Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

Object2VR single user

Object2VR single user

Producent: Garden Gnome Software e.U
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (9,84 zł brutto)

365,93 zł brutto
297,50 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://gardengnomesoftware.com/object2vr.php
Polska wersjanie

Opis programu

Object2VR jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia pojedynczych oraz wieloliniowych obiektów filmowych QuickTime VR (QTVR) lub Macromedia Flash 8 i Flash 9 z takimi funkcjami jak: stany oglądania, modyfikowalne skórki oraz autorotacja

Plik wejściowy
Object2VR pozwala na tworzenie pojedynczych lub wieloliniowych obrazów; wystarczy tylko przeciągnąć i upuścić obraz źródłowy. Wśród obsługiwanych formatów plików graficznych są: JPEG, PNG, TIFF oraz poliki QuickTime VR (JPEG jako kodek). Pliki mogą być dodawane indywidualnie lub z użyciem określonej sekwencji

Stany oglądania
Aby pokazać na ekranie dany obiekt w różnych wariantach, z różnymi funkcjami -  na przykład w różnych kolorach, program Object2VR pozwala dodawać obrazy jako stany oglądania. Można wtedy przełączać się pomiędzy zbiorami obrazów wyświetlając cechy i opcje danego obiektu.

Hotspoty
Hotspot Editor pozwala na dodawanie elementów interaktywnych do obiektów, podłączać linkami hotspoty do okien informacyjnych, otwierać strony internetowe, podłączać je do cytatów lub sprawdzać stronę z zakupami online.
Hotspot Editor umożliwia również zdefiniowanie wielu Hotspotów przedstawianych różnymi kolorami w celu ułatwienia śledzenia rożnych aktywnych obszarów obrazu.

Skin Editor
Dzięki Skin Editor możliwe jest zaprojektowanie własnego wyglądu i sposobu działania przeglądarki obiektów. Można do niej dodawać własne przyciski i grafiki, które będą pasowały do strony internetowej klienta, dzięki czemu możliwe jest zaoferowanie bardziej dostosowanego do potrzeb produktu.
Do opracowanej skórki można też dodać animacje i efekty dźwiękowe, co pomoże w interakcji użytkownika z obrazami obiektów.
Jeśli jednak użytkownik wolałby mieć swoją własna skórkę może użyć jeden z wcześniej zdefiniowanych skórek, jakie są wbudowane w program Object2VR lub ściągnąć skórki od innych producentów. Można tez użyć skórek prezentowanych przez innych użytkowników na forum.

Eksport Flash:
Object2VR eksportuje obiekty, w tym wszystkie elementy graficzne jako pojedynczy plik SWF do formatu Flash 8 lub Flash 9. Pozwala to na utrzymanie lepszej kontroli nad ewentualnym pobieraniem źródeł i ułatwia dystrybucje panoram do klientów, dodawanie do systemów zarządzania treścią lub publikowanie na blogu.

Export QuickTime:
W Object2VR możliwy jest eksport do QuickTime VR,  z dowolnym wyborem kierunku auto odtwarzania, prędkością i opóźnieniem, z danymi użytkownika, flagami zabezpieczeń, a także ścieżką podglądu.

Blokady
Obrazy obiektów klienta mogą być zabezpieczone poprzez zamknięcie ich w domenie, co pomaga zapobiegać nieautoryzowanemu użyciu na innych stronach internetowych.

Polska strona programu Object2VR

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works