Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

Ashampoo Snap 10

Ashampoo Snap 10

Producent: Ashampoo GmbH
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

128,04 zł brutto
104,10 zł netto

System operacyjnyWindows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://ashampoo.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Ashampoo Snap 10 to kolejny produkt ze znakomitej serii Ashampoo. Program ten umożliwia tworzenie wysokiej jakości zrzutów ekranowych, plików wideo oraz przygotowanie demo zawartości ekranu. Pozwala edytować, zapisywać i udostępniać wyniki swojego działania innym. Nowa wersja zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i cech oraz poprawek, szczególnie w obszarze przechwytywania wideo oraz narzędzi do edycji.

Nowy tryb wideo
Ashampoo Snap pozwala przechwytywać sekwencje filmów lub gier wideo (w oknie) i zapisywać je jako wysokiej jakości pliki wideo. Umożliwia również tworzenia dema – na przykład jako podręczniki wideo dla programowania czy tez prezentacje stron internetowych. Pliki wideo i dema mogą być zapisywane w różnych formatach, z użyciem różnych kodeków. Nowe, znakomite cechy takie, jak kursor czy efekty powiększania są dostępne podczas przechwytywania wideo. Co więcej, nagrywanie można zatrzymać i wznowić w dowolnym momencie, po to aby, na przykład, przełączać się pomiędzy aplikacjami lub przygotować zawartość ekranu. Oczywiście, nie ma już ograniczenia tylko do głównego ekranu, ponieważ Ashampoo Snap obsługuje również środowiska z wieloma monitorami.

Więcej narzędzi edycji do zrzutów ekranu
Stwórz znakomicie wyglądające zrzuty ekranu z zawartością całego ekranu lub tylko wybranych jego części. Po wykonaniu zrzutu, automatycznie otwiera się intuicyjny edytor i pokazuje duży zestaw narzędzi przy pomocy których możesz nadać obrazowi bardziej indywidualny i oryginalny charakter. Jeśli chcesz wzbogać obrazy przy pomocy, na przykład wskazówek, strzałek, tekstów, grafik, kształtów, stempli i wielu innych efektów, podkreślając w ten sposób ważność faktów czy tytułów to Ashampoo Snap jest tym czego potrzebujesz. W żadnym innym programie nie zrobisz tego łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób. Nie ma także znaczenia czy jest ci to potrzebne do pracy, do szkoły czy dla rozrywki – twórz zrzuty ekranowe i filmy wideo w krótkim czasie i spróbuj zadziwić rezultatem swoich przyjaciół, rodzinę, współpracowników, klientów czy partnerów.
 

Nowe funkcje Ashampoo Snap 10:

 • Tworzenie zrzutów ekranów pełnowymiarowych gier 3D
 • Przycinanie wideo
 • Zapis wideo jako oddzielne pliki
 • Łączenie plików wideo
 • Ulepszone dodawanie znaku wodnego z podglądem na żywo
 • zmiana przyciętych plików wideo w animowane GIFy
 • Dodawanie adresu URL do obrazów
 • Dołączanie adresu URL do metadanych obrazów
 • Nowe skróty i ustawienia zrzutów ekranu
 • Więcej intuicyjnych ustawień
 • Przyspieszenie działania programu w różnych obszarach
 • Przenoszalne okna edycji
 • Efekt podkreślenia z analizą obrazu
 • Rozwiązany problem z DPI
 • Nowe opcje formatowania dla przycisków
 • Praca z różnymi ustawieniami DPI na różnych wyświetlaczach

 

Ulepszone funkcje Ashampoo Snap 10:

 • Dodatkowe różne rozmiary okien
 • Ulepszone nagrywanie ścieżek Audio
 • Rozpoznawanie tekstu - wsparcie 6 języków (Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Turecki oraz Rosyjski)

 

Elastyczność i precyzja w przechwytywaniu
Korzystaj z dokładności pikseli. Cały ekran, pojedyncze strony, indywidualne zaznaczenia - zamieniaj je w obrazy lub wideo dzięki Snap. Pracuj z licznikami, automatycznym przewijaniem stron czy rozpoznawaniem tekstu, możliwości są nieograniczone. Pojedyncze kliknięcie lub kombinacja klawiszy to wszystko pozwala Snap 10 rozpocząć działanie! 

Wszystkie informacje, których potrzebujesz w jednym obrazie
Snap 10 pozwala na łatwe dzielenie się ważnymi informacjami. Korzystaj ze strzałek, grafik, automatycznego numerowania i wielu innych opcji, aby zamienić swoje obrazy w istne dzieła sztuki. 

Tworzenie wideo w czasie rzeczywistym
Edytuj swoje wideo na żywo, dodawaj teksty, rysunki i komentarze wideo. Doskonałe narzędzie dla poradników. Nie zapomnij o dodaniu znaku wodnego do swoich wideo, aby chronić swoją własność. Snap pozwala na pracę na wielu ekranach. Automatycznie adoptuje się do ustawień wyświetlacza zapewniając perfekcyjne wyniki!

Doskonały dla treści Web
Snap 10 nie tylko potrafi przechwytywać obrazy internetowe, ale także zamieszczać informacje graficzne. Umożliwia również przechwytywanie całej strony lub wiele okien jednocześnie. 

Edycja wideo dla osiągnięcia idealnego efektu
Nawet dobre wideo wymagają pewnych poprawek: przycięcia niepotrzebnych scen, usunięcia reklam czy podzielenia wideo na części. Dzięki Ashampoo Snap 10 nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania! 

Bezpiecznie przesyłanie lub zapis w chmurze
Chcesz mieć dostęp do swoich obrazów wszędzie? Ashampoo Snap 10 pozwala na wysyłanie obrazów przez email, zapis w Ashampoo Webspace lub przesyłanie do usług w chmurze (Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive). Możliwość optymalizacji obrazów przed dalszym przesłaniem.

 

Program automatycznie integruje się z systemem operacyjnym Windows, jest także dostępny z klawiatury pod przyciskiem do robienia zrzutów ekranu.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler