Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

Pano2VR 5.x

Pano2VR 5.x

Producent: Garden Gnome Software e.U
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

508,61 zł brutto
413,50 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://gardengnomesoftware.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Pano2VR jest aplikacją, służącą do konwersji sferycznych i cylindryczno-panoramicznych obrazów do formatu QuickTime VR (QTVR) lub Flash 9 i 10. Pano2VR potrafi stworzyć gotowy HTML tak by w łatwy sposób zamieścić go na stronie internetowej. Dzięki takim funkcjom jak hotspoty, ukierunkowany dźwięk czy multi rozdzielczość (tworzenie giga pixelowych panoram) program firmy Garden Gnome Software daje niespotykane możliwości tworzenia.

Konwertuj szybko i łatwo!
Zdjęcie jest warte tysiąca słów, a dzięki rozwojowi multimediów przestarzałe, płaskie i dwuwymiarowe obrazki odchodzą w niepamięć. Tworzenie obrazów trójwymiarowych staję się coraz bardziej powszechne, a dzięki programowi Pano2VR wstawienie ich na stronę internetową szybkie i proste. Wiele aplikacji tworzy pliki QTVR albo flash zaś jako jeden z niewielu programów Pano2VR łączy w sobie obie te możliwości. Zapewnia także wiele innych:

  • Formaty wejściowe

Pano2VR obsługuje obrazy cylindryczne, sferyczne, sześciennych kostek oraz QuickTime VR jako formaty wejściowe z dodatkowa możliwością konwersji pomiędzy tymi formatami do retuszowania sześciennych kostek. Obsługiwane typy plików to JPEG, PNG, TIFF (8, 16 lub32 bitów na kanał), OpenEXR, Radiance HDR, a także pliki QuickTime VR zakodowane jako JPEG.

  • Narzędzie łatki

Pano2VR pozwala na dynamiczne łatanie obrazu. Można dowolnie wybrać obszar panoramy użytkownika i wyeksportować go do programu, obróbki czy edycji zdjęć. Patch Tool obsługuje kanały alfa więc tylko te obszary, które należy poprawić są ponownie mapowane natomiast reszta obrazu pozostaje nietknięta. Narzędzie wykorzystuje również  przechwytywanie kulowe lub sferyczne na obszarach, które maja być ukryte. 

  • Edytor skórek

Edytor skórek pozwala na dostosowanie wyglądu programu do własnych potrzeb. Można do niego dodać własne przyciski i grafiki, opracowywać hotspoty i budować mapy. Pano2VR pozwala dodawać animacje oraz efekty dźwiękowe do skórek, które pomagają w interakcji użytkownika z panoramicznymi obrazami. Jeśli jednak tworzenie swoich skórek nie wchodzi w rachubę, można użyć gotowych, które są wbudowane w Pano2VR lub ściągnąć nowe od innych producentów albo z forum utworzonego do dzielenia się skórkami przez użytkowników. 

  • Edytor dźwięku

Za pomocą edytora można dodać rożne rodzaje dźwięków do panoramy. Dodanie prostego dźwięku tła lub zdefiniowanie kierunku źródła dźwięku w przestrzeni trójwymiarowej nie było jeszcze nigdy tak proste. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi kształtami pola dźwiękowego, zmiana rozmiaru bezpośredniego jak i pośredniego pola dźwiękowego oraz wybór maksymalnego czy też odpowiedniego poziomu pozwala uzyskać własny, unikatowy obszar dźwięku.

  • Eksport flash

Pano2VR eksportuje panoramy, w tym wszystkie ich elementy graficzne jako pojedynczy plik SWF do formatu  Flash 9 oraz 10. Pozwala to na znacznie większą kontrolę nad ściąganiem tych plików i ułatwia dystrybucję panoram do klientów, dodawanie ich do systemów zarządzania treścią oraz publikowanie ich na blogach. Panoramy cylindryczne, jak również sześcienne mogą obracać się automatycznie w wybranym kierunku, z wybraną szybkością i opóźnieniem. Panoramy mogą zawierać hotspoty, jak również prę-definiowane lub w pełni modyfikowalne skórki. Zintegrowany edytor skórek pozwala również na dodawanie map, linków, logo i innych informacji do panoram w sposób przyjazny dla użytkownika.

  • Export do QuickTime VR

Pano2VR może wyeksportować cylindryczne i sześcienne panoramy QuickTime VR z podpisami do stopniowego ściągania,auto rotacją w wybranym kierunku, szybkością i opóźnieniem flagą ochrony danych użytkownika, oraz ścieżką podglądu.

Polska strona programu Pano2VR

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler