Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

ACDSee Photo Manager 12

ACDSee Photo Manager 12

Producent: ACD Systems International
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

319,55 zł brutto
259,80 zł netto

Cennik jednostkowy
1-4 » 319,55 zł
5-19 » 306,64 zł
20-39 » 293,97 zł
40-59 » 281,18 zł
60-> » 268,39 zł
System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://store.acdsee.com/store/acd/en_US/DisplayProductDetailsPage/productID.178981500
Polska wersjanie

Opis programu

Łatwość zarządzania obrazami

Błyskawicznie działający i łatwy w użyciu, ACDSee Photo Manager 12 ma wszystko czego potrzeba do porządkowania zdjęć, poprawiania zdjęć, dzielenia się wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną. ACDSee Photo Manager 12 umożliwia szybkie i łatwe przeglądanie, wyszukiwanie zdjęć, eliminowanie efektu czerwonych oczu, edycja oświetlenia i łatwe w użyciu narzędzia do edycji. Następnie zdjęciami można dzielić się z innymi osobami poprzez e-mail, wydruki lub własną przestrzeń na serwerze ACDSeeOnline.com.

Szybki podgląd

Prędkość wyświetlania w ACDSee 12 jest błyskawiczna – zajmuje mniej niż sekundę. Otwieraj obrazy z dowolnego miejsca na komputerze lub z wiadomości e-mail z najszybszą dostępną technologią wyświetlania. Oznacza to, że możesz skrócić czas oczekiwania na załadowanie zdjęć i poświęcić więcej czasu korzystanie z nich. Masz teraz możliwość powiększania zdjęć, przeglądania pokazów slajdów, natychmiastowego podglądu w pełnym rozmiarze. Oglądanie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Możesz również przeglądać wszystkie swoje zdjęcia od razu. W odróżnieniu od aplikacji opartych na katalogu zdjęć, nie trzeba tracić cennego czasu importowania plików, które są już na komputerze i podłączonych do niego urządzeniach. Uzyskaj szybki dostęp do folderów i plików, w czasie rzeczywistym. Sortuj, grupuj i filtruj zdjęcia według informacji uzyskanych z aparatu, stanu edycji lub innych kryteriów dla super szybkiego skanowania. Możesz również przeglądać wg daty lub zdarzeń, aby zobaczyć zdjęcia z konkretnych okazji.

Organizuj zdjęcia od samego początku

Określaj kategorie, dodawaj słowa kluczowe i twórz kopie zapasowe jak tylko załadujesz zdjęcia z aparatu, czytnika kart lub innych urządzeń. Po zakończeniu importu, zdjęcia są gotowe do przeglądania i współdzielenia.

Zarządzaj wszystkim z poziomu jednej aplikacji

Zgromadź ponad 100 typów plików w jednym wygodnym miejscu. Oglądaj, zarządzaj i korzystaj z szerokiej gamy obsługiwanych typów plików zdjęć, audio i plików wideo w tym BMP, GIF, JPG, PNG, PSD, MP3, MPEG, TIFF, WAV i wielu innych. Pełną liste obsługiwanych formatów plików można znaleźć na stronie producenta

 Możesz zawsze łatwo znaleźć konkretne pliki

Zarządzaj swoja kolekcją w taki sposób, jaki jest dla ciebie najwygodniejszy. W przeciwieństwie do innych tego typu programów, ACDSee nie narzuca ci żadnej konkretnej metody, ani kryteriów organizowania kolekcji. Utwórz swoje własne słowa kluczowe, oznaczaj pliki jako ulubione, edytuj metadane, twórz własny ranking. Zmieniaj nazwy, rozmiar, obracaj lub edytuj informacje o plikach w odniesieniu do całych grup plików. Możesz tez otagować najlepsze zdjęcia i zgrupować je razem do dalszej obróbki lub udostępniania.

Znajdź dowolne zdjęcie

Wyjątkowo wydajny mechanizm wyszukiwania w ACDSee Photo Manager 12 pomoże ci znaleźć dowolne zdjęcie, nawet jeśli w swojej kolekcji masz ich tysiące. Wprowadź wyrażenia kluczowe jak “wakacje” lub “szkolne przedstawienie”, przeszukuj tylko określone foldery i wyszukaj to jedno konkretne zdjęcie przy pomocy paska Search bar. Możesz tez przeprowadzić wyszukiwanie zaawansowane i zapisac jego kryteria do późniejszego wyszukiwania.

Spróbuj udoskonalić swoje zdjęcia za pomocą łatwych w użyciu narzędzi edycji

Możesz natychmiast poprawić ekspozycję, zlikwidować efekt czerwonych oczu i wymazać niepotrzebne obiekty. Możesz uratować nieudane zdjęcia, które są niedoświetlone lub prześwietlone tylko jednym kliknięciem. Zdjęcia można tez przerobić na czarno - białe, dodać do nich tekst i dodać subtelne efekty wykończenia jak vignette, border lub drop shadow. Zastosuj twórczo efekty w wybranych obszarach zdjęcia. Możesz je spokojnie edytować wiedząc, że oryginały tych zdjęć pozostaną niezmienione. Przy pomocy ACDSee, nigdy nie jest za późno, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Publikuj zdjęcia online

Udostępnianie zdjęć online jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po prostu przeciągnij i upuść pliki z ACDSee Photo Manager 12 na twoją własną przestrzeń dyskową na serwerze ACDSeeOnline.com. Twoja przestrzeń to aż 2 GB. Organizuj, sortuj i taguj zdjęcia online tak samo, jak robisz to na swoim komputerze. Twórz publicznie dostępne albumy, aby pokazać swoje prace światu, lub udostępniaj je tylko wybranym osobom. Jeśli chcesz, użytkownicy mogą nawet ściągać twoje zdjęcia w pełnym rozmiarze. Dodatkowo, udostępniaj zdjęcia z ACDSeeOnline.com na Facebook®, możesz również zamawiać wysokiej jakości odbitki z fotoflōt®.

Udostępnianie na wiele sposobów

Chcesz poznać więcej sposobów na udostępnianie swoich prac? Wyślij zdjęcia mailem bezpośrednio z ACDSee. Bez trudu umieść je na serwisach takich jak flickr™ oraz SmugMug lub w sieci na FTP. Przy pomocy narzędzi drukowania ACDSee możesz łatwo drukować zdjęcia dokładnie tak, jak chcesz.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler