Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

iSpring River

iSpring River

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

312,88 zł brutto
250,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/8.1/10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.ispringsolutions.com/ispring-river
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring River to narzędzie pozwalające na przekonwertowanie wcześniej utworzonych prezentacji w programie PowerPoint na pliki wideo. Program firmy iSpring Solutions umożliwia również na bezpośrednie i szybkie publikowanie treści w postaci prezentacji na YouTube. Wszystko to wymaga tylko jednego kliknięcia myszką. Wystarczy przejśc do zakładki River oraz zatwierdzić wybór klawiszem myszki.

Program iSpring River jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows. Obsługuje również najbardziej zaaawansowane funkcje programu PowerPoint 2007/2010/2013/2016.  

Narzędzie iSpring River pozwala na zarządzanie jakością konwersji i rozmiarem plików wideo. Program pomaga dostroić parametry konwersji korenspondując z Państwa potrzebami poprzez wybór odpowiedniej rozdzielczości z dostępnej listy. Standardowe profile reprezentują wszystkie obecnie dostępne formaty plików.

Program firmy iSpring Solutions umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie prezentacji na YouTube. Filmy, które zostały przekonwertowane dzięki narzędziu River, można natychmiast przesłać na YouTube. Nie ma potrzeby zapisu na komputerze utworzonego filmu. Ta czynność jest bardzo szybka i prosta. Prezentacje można wysyłać i udostępniać na YouTube z dowolnego urządzenia, nawet jeśli nie ma ono zainstalowanego programu PowerPoint.

Najważniejsze właściwości programu iSpring River:

Efekty animacji
Program iSpring River perfekcyjnie odtwarza efekty animacji, które są zamieszczone w oryginalnej prezentacji PowerPoint.

Wbudowane multimedia
Wszystkie obrazy, pliki audio i wideo, które zostały wybrane do wstawienia do prezentacji, pozostaną po konwersji krystalicznie czyste.

Obiekty SmartArt
iSpring River zachowuje wygląd i przejrzystość wszystkich obiektów SmartArt znajdujących się na slajdach PowerPoint. 

Efekty przejścia
Każdy efekt przejścia, który jest odtwarzany w prezentacji PowerPoint, zostanie dokładnie przekonwertowany do pliku wideo.

Czcionki i formatowanie tekstu
Wszystie obiekty tekstowe zachowują swój rozmiar, położenie, styl, rodzaj czcionki, kolor oraz inne formatowanie znajdujce się na slajdach w prezentacji.

Style PowerPoint
Po konwersji wszystkie szablony, które zostały wybrane do prezentacji, zachowają swój oryginalny wygląd.

 

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring River prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler