Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

Cogniview PDF2XL Basic

Cogniview PDF2XL Basic

Producent: Cogniview
Kategoria: PDF i OCR

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (9,84 zł brutto)

957,80 zł brutto
778,70 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://cogniview.com/pdf2xl.php
Polska wersjanie

Opis programu

Program PDF2XL firmy Cogniview to program służący do konwersji dokumentów PDF do Excel oraz innych formatów.

Licencja zawierająca Premium Support (jeden z wariantów) zapewnia m.in. możliwość bezpłatnych aktualizacji oprogramowania przez 12 miesięcy od daty zakupu.

PDF2XL daje następujące możliwości:
- zapewnia konwersję wielostronicowych dokumentów PDF poprzez użycie funkcji "Single Page Structure". Dzięki funkcji "page structure" program firmy Cogniview pozwala na konwersję plików PDF o dowolnym rozmiarze.  Co więcej, dokumenty wielostronicowe są konwertowane z szybkością 450 stron na minutę, co oznacza, że nawet najdłuższe pliki zostaną skonwertowane w ciągu kilku minut.

- Cogniview PDF2XL umożliwia wydobywanie danych z praktycznie każdego rodzaju dokumentu PDF – dokumenty z różnymi tabelami rozmieszczonymi na wielu stronach, w dowolnych miejscach, lub tylko na jednej stronie, dokumenty PDF z maleńkimi i nieczytelnymi czcionkami, z kombinacja pól i tabel, obróconymi stronami - to wszystko nie stanowi problemu.

- pozwala na korzystanie z danych zawartych w dokumentach PDF w różnorodnych aplikacjach – oprócz arkuszy Excel, PDF2XL może również wydobyć dane do formatu CSV  (wartości zmiennoprzecinkowe) co daje możliwość importu danych do innych aplikacji. Można również wyeksportować dane bezpośrednio do programu Microsoft Word.


- program Cogniview PDF2XL posiada także wiele innych cech - na przykład, umożliwia użycie "układu stron" utworzonego dla dokumentu PDF w celu jego natychmiastowego zastosowania do innych (podobnych) dokumentów. PDF2XL pozwala również na bardzo efektywną pracę dzięki zastosowaniu 20 "drobnych" funkcji wspierających produktywność.

Używając Cogniview PDF2XL w łatwy sposób można przekonać się jak skonwertować 500 stronicowy dokument PDF do formatu zgodnego z arkuszami Excel w ciągu 5 minut!

A oto w jak prosty sposób się to odbywa:
Należy użyć programu  PDF2XL do przeglądania dokumentu PDF. Wybrać dane, które maja być skonwertowane na jednej stronie, a PDF2XL automatycznie udostępni podgląd tych wybranych danych w programie Excel.
Następnie użytkownik podejmuje decyzję, czy chcesz skonwertować dane z jednej strony, z wybranego zakresu stron, czy też ze wszystkich stron.
Potem należy klikąć0 przycisk CONVERT, a wybrane dane zostaną natychmiast wklejone bezpośrednio Excel lub Word.

Super szybka konwersja dokumentu PDF na format Excel połączona z bardzo prostym procesem instalacji programu PDF2XL pozwala na zainstalowanie, wybór ustawień, a także konwersję pierwszego dokumentu PDF w ciągu zaledwie 5 minut.

Użytkownik oczywiście może tez pracować na bardzo małych dokumentach jednostronicowych.

Firma Cogniview poświęciła wiele lat pracując nad rozwiązaniami do konwersji dokumentów dla największych światowych firm. Uzyskana w ten sposób widza została przeniesiona i zastosowana w programie PDF2XL - niskobudżetowym, solidnym i wysoce intuicyjnym produkcie, który umożliwia uzyskanie szybkości i wydajności takiej samej, jak w przypadku użycia znacznie droższych i bardziej skomplikowanych narzędzi do konwersji danych PDF na Excel.

Jako 'Gold Certified Partner' firmy Microsoft oraz 'Development Partner' firmy Adobe, Cogniview dostarcza swoim klientom wyłącznie starannie przetestowane produkty. Tysiące firm codziennie używają programu PDF2XL do konwersji niezliczonych raportów.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner