Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

iSpring Converter Pro

iSpring Converter Pro

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

1 280,06 zł brutto
1 040,70 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows 10/8/7/Vista/XP
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.ispringsolutions.com/ispring-converter
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring Converter Pro to intuicyjne w obsłudze narzędzie umożliwiające konwersję prezentacji utworzonych w Microsoft PowerPoint do formatu HTML5. W trakcie przekształcania, aplikacja zachowuje wszystkie elementy zawarte w prezentacjach, takie jak przejścia slajdów, podkład dźwiękowy oraz materiały wideo i flash. Program integruje się z najnowszymi wersjami Microsoft PowerPoint dodając menu ikonkę iSpring Converter Pro na Wstążce (Ribbon).

Opracowana technologia AccuPoint i HyperPoint przez firmę iSpring Solutions konwertuje prezentacje PowerPoint do Flash, HTML5 i wideo z najwyższą dokładnością. Dodatkowo każda prezentacja jest w stanie dostosować się do rozmiaru i orientacji okna dla dowolnego urządzenia.

Oprogramowanie firmy iSpring Solutions chroni prezentację przed nieautoryzowanym dostępem. Po publikacji w internecie istnieje ryzyko luki. Dlatego iSpring Converter Pro umożliwia dodawanie 4 warstw ochronnych: znak wodny, hasło, czas i ograniczenia domen

iSpring Converter Pro pozwala równieżna doskonalenie prezentacji, aby były jeszcze bardziej interesujące i pouczające, za pomocą zewnętrznych źródeł: filmy Flash, filmy z YouTube i wideo, obiekty Web. Dodatkową możliwością jest wzmocnienie przekazu za pomocą swojej identyfikacji wizualnej: logo firmy i opis, link do witryny, informacje na temat prezenterów.

 

Główne cechy programu firmy iSpirng Solutions:

Szybka i łatwa konwersja do HTML5
iSpring Converter Pro jest łatwy w nauce i obsłudze. Instaluje się jako wtyczka do PowerPoint, dodając tym samym intuicyjny pasek narzędzi, w którym znajdują się wszystkie zaawansowane funkcje programu.

Animacje i przejścia slajdów Power Point przeniesione do HTML5
iSpring Converter Pro zachowuje praktycznie wszystkie animacje i przejścia slajdów z niezwykłą dokładnością. Po konwersji z PowerPoint na HTML5 nawet najbardziej zaawansowane prezentacje zachowują swój oryginalny wygląd. 

Audio i video przeniesione do HTML5
Pliki audio i video zagnieżdżone w prezentacji PowerPoint są świetnie zachowane w HTML5. Narzędzie również zapewnia odtwarzanie filmów we wszystkich najnowszych przeglądarkach także na urządzeniach mobilnych. 

Obiekty Web oraz YouTube w PowerPoint
Żeby sprawić by prezentacja była bardziej ekspresywna, można wzbogacić ją o obiekty web lub filmy Youtube, przy pomocy jednego kliknięcia. 

Interaktywna prezentacja PowerPoint do HTML5
Tworzone prezentacji HTML5 przy pomocy iSpring Converter Pro, perfekcyjnie zachowuje i odwzorowuje oryginalną interaktywność prezentacji PowerPoint, włączając w to wewnętrzene i zewnętrzne hiperłącza i wyzwalacze animacji.

Publikowanie całych prezentacji lub wybranych slajdów
Program pozwala na konwersje całej prezentacji lub publikacje wybranych slajdów. Jest bardzo wygodne, wówczas gdy potrzebny jest do zaprezentowania tylko pojedynczy slajd w formacie HTML5.

Modyfikacja odtwarzacza 
Batdzo prosty sposób na stworzenie bardziej profesjonalnych i łatwiejszych w nawigacji prezentacji. Można wybrać elementy odtwarzacza swojej prezentacji, które powinny zostać wyświetlone np. notatki slajdów, lista slajdów, panel odtwarzacza itd.

Kontrola skali i wielkości
iSpring Converter Pro zapewnia optymalizację prezentacji HTML5 dla pełnej doskonałości odtwarzania na określonych urządzeniach dzięki możliwości dostosowania wielkości i skali prezentacji HTML5.

Kontrola jakości multimediów
Oprogramowanie pozwala na optymalizacje kompresji obrazów, audio i video, by znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy jakością, a wielkością prezentacji HTML5.

Podgląd prezentacji HTML5
Zanim prezentacja w formacie HTML5 zostanie opublikowana w sieci, można użyć opcji podglądu tak, aby przekonać się jak będzie wyglądała bezpośrednio po konwersji.

Łatwa publikacja w sieci
Dzielenie się prezentacją w sieci w formacie HTML5 stworzoną przy pomocy iSpring Converter jest bardzo proste. Można przesyłać prezentacje na stronę internetową poprzez wbudowanego klienta FTP lub e-mail. 

 

Nowości w programie iSpring Converter Pro:

Najnowsza wersja oprogramowania firmy iSpirng Solutions została wzbogacona o przyjazny interfejs i wbudowany edytor audio, dzięki czemu przekształcanie prezentacji do formatu internetowego dla każdego urządzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wbudowany edytor audio
Z iSpring Converter Pro można nagrywać lub importować narrację audio, synchronizować je doskonale ze wszystkimi slajdami i animacjami a jeśli jest to konieczne to od razu edytować w wbudowanym edytorze audio.

  • Usuwanie fragmentów dźwiękowych
  • Usuwanie szumów w tle
  • Pojawianie się/ zanikanie – efekty przejścia i zejścia

Nowa aplikacja dla iPhone’a
Zapisywanie prezentacji na urządzeniach mobilnych i wyświetlanie w dogodnym czasie, nawet bez dostępu do internetu.

Nowy podgląd okna i lista odtwarzania dla muzyki w tle
Podgląd wyglądu prezentacji dla każdego urządzenia oraz tworzenie listy odtwarzania dla dowolnego slajdu, regulacja dźwięku w tle i funkcja odtwarzania pętli.

Publikowanie prezentacji do iSpring Cloud
Dzięki przesyłaniu prezentacji do iSpring Cloud otwierają się dodatkowe opcje udostępniania swoich materiałów (bezpośredni link, e-mail, media społecznościowe i kod do osadzenia). Chmura służy także do bezpiecznego przechowywania danych.

 

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring Converter Pro prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler