Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

Ashampoo Music Studio 6

Ashampoo Music Studio 6

Producent: Ashampoo GmbH
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (9,84 zł brutto)

156,95 zł brutto
127,60 zł netto

System operacyjnyWindows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://ashampoo.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Ashampoo Music Studio to doskonałe narzędzie do tworzenia, obróbki, edycji, projektowania i produkcji muzyki. Ashampoo Music Studio posiada odnowiony interfejs przez co jest oprogramowaniem bardzo intuicyjnym o ogromnych możliwościach. Interfejs został całkowicie przeprojektowany dzięki czemu jest przejrzysty i zapewnia maksymalną łatwość obsługi. Użytkownik nie koncentruje się na obsłudze programu, może natomiast skupić się na swoim kluczowym zadaniu. 

Ashampoo Music Studio jest szybsze niż kiedykolwiek. Średnio potrzebne jest mniej niż 3 sekund, aby uruchomić program i rozpocząć pracę. Dodatkowo konwersja audio zapewnia wsparcie wielordzeniowych procesorów dla lepszej wydajności.


Chęć posiadania muzyki z ulubionego filmu była niespełnioną potrzebą? Dzięki Music Studio 6, teraz to możliwe. Narzędzie wyciąga Audio w prostym zaznacz-przetwórz... nigdy nie będzie łatwiej. Ponadto pojawiła się nowa, ciekawa funkcja, która pozwala na łączenie ulubionych ścieżek z kolekcji w trybie przenikania jednej ścieżki w drugą.

 • Cyfryzacja utworów audio w wysokiej jakości
  Ashampoo Music Studio pozwala przenosić utwory z nośników na PC tworząc odpowiednie, wysokiej jakości pliki audio. Umożliwia nagrywanie własnych plików poprzez urządzenia zgodne z Windows, takie jak np. mikrofon liniowy. Poza tym daje możliwość zgrywania muzyki wprost z filmów i twórzenia osobistych dzwonków czy remiksów.
 • Edycja
  Ashampoo Music Studio nadaje inteligentne i kojarzące się nazwy dla utworów przez co łatwiej odszukać dany utwór w kolekcji. Jeżeli utwór jest za cicho lub za głośno, zbyt wolno się odtwarza albo format Audio jest nieprawidłowy  - wszystko to można z łatwością skorygować z Music Studio.
 • Tworzenie
  Program pozwala tworzyć piękne okładki i etykiety do pudełek i drukować je bezpośrednio z programu. Edytor dostępny w Music Studio umożliwa tworzenie niesamowitych okładek dosłownie w ciągu chwili. Mikser ścieżekzapewnia niesamowite efekty i dodaje nowe życie twojej kolekcji muzyki. Dzięki wsparciu przechodzenia ścieżek (cross-fading), łatwo jest łączyć ścieżki i tworzyć nowe.

 

Nowe funkcje w wersji 6:

 • Audio-CD na PC, smartfonie i tablecie
  Przesłuchiwanie Audio-CD wszędzie! Ashampoo Music Studio 6 umożliwia importowanie CD w wysokiej jakości w sposób szybki i prosty. Możesz mieć wszystkie swoje ulubione nośniki w urządzeniach mobilnych lub PC. 
 • Tworzenie osobistych przebojów i własnych playlist
  Możesz podkręcać każdą imprezę dzięki swoim remiksom, dodając do nich dowolną ilość ścieżek i klikając przycisk.
 • Nagrywanie i wycinanie w nowym edytorze
  Ashampoo Music Studio 6 pozwala edytować nagrania w sposób prosty i intuicyjny dzięki  wspaniałym funkcjom. Wspiera szystkie urządzenia do nagrywania zgodne z systemem Windows.
 • Edycja i konwersja
  Ashampoo Music Studio 6 umożliwia  przekonwertowanie i dopasowanie jakości piosenek, edytowanie, dodawanie pojedynczych przejść a także nałożenie efektu przenikania. Możesz dopasować utwór do swoich potrzeb miksując, wyciszając i normalizując go.
 • Odtwarzanie i obrabianie wielu plików muzycznych
 • Optymalizacja oparta o korektor dźwięku
 • Intuicyjna praca dzięki oddzielnym ścieżkom
 • Odtwarzanie i edycja zaznaczonych fragmentów
 • Edycja i normalizacja plików AAC/M4A
 • Nagrywanie i konwertowanie plików AAC/M4A
 • Inteligentna funkcja automatycznego dzielenia pliku Audio

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner