Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

ABBYY PDF Transformer Plus

ABBYY PDF Transformer Plus

Producent: ABBYY
Kategoria: PDF i OCR

Ilość
(12,30 zł brutto) (9,84 zł brutto)

380,81 zł brutto
309,60 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://pdftransformer.abbyy.com/
Polska wersjatak

Opis programu

ABBYY PDF Transformer Plus to program, który posiada dużą gamę użytecznych funkcji. Dzięki nim można w prosty sposób przekształcać pliki PDF do formatów umożliwiających przeszukiwanie i edycję oraz wprowadzenie niezbędnych zmian czy modyfikacji w istniejących plikach PDF. Przydatnymi funkcjami są także tworzenie przeszukiwalnych plików PDF i dokumentów PDF/A, łączenie wielu dokumentów w jeden plik, dołączanie nowych dokumentów do już isteniejących plików PDF, ochrona dokumentów PDF i optymalizacja ich pod kątem archiwizacji.

Profesjonaliści i naukowcy z zasady potrzebują możliwości konwersji plików PDF do plików w formatach umożliwiających zarówno edycję, jak i do przeszukiwanie. Użyteczna jest także funkcja tworzenia plików PDF oraz PDF/A z dokumentów Microsoft Office oraz możliwość przystosowanie dokumentów PDF do własnych potrzeb. Oto kilka przykładów użycia ABBYY PDF Transformer Plus:

 • Prawnicy i radcy prawni, którzy otrzymują kontrakty i inne dokumenty prawne oraz korespondencję w formacie PDF i muszą nanosić na nich uwagi. Dodawanie numerów identyfikacyjnych do poszczególnych dokumentów PDF pomaga im później odnaleźć poszczególne części dokumentu za pomocą funkcji wyszukiwania. Mogą też mieć potrzebę usuwania z dokumentów pewnych poufnych informacji, przed ich udostępnieniem innym osobom.
 • Kierownicy sprzedaży którzy wysyłają klientom oferty w postaci plików PDF pocztą email. Często muszą oni łączyć pliki pochodzące z rożnych aplikacji takich jak Microsoft Word, Excel lub Visio w jeden dokument PDF.
 • Kierownicy marketingu, którzy muszą konwertować złożone tabele z raportów w plikach PDF do arkuszy Excel, analizować dane i zapisać wyniki badań marketingowych do PDF lub oznaczać takie dokumenty własnymi pieczątkami.
 • Kierownicy działów PR którzy muszą zbierać różne materiały z czasopism i łączyć je dokument PDF  umożliwiający przeszukiwanie.
 • Analitycy finansowi, którzy przygotowują analizy i prezentacje, rozprowadzane jako zabezpieczone hasłem pliki PDF
 • Kierownicy projektów,  którzy przygotowują złożone diagramy w programie MS Visio. PDF jest idealnym formatem do prezentacji takich treści w przypadku kiedy współpracownicy lub klienci nie maja zainstalowanego Visio
 • Konsultanci, którzy przetwarzają dokumenty PDF i generują z nich raporty tekstowe.
 • Tłumacze, którzy tłumaczą treści z dokumentów PDF przy czym najpierw muszą je przekonwertować do formatu Microsoft Word. Funkcja liczenia słów w programie Microsoft Word pomaga im szybko przygotować wycenę tłumaczenia dla klientów. Mając otwarty dokument źródłowy i docelowy w tej samej aplikacji mogą pracować w sposób o wiele bardziej wygodny.
 • Naukowcy, którzy muszą rozbudowywać istniejące raporty w PDF o  nowe odkrycia przed udostępnieniem lub publikacją.
 • Studenci, którzy przygotowują swoje prace semestralne lub egzaminacyjne i muszą wykorzystać informacje w książek w formacie PDF lub tez przedłożyć swoje prace w formacie  PDF
 • Każdy, kto ubiega się o jakąś posadę i musi dostarczyć CV w formacie PDF poczta elektroniczną e-mail.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner