Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

PowerDirector 14 Deluxe

PowerDirector 14 Deluxe

Producent: Cyberlink
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (9,84 zł brutto)

281,42 zł brutto
228,80 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.cyberlink.com/products/powerdirector/overview_en_US.html
Polska wersjanie

Opis programu

Program PowerDirector firmy CyberLink to oprogramowanie do edycji materiału wideo. Służy do modyfikacji, udoskonalania i poprawiania jakości materiału filmowego. Zawiera narzędzia do projektowania rozkładu ścieżek w celu tworzenia pokazów slajdów i świetnych plików wideo. Dzięki PowerDirector projekty użytkowników stają się bardziej spersonalizowane i zindywidualizowane m.in. dzięki możliwości pobrania i zastosowania ponad 1000 efektów i szablonów, zamieszczonych przez użytkowników na DirectorZone. PowerDirector  to program szybszy i bardziej wydajny niż dotychczas zawiera jeszcze więcej różnych narzędzi umożliwiających pracę nad plikiem wideo

Skalowanie i naprawiane wideo
Oszczędność czasu poświęcanego na edycję wideo i poprawę jego jakość stała się możliwa po opracowaniu wielu nowych narzędzi i technologii. Poprzez wprowadzenie technologii ulepszania jakości filmów PowerDVD - TrueTheater, użycie PowerDirector skutkuje plikami jakości zbliżonej do HD, przy materiale wejściowym o standardowej jakości. PowerDirector umożliwia poprzez skalowanie w górę, poprawę płynności odtwarzania w zwolnionym tempie i zastosowanie wirtualnego dźwięku przestrzennego.
Funkcja i technologia TrueTheater pozwalają na poprawienie wielu typowych błędów popełnianych przy nagrywaniu filmów takich jak: prześwietlanie tła, słaby balans bieli czy nieadekwatne oświetlenie. Przy pomocy łatwych w użyciu ustawień możliwe jest także skalowanie w górę rozdzielczości obrazu wideo. Technologia TrueTheater HD skaluje rozdzielczość plików SD do rozdzielczości zbliżonej do HD poprzez wyostrzanie obrazu i usuwanie szumów. CyberLink TrueTheater Surround pozwala nadać profesjonalne brzmienie nagraniom użytkownika poprzez dodanie do tworzonych dysków efektu brzmienia przestrzennego.
CyberLink TrueTheater Lighting poprawia problemy z oświetleniem tła, podnosi poziom jasności i koloru, i pomaga skompensować niepoprawną ekspozycję.
Effects Cyberlink TrueTheater Motion poprawia sekwencje odtwarzane w zwolnionym tempie, używając interpolacji klatek w celu redukcji zacięć i wygładzenia efektu spowolnionego ruchu.

Efekt jak w profesjonalnym filmie
Zestaw narzędzi do projektowania programu PowerDirector do tworzenia tytułów, animowanych obiektów i menu dysków - moduł Particle Effects Designer, umożliwia zabawę z efektami specjalnymi. Poszczególne utworzone efekty mogą być wysyłane i udostępniane innym użytkownikom na stronie DirectorZone, portalu społecznościowym programu PowerDirector.
Warto docenić możliwość pracy projektanta również z innymi narzędziami takimi jak: narzędzia do odtwarzania do tyłu, przycinania, modyfikacji szybkości i rotacji plików wideo. W celu precyzyjnego przycinania, użytkownik pracuje na poziomie pojedynczej klatki przy pomocy opatentowanych narzędzi Zoom-In Cut™. Rozszerzona do 16 ścieżek oś czasu umożliwia jeszcze więcej możliwości tworzenia , w tym możliwość kopiowania i wklejania sekwencji do innych części materiału.

 • DirectorZone: tam zamieszczono podzielone na kategorie szablony efektów, które można przejrzeć, a następnie pobrać i wykorzystać dany efekt bezpośrednio do własnego projektu
 • Tytuły: można stworzyć więcej zabawnych efektów stosując chmurki, dialogi, sekwencje podziękowań, lub nawet efekty podobne do produkcji telewizyjnych.
 • PiP Designer: dzięki temu narzedziu można tworzyć podobne do profesjonalnych efekty obrazu w obrazie (PiP) tak samo jak w telewizorach
 • Kreator menu dysku: umożliwia tworzenie stylowych menu do ułatwienia nawigacji po tworzonym materiale podczas jego nagrywania na płytach Blu-ray Disc, AVCHD lub DVD.


Szybsze odtwarzanie
PowerDirector to pierwszy program do tworzenia plików wideo zoptymalizowanych dla technologii  Intel Core i7, NVIDIA CUDA, a także ATI Stream. PowerDirector zapewnia pięciokrotnie większą prędkość renderowania efektów i transkodowania wideo, włącznie ze zwiększoną szybkością edycji i podglądu.
PowerDirector został zoptymalizowany również po to, aby efektywniej wykorzystywać sprzęt, co umożliwia szybszą obróbkę domowych plików wideo, które są przechwytywane przy użyciu formatów MPEG-2 i H.264.
Efektywną edycję  plików wideo w tym programie umożliwia wykorzystanie pełnego zakresu wielordzeniowych CPU i technologii GPU, co skutkuje szybszym uzyskaniem materiału wyjściowego. Testy laboratoryjne wykazują znaczna poprawę wydajności w renderowaniu wideo HD na skutek połączenia PowerDirector z najnowszą technologią akceleracji sprzętowej firm Intel, NVIDIA oraz AMD. W ten sposób użytkownik poświęca mniej czasu na obróbkę materiału, a więcej na dzielenie się swoimi projektami.

Współdzielona kreatywność
Często zastanawiamy się, dlaczego domowe produkcje tak bardzo przywołują miłe wspomnienia. Można się o tym przekonać przeglądając projekty tworzone przez innych użytkowników PowerDirector i zamieszczone na stronie DirectorZone.com. Zamieszczone tam materiały wideo pozwalają poznać metodę kreowania projektów innych osób, co jest znakomitym sposobem nauki, a następnie umożliwia zastosowanie takich samych metod w tworzeniu np. własnych pokazów slajdów na DVD.
Na DirectorZone.com można również ładować oraz pobierać szablony i gotowe menu DVD, poszczególne efekty, obiekty PiP i wiele innych .

Nauka poprzez DirectorZone NEW
Przy pomocy programu PowerDirector, można udostępniać swoje projekty do obejrzenia na DirectorZone w formie osi czasu. Opublikowane projekty dają wgląd w techniki edycji i tworzenia stosowane przez innych użytkowników. Oczywiście w ten sam sposób można dzielić się swoimi doświadczeniami.
Wymiana doświadczeń z osobami pracującymi nad podobnymi projektami jest znakomitym sposobem nauki. Można pomóc innym w tworzeniu jeszcze lepszych plików wideo przez wykorzystanie nowej funkcji dostępnej w ramach DirectorZone. Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednią opcje podczas ładowania plików wideo do serwisu YouTube.
Na DirectorZone można również znaleźć podręczniki na temat tego, jak poprawić pliki wideo używając najnowszych funkcji PowerDirector.

Darmowe zdjęcia na Flickr, darmowe Freesound Audio
Czasami zdarza się, że nie posiadamy wystarczającej ilości kolorowych zdjęć. Czasami potrzeba więcej instrumentalnej muzyki jako tło do pokazu slajdów lub innych materiałów. Do potrzeb projektu można wykorzystać zdjęcia flickr®, używając narzędzia wyszukiwania i pobierania PowerDirector. Na freesound™, można wyszukiwać ścieżki dźwiękowe i klipy wideo poprzez interfejs użytkownika programu, jeszcze przed ściągnięciem ich do swojego projektu.

Jak pokazywać i opowiadać
PowerDirector – oprogramowanie do edycji wideo, umożliwia ładowanie plików wideo o jakości HD na Facebook oraz YouTube, umożliwiając bardzo łatwe udostępnianie ich w najpopularniejszych dziś serwisach społecznościowych i wideo blogach.
W domowym zaciszu można podziwiać samodzielnie utworzone w jakości HD dyski Blu-ray lub AVCHD w wysokiej rozdzielczości. Jeżeli użytkownikowi zależny na mobilności, można również utworzyć filmy, które będzie można odtwarzać na iPhone, iPod, lub PSP. Dzięki PowerDirector istnieje również możliwoć zapisu projektu AVCHD na kartach SD

Różnice pomiędzy PowerDirector Deluxe, a PowerDirector Ultra dotyczą przede wszystkim:

 • Tworzenia napisów do dysków Blu-ray Disc, AVCHD
 • Authoringu dysków Blu-ray Disc z menu (BDMV)
 • AVCHD na DVD
 • Zapusu pliku wyjściowy AVCHD na kartach SD
 • Obsługuji większej liczby formatów plików wideo i audio

Ważniejsze cechy - PowerDirector 14 DeLuxe
Wydajność:

 • Silnik renderowania TrueVelocity 2 (najszybszy na świecie silnik renderowania)
 • Obsługa otwartego standardu OpenCL
 • Inteligentne SVRT (Smart Video Rendering Technology) – technologia inteligentnego renderowania wideo
 • Rozbudowane kodowanie przy pomocy H.264 Video Encoder

Tworzenie filmów:

 • Kreator automatycznego startu w wielu trybach
 • Automatyczne tworzenie Audio Beat
 • Nagrywanie animacji z użyciem Live Paint (metody nakładania kolorów na istniejące kształty)
 • Normalizacja poziomu audio jednym kliknięciem
 • Tworzenie filmów wideo z pojedynczych klatek
 • Wysyłanie plików wideo na Vimeo oraz DailyMotion

Produkt dostępny również z wersjach GOV (rządowej) oraz EDU (edukacyjnej). W celu otrzymania oferty cenowej na te wersje prosimy o kontakt lub złożenie zapytania o program.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner