Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

iSpring Presenter

iSpring Presenter

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

2 103,67 zł brutto
1 710,30 zł netto

System operacyjnyWindows 10/8/7/Vista/XP (wersje 32- oraz 64-bitowe)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.ispringsolutions.com/ispring-presenter
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring Presenter to program pozwalający stworzyć dostosowywalne, kompatybilne z urządzeniami mobilnymi kursy e-Learningowe w Microsoft PowerPoint.

Program umożliwia na szybkie i łatwe tworzenie interaktywnych prezentacji multimedialnych. Pozwala również nagrywać i zamieszczać w prezentacjach narracje wideo oraz audio, dodawać testy i sondaże, wykorzystywać inteligentny odtwarzacz, idealny dla wszystkich rodzajów urządzeń oraz wykorzystać w pełni możliwości PowerPoint.

Perfekcyjnie zintegrowany z PowerPoint

iSpring Presenter dodaje zakładkę do wstążki PowerPoint i natychmiast daje pełny dostęp do funkcji e-Learningowych, za pomocą których można szybko i w prosty sposób zbudować kompletny kurs lub egzamin.
 

Sposób działania iSpring Presenter

Oprogramowanie iSpring Presenter umożliwia szybkie stworzenie kursu w PowerPoint i udoskonalenie jego zawartości z pomocą narracji wideo, animacji, hiperłączy i ankiet. Pozwala także stworzyć rozgałęzione scenariusze i testy oraz opublikować kurs w formatach dostosowanych do urządzeń mobilnych. Dodatkową zaletą jest bardzo łatwa publikacja. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zapisać prezentacje w odpowiednim formacie i podzielić się nimi na YouTube lub iSpringCloud. Efekty przejścia między slajdami, filmy, animacje, ankiety sprawią, że będą one dynamiczne i interaktywne.
 

Tworzenie filmów wykładowych w slajdach

Zawartość i tematyka stają się bardziej zachęcające i ożywają przy użyciu filmów wyjaśniających zagadnienie. Istnieje możliwość nagrywania lub importowania filmów do prezentacji, synchronizacja ze slajdami i animacjami dzięki czemu można zbudować wykład w postaci filmu.
 

Dodawanie interaktywnych testów lub sondaży

Program pozwala zaprojektować testy oraz sondaże, które można zintegrować z kursem lub opublikować jako samodzielne egzaminy.
 

Publikacja kursu z pomocą jednego kliknięcia 

iSpring Presenter zawiera wbudowane ustawienia publikacji pozwalające na przygotowanie kursu do różnych zadań: można opublikować kurs na płycie CD/DVD, zamieścić na stronie internetowej lub blogu albo też opublikować jako pakiet SCORM do systemu zarządzania nauczaniem czy zamieścić na iSpring Online LMS.
Prezentacja może być uruchomiona na wszystkich platformach, na wszystkich urządzeniach.
iSpring Presenter publikuje materiały edukacyjne na wszystkie urządzenia za pomocą formatu Flash+HTML5.
 

Co nowego w aktualnej wersji programu:

- Nowy odtwarzacz prezentacji z narracją wideo

- Zintegrowany edytor doobróbki dźwiękow i filmów

- Zaktualizowany edytor quizów

- Nowa aplikacja na iPhone'a pozwalająca na przeglądanie prezentacji bez polączenia internetowego
 

Obsługiwane platformy mobilne:

  • Android 3.x, 4.x
  • iPad (iOS 5.x, 6.x, 7.x)
  • Windows Phone 7.5, 8.x
  • Windows RT

Elastyczny odtwarzacz, działający na dowolnym ekranie.
Użytkownik posiada możliwość tworzenia dostosowanych do uczniów szkoleń: wykorzystując pomocną nawigację oraz dostrajając rozkład odtwarzacza.
 

Znakomite funkcje e-Learningowe

Rozbudowane narzędzia do tworzenia profesjonalnych kursów e-Learningowych.
 

Zabezpieczenie kursu 

Istnieje możliwość zabezpieczenia zawartości kursu przed piractwem i nieupoważnionym dostępem za pomocą hasła oraz znaku wodnego. Można ograniczyć kurs do wyświetlenia tylko na określonej stronie internetowej lub w określonym czasie.
 

Uzupełniające zasoby i media

Kurs może zostać uwydatniony za pomocą innych kanałów medialnych: filmów Flash, filmów na YouTube, obiektów sieci Web, komentarzy głosowych oraz audio w tle. Ponadto można dołączyć dokument (PDF, DOC lub dowolny inny plik), tak że zasoby zostaną udostępnione w zakładce odtwarzacza kursu.
 

Adaptacyjne egzaminowanie z elastyczną punktacją

Program pozwala dodawać niestandardową punktację dla każdego wyboru odpowiedzi, przydzielać punkty karne, ustalić limit czasu na pytanie, ograniczyć liczbę podejść oraz wykorzystać wiele innych opcji punktacji by precyzyjnie śledzić efektywność szkolenia.
 

Ekspercko zorganizowana struktura kursu

Istnieje możliwość stworzenia uporządkowanej, łatwej w nawigacji struktury poprzez zorganizowanie slajdów w zagnieżdżone grupy. Jest to pomocne zwłaszcza w kursach, które zawierają kilka tematów i podtematów. Istnieje również opcja rozgałęzienia scenariuszy.
 

Zgodność z Broadest LMS

Program obsługuje standardy SCORM oraz AICC, co zapewnia, że szybko zintegruje się ze środowiskiem E-Learningowym użytkownika. Nie są wymagane specjalne ustawienia by otrzymywać najbardziej szczegółowe raporty dotyczące kursów.
 

iSpring Presenter obsługuje Tin Can API, które pozwala na zbieranie danych widzów z wielu źródeł.

 

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring Presenter prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler