Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Dystrybucja oprogramowania - softnow

Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania. Możesz u nas zakupić dowolne oprogramowanie do własnego użytku bądź do dalszej odsprzedaży a jeśli szukanego programu nie ma w naszej ofercie - zapytaj o nie - a my prześlemy ofertę cenową.

Zakupy do dalszej odsprzedaży w sklepie partnerskim. Załóż konto, zaloguj się, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Nowości

Cyberlink

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WYNIKAJĄCY Z RODO

Szanowni Państwo,
Z dniem 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Od dnia 25 maja 2018 r. w sklepie softnow.pl będzie obowiązywać nowa polityka prywatności i regulamin sklepu.

Zapraszamy za zapoznania się z:

PaesslerPRTG Network Monitor w ofercie Softnow
Firma Softnow jest certyfikowanym resellerem oprogramowania Paessler AG. W naszej ofercie znajdą Państwo PRTG Network Monitor w wersjach od 500 do 5000 sensorów, oraz wersje XL1 tego oprogramowania. Oferujemy zniżki dla instytucji rządowych oraz dodatkowe rabaty dla nowych użytkowników tego oprogramowania. Prowadzimy również szkolenia w zakresie jego obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Foxit CorporationSoftnow oficjalnym dystrybutorem firmy Foxit Software
Firma Softnow jest wyłącznym dystrybutorem produktów Foxit Corporation w Polsce. Oferujemy sprawdzone, profesjonalne rozwiązania do tworzenia, edycji i modyfikacji plików PDF w atrakcyjnej cenie. Foxit PhantomPDF to oprogramowanie najwyższej jakości, szybkości działania i niezawodności do zastosowań zarówno domowych jak i biznesowych. Szczególnie polecamy PhantomPDF Standard oraz Business, a także pozostałe wersje dostępne tutaj.

ArticulateArticulate - doskonałe oprogramowanie do prezentacji, szkoleń, e-learningu
Oprogramowanie Articulate to znakomity zestaw współpracujacych ze sobą narzedzi do tworzenia interaktywnych kursów, szkoleń i prezentacji. Zapewnia możliwość tworzenia dowolnych typów interakcji, używania zmiennych, korzystania z wbudowanych obiektów, nagrywania obrazu i symulowania oprogramowania. Jednym słowem nie ma lepszego zestawu narzędzi do tworzenia prezentacji i kursów e-learningowych. Zapraszamydo zapoznania się z naszą ofertą lub bezpośredniego kontaktu z nami.

CyberlinkPowerDVD 17 i PowerDirector 16 już wydane
Informujemy, że w naszej ofercie dostępne są najnowsze wersje oprogramowania firmy Cyberlink - odtwarzacz multimedialny – PowerDVD 17 oraz program do edycji materiału wideo Power Director 16. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SolarwindsFirma Softnow jest autoryzowanym resellerem Solarwinds
W naszej ofercie znajdują się m.in. licencje na oprogramowanie: DameWare Remote Support, DameWare Mini Remote Control, Kiwi Syslog Server, CatTools oraz Serv-U Managed File Transfer Server. Oferujemy także korzystne rabaty partnerskie. Zapraszamy do zakupów.

atlas.tiSoftnow oficjalnym resellerem Atlas.ti
Miło nam poinformować, że jesteśmy certyfikowanym resellerem oprogramowania Atlas.ti. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno licencje wieczyste Atlas.ti jak i subskrypcje w znakomitej cenie. Dostępne są także specjalne rabaty dla instytucji edukacyjnych, studentów i pracowników akredytowanych uczelni wyższych oraz instytucji rządowych i organizacji non-profit. Zapraszamy do kontaktu z nami.

jAlbumjAlbum w ofercie Softnow
Ciekawy program do tworzenia albumów zdjęć i filmów online. Wykorzystywany także do projektowania stron internetowych. Posiada wbudowane funkcje organizacji zdjęć oraz ich edycji. Zapraszamy klientów detalicznych i partnerów do przetestowania tego programu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

RealVNCSoftnow - Srebrnym Partnerem RealVNC
RealVNC VNC Connect to doskonałe oprogramowanie zapewniające zdalną komunikację pomiędzy urządzeniami. Program nie łączy się poprzez serwery pośredniczące producenta dzięki czemu zapewnia pełne bezpieczeństwo transmisji danych i komunikacji. Firma Softnow jest oficjalnym partnerem RealVNC. W naszej ofercie znajdą Państwo licencje, aktualnie oferowane przez producenta.

AiseesoftAiseesoft w ofercie Softnow
W naszej ofercie jest już dostępne oprogramowanie firmy Aiseesoft producenta takich rozwiązań jak Aiseesoft PDF Converter Ultimate, Aiseesoft Video Converter Ultimate czy Aiseesoft FoneLab - iPhone Data Recovery. Zapraszamy partnerów i klientów indywidualnych zainteresowanych tym oprogramowaniem do kontaktu z nami.

CADSoftToolsCADSoftTools w ofercie Softnow
W ofercie naszej firmy pojawiły się programy CADSoftTools (Soft Gold Ltd) - producenta znanego przede wszystkim z doskonałej przeglądarki, edytora i konwertera rysunków CAD - ABViewer. Jest to znakomity program, w bardzo przystępnej cenie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Dr.WebSoftnow oficjalnym dystrybutorem Dr.WEB
Z przyjemnością informujemy, że firma Softnow została oficjalnym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego Dr.WEB. Zapraszamy do współpracy partnerów i resellerów. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się znami bezpośrednio (kontakt@softnow.pl lub tel. +48 530 339 506).

Uranium BackupUranium Backup - uniwersalny system tworzenia kopii bezpieczeństwa
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem programów do wykonywania kopii bezpieczeństwa serii Uranium Backup. Uranium Backup to grupa narzędzi zapewniających archiwizację całego systemu, wybranych plików, zdjęć, filmów czy też ważnych danych firmowych. Pełna oferta Uranium Backup.

EntensysSoftnow oficjalnym dystrybutorem Entensys
Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Entensys na Polskę. Produkty Entensys to znane i cenione oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo w sieci, zarówno na poziomie domowego użytkownika, małej firmy, jak i międzynarodowej korporacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Promocje

PDF Architect 7 Pro + OCR - licencja wieczysta

795,32 zł brutto
646,60 zł netto
więcej »

PhotoDirector 6 Suite + YouCam 6 Deluxe

686,46 zł brutto
558,10 zł netto
więcej »

HDD Regenerator

406,64 zł brutto
330,60 zł netto
więcej »

jAlbum Pro

431,85 zł brutto
351,10 zł netto
więcej »

jAlbum Standard

181,43 zł brutto
147,50 zł netto
więcej »


Nowe produkty

Bandicam + Bandicut (1PC)

333,70 zł brutto
271,30 zł netto
więcej »

Bandicam 1 PC

216,97 zł brutto
176,40 zł netto
więcej »

Bandicut 1 PC

161,25 zł brutto
131,10 zł netto
więcej »

PDF Architect 7 Standard - subskrypcja roczna

217,71 zł brutto
177,00 zł netto
więcej »

PDF Architect 7 Pro - subskrypcja roczna

306,64 zł brutto
249,30 zł netto
więcej »

PDF Architect 7 Pro + OCR - subskrypcja roczna

395,45 zł brutto
321,50 zł netto
więcej »

PowerDirector 17 Ultra & PhotoDirector 10 Ultra

814,01 zł brutto
661,80 zł netto
więcej »

Foxit Photo Studio

313,28 zł brutto
254,70 zł netto
więcej »

WinCatalog 2018 - Personal license

128,54 zł brutto
104,50 zł netto
więcej »

WinCatalog 2018 - Professional / Business license

205,78 zł brutto
167,30 zł netto
więcej »


Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler