Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

iSpring TalkMaster

iSpring TalkMaster

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

2 159,76 zł brutto
1 755,90 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows 10/8/7/Vista/XP
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.ispringsolutions.com/ispring-talkmaster
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring TalkMaster to oprogramowanie stworzone przez firmę iSpring Solutions. Program służy do budowania symulacji rozmów, w celu skutecznego treningu i oceny umiejętności komunikacyjnych.

Program iSpring TalkMaster pozwala na implementację dowolnego scenariusza rozmowy. Wszystkie sceny są ułożone w strukturę drzewa. To sprawia, że nawet najbardziej złożone i rozgałęzione dialogi konwersacji są jasne i zorganizowane. Narzędzie umożliwia kreowanie wielu realnych sytuacji z naszego życia, dzięki narracjom i doborze odpowiednich postaci z wbudowanej biblioteki lub własnego importu. Biblioteka postaci dostarcza szereg różnych figur, emocji i znaków, w celu stworzenia najbardziej wiarygodnych symulacji i dialogów.

iSpring TalkMaster to idealne narzędzie do nabycia lub oceny umiejętności komunikacyjnych.

iSpring TalkMaster jest kompatybilny z LMS (Learning Management System). Można łatwo publikować utworzone dialogi w LMS. Obsługa: SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC, BlackBoard 9.x, cmi5 i standardy xAPI.

Produkt firmy iSpring Solutions jest odtwarzany na wszystkich urządzeniach. iSpring TalkMaster obsługuje technologię HTML5, co sprawia, że dialogi będą dobrze działać na wszystkich urządzeniach.
 
iSpring TalkMaster wspiera następujące platformy: Windows PC, Apple Mac, iPad i iPhone, Android oraz Windows Phone.
 
 
Główne cechy programu firmy iSpirng Solutions:

Drzewo dialogowe
Symulacja dialogów iSpring TalkMaster składa się z połączonych scen ułożonych w strukturę drzewa. Uczestnicy kursu przechodzą kolejne sceny w zależności od ich wyborów odpowiedzi. Program posiada edytor drag-n-drop, dzięki któremu można utworzyć i łączyć sceny dialogowe w mgnieniu oka. Kolejną opcją jest grupowanie scen według kolorów. Stosowanie różnych kolorów do grup powiązanych scen pozwala stworzyć wyraźną wizualną organizację swojego scenariusza (przykładowo złe opcje na czerwono). Program dodatkowo automatycznie zaznacza sceny, które zasługują na szczególną uwagę oraz daje możliwość pomniejszenia obszaru roboczego w celu przeglądania struktury całego scenariusza. 
 
Dostosowywanie sceny
iSpring TalkMaster oferuje dwa rodzaje scen, które wykonują różne role:
  • scena rozmowy (składa się z opcji mowy oraz odpowiedzi postaci)
  • scena odpowiedzi (scena zwrotna daje uczniom informację na temat opcji odpowiedzi wybranej w poprzedniej scenie)
Program ma również wbudowaną bibliotekę postaci, która zapewni Państwu zestaw zdjęć, znaków służących do modelowania dialogów z różnych dziedzin: biznesu, medycyny, produkcji i wielu innych. Każda postać może wyrażać różne emocje w zależności od odpowiedzi. Można wybrać odpowiednie emocje dla każdej sceny. Dodatkowy odpowiedni dobór tła pozwoli na osiągnięcie lepszego kontekstu komunikacyjnego modelowanego dialogu. Oprócz korzystania z wbudowanej biblioteki można przesłać własne postacie i tła. To pozwala na tworzenie dowolnego środowiska komunikacyjnego.
 
Narracja audio
Aby dialogi były prawdziwe możliwe jest nagrywanie własnych narracji. Dodatkowo można dodać nagrane narracje audio do symulacji dialogu oraz eksportować skrypt do pliku wydruku. Dokument ten będzie zawierał wszystkie linie dialogu wraz z odpowiadającymi im emocjami znaków i nazw plików. Wbudowany edytor audio pozwala na usuwanie szumów, regulację głośności i wielu innych parametrów.
 
Punktacja
Aby ocenić wyniki uczących się, należy podać ocenę w końcowej scenie każdej gałęzi scenariuszy. Dzięki narzędziu firmy iSpring Solutions można łatwo gromadzić i śledzić wyniki dialogu w LMS (Learning Management System).
 
Dostosowanie wyglądu
Program iSpring TalkMaster posiada kilka predefiniowanych schematów kolorów lub umożliwia tworzenie własnych (kolorów firmowych). Dodatkowo można zmienić etykiety tekstowe przycisków i komunikatów.
 
Publikacja dialogów
iSpring TalkMaster publikuje dialogi do HTML5 i Flash do łatwego udostępniania online. Wszystkie symulacje dialogów doskonale dostosowują się do urządzeń i ekranów w dowolnych rozmiarach. Chmura iSping pozwala na bezpieczne przechowywanie symulacje. Wszystskie dialogi  można łatwo publikować w LMS (Learning Managment System). Program iSpring TalkMaster obsługuje:  SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC, BlackBoard 9.x, cmi5, I standardy  xAPI.
 
 
W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring TalkMaster prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler