Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

iSpring Suite

iSpring Suite

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

3 222,72 zł brutto
2 620,10 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/8.1/10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://ispringsolutions.com
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring Suite to program pozwalający na przygotowanie unikalnej i interaktywnej prezentacji przeznaczonej między innymi do kursów e-Learnigowych. Narzędzie firmy iSpring Solutions jest w pełni zaopatrzone oraz kompatybilne z programem Microsoft Power Point. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, użytkownik bezproblemowo posługuje się programem.

Narzędzie iSpring Suite jest  przeznaczone do tworzenia wspaniałych wykładów w postaci filmów, quizów, symulacji dialogowych, interakcji i innych edukacyjnych materiałów. Wszystko znajduje się w jednym miejscu – programie iSpring Suite.

Perfekcyjna integracja z PowerPoint. 

iSpring Suite to połączenie wielu możliwości w tworzeniu zabezpieczonych e-kursów wzbogaconych o materiały audio i video oraz sprawdzianów, testów quizów i ankiet. Firma iSpring Solutions stworzyła narzędzie, które zamienia przygotowane materiały w interaktywne kursy. Dzięki znakomitej aranżacji przyjmują one niezwykłe, zachęcające do nauki formy.

Najwyższa jakość produktu.

Dzięki programowi stworzenie unikalnego kursu będzie bardzo prostym i szybkim zadaniem. Narzędzie dla Microsoft Power Point gwarantuje wysoką jakość kursów, wykładów i zapewnia niezawodną pracę na komputerach stacjonarnych, laptopach i platformach mobilnych.

Nowości w programie iSpring Suite:

- nowe narzędzie służące do symulacji konwersacji (szkolenie pracowników z umiejętności komunikacji)
- nowy ekran nagrywania z wbudowaną iSpring kamerą
- nowy odtwarzacz wykładów pozwala na równoczesne wyświetlanie slajdów i odtwarzanie narracji
- ulepszony edytor audio/wideo z kompletem funkcji do tworzenia profesjonalnych narracji (usuwanie fragmentów, usuwanie szumu, rozjaśnianie i przyciemnienie i wiele innych)
- zaktualizowany edytor quizów w celu tworzenia interaktywnych quizów w szybki i prosty sposób. Możliwość modyfikacji szablonów, dostosowywania kolorów, tła.
- modyfikowalne informacje zwrotne
- automatyczne nagrywanie narracji do quizów oraz tworzenie wiadomości zwrotnych.
- nowa aplikacja na iPhone’a pozwalająca na dostęp do prezentacji bez połączenia internetowego

iSpring Suite firmy iSpring Solutions to profesjonalne narzędzie do konwersji prezentacji multimedialnych przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie .SWF. Program jest zgodny z Learning Management System (LMS) oraz obsługuje standardowe i nowe formaty kursów e-Learningowe: SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC, cmi5, and xAPI (Tin Can).

Do najważniejszych cech oprogramowania firmy iSpring Solutions należy:

Zwiększenie możliwości programu Power Point
Można użyć prezentacji o dowolnej złożoności jako podstawa e-kursu. Program iSpring Suite starannie zachowuje wszystkie efekty po konwersji z PowerPoint do Flash lub HTML5, w tym wszystkie animacje i wyzwalacze.

Dostosowanie struktury całej prezentacji w jednym oknie
iSpring Suite posiada specjalny tryb do regulacji struktury prezentacji , gdzie można stworzyć hierarchię slajdów, określić czas trwania pokazu slajdów i kontrolować nawigację. 

Obsługa wszystkich urządzeń
Narzędzie iSpring Suite umożliwia tworzenie materiałów edukacyjnych w technologii Flash i formacie HTML5, które można doskonale odtworzyć na dowolnym urządzeniu .

Projektowanie adaptacyjne
Dzięki zastosowaniu adaptacyjnego odtwarzacza , wszystkie elementy nawigacyjne kursu są automatycznie dostosowywane do rozmiaru i orientacji ekranu urządzenia. Nie trzeba tworzyć wielu wersji kursu na różne urządzenia.

Dodatkowe funkcje
Narzędzie posiada  również możliwość dodawania narracji głosowych i wideo narracji za pomocą specjalnego wbudowanego edytora. Dodatkowo program zawiera rozbudowaną bibliotekę znaków i gestów, które można wklejać do kursów oraz możliwość dodawania własnych. Program pozwala również na tworzenie wielu interaktywnych animacji, tworzenie quizów a nawet przeprowadzenia kursu dotyczącego umiejętności komunikacyjnych przy pomocy zasymulowanych dialogów.

W obecnej wersji iSpring Suite umożliwia tworzenie 4 rodzajów interakcji: 
  • Książka 3D (wzbogacenie zawartości kursu realistycznym e-bookiem)
  • Katalog (zorganizowanie pojęć w listę materiałów, ułatwiając odbiorcy dostęp do informacji)
  • FAQ (najczęściej zadawane pytania)
  • Oś czasu (wizualizacje zdarzeń wedle chronologi)

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring Suite prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler