Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

PowerDVD 18 Pro

PowerDVD 18 Pro

Producent: Cyberlink
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

275,15 zł brutto
223,70 zł netto

System operacyjnyWindows 10, 8.1/8, 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.cyberlink.com/products/powerdvd/overview_en_US.html
Polska wersjanie

Opis programu

PowerDVD 18 Pro to najlepszy na świecie odtwarzacz dysków Blu-ray oraz Media Player.

Odtwarzacz dysków Blu-ray jest teraz jeszcze lepszy, dzięki wyposażeniu PowerDVD 18 Pro w nowe funkcje. Program w tej wersji pozwala przedstawić użytkownikowi wszystkie multimedia w zupełnie nowym świetle. Nie ma znaczenie, czy te pliki znajdują się na płycie, na twardym dysku komputera, na urządzeniu przenośnym, czy też w chmurze.

PowerDVD jest w stanie przerobić wszystkie obrazy i pliki wideo na 3D, używając unikalnej funkcji konwersji Blu-ray 2D na 3D. Dzięki temu użytkownik doświadcza zupełnie nowych doznań oglądając swoje ulubione filmy z Blu-ray w trybie 3D przy użyciu technologii TrueTheater® 3D . Precyzyjne kontrolki umożliwiają określenie głębi obrazu 3D, zgodnie z osobistymi preferencjami.Nowości w PowerDVD 18:

 • Prawdziwy pełny ekran Blu-Ray
 • Bezprzewodowe przesyłanie treści multimedialnych w PowerDVD do telewizora poprzez Apple TV, Roku, Chromecast, Fire TV. 
 • Mini View - możliwość monitorowania ekranu wideo (podczaas wielozadaniowości)  przy użyciu zminimalizowanego interfejsu
 • Opcja przypinania plików wideo, w celu obejrzenia ich w trybie offline
 • Ulepszone filmy online
 • Tryb VR dla popularnych zestawów (Oculus Rift, HTC Vive)
 • Dostęp do największych bibliotek wideo 360º online, które są gotowe do przesłania na komputer lub do zestawu słuchawkowego
 • Możliwość oglądania wideo 360º z każdego kąta jednocześnie

 

Ulepszenia w nowej wersji:

 • Lepsza rozrywka online (treści internetowe najwyższej jakości, oraz możliwość dodawania ulepszeń audio wizualnych True Theater
 • Najwyższej jakości technologia dźwięku
 • Zoptymalizowany dtwarzacz multimedialny dla najnowszych telewizorów 4K UHD i HDR


                  
Obsługa nowych formatów
DTS-HD 7.1 kanałowy dźwięk, bezstratne audio w formatach OGG oraz FLAC, jak również MK3D. PowerDVD obsługuje wiele nowych formatów audio i wideo. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie efektu kinowego z dźwiękiem 7.1 kanałowym w DTS-HD, jaki dostępny jest w najnowszych filmach na Blu-ray.
              
Sklep muzyczny 7digital 
Ponad 17 milionów wysokiej jakości piosenek bez zabezpieczeń DRM.
Użytkownicy maja dostęp do ponad 17 milionów wysokiej jakości piosenek bez zabezpieczeń DRM w formatach MP3/AAC w sklepie muzycznym 7digital. Dostępne są wszystkie najnowsze pozycje ze wszystkich znanych wytwórni płytowych, można ściągnąć je bezpośrednio na komputer lub urządzenia przenośne. Cyfrowy klucz sklepu 7digital sprawia, że całą zakupiona muzyka jest przechowywana online i dostępna w każdej chwili do ponownego ściągnięcia na 5 różnych urządzeń.
          
Lepsza obsługa YouTube!
Poprawiona współpraca na najpopularniejszym na świece serwisem oferującym filmy online
Ponieważ YouTube obsługuje już 3D wideo, PowerDVD umożliwia wybór preferowanego trybu oglądania 3D, w zależności od posiadanych okularów . Można również odtwarzać pliki wideo 2D w 3D przy użyciu TrueTheater 3D! A dla zapewnienia jeszcze większej wygody, nie trzeba już nawet wchodzić na YouTube w celu dodania jakiegoś pliku z YouTube do listy odtwarzania – można to zrobić bezpośrednio w programu PowerDVD 18.
    
Rozbudowane funkcje odtwarzania
Szybkie przeszukiwanie
Możliwość błyskawicznego znalezienia ulubionej sceny w filmie
Przy użyciu funkcji Instant Seek programu PowerDVD można szybko przeglądać i znajdować sceny z filmów. Błyskawiczne skanowanie funkcji  Instant Seek jest dostępne w przypadku odtwarzania filmów Blu-ray i daje praktycznie natychmiastowy dostęp do wybranych scen.
        
Natychmiastowy podgląd
Szybkie przeszukiwanie i podgląd pilów wideo i obrazów
Łatwe przeglądanie na podstawie miniatur filmów i zdjęć ze wszystkich folderów, bez potrzeby ich otwierania. Jeśli tylko kursor myszki znajdzie się nad folderem zawierającym miniatury, można użyć paska przewijania znajdującego się na dole miniatury aby szybko sprawdzić zawartość tego folderu.
          
Szybkie powiększanie
Umożliwia odnajdywanie szczegółów poszczególnych scen wideo.
Jeśli istnieje potrzeba dokładniejszego obejrzenia szczegółów sceny, można użyć nowej funkcji programu  PowerDVD 18 -  Instant Zoom, aby powiększyć daną scenę z filmu DVD lub pliku wideo aż do 4 razy, nie tracąc w ten sposób żadnych detali. Bardzo pożyteczna funkcja w przypadku scen zawierających wiele osób lub nawet do znajdowania błędów w filmach -  nawet tych wysoko budżetowych.
          
Szybkie skalowanie
Personalizacja widoku bibliotek Smart Library
Szczególnie łatwe jest przeglądanie zawartości biblioteki  Media Library przy pomocy funkcji Instant Scale. Jeśli użytkownik wybrał widok , można łatwo dopasować ich rozmiar, aby szybko przeglądać bibliotekę najwygodniejszy dla siebie sposób. Nie ma znaczenia jaka jest zawartość biblioteki:, pliki mogą być na dysku lokalnym, na dyskach sieciowych lub nawet na YouTube, lub w albumach na Facebook oraz Flickr, przy pomocy Instant Scale można dopasować wielkość miniatur w widoku dla swoich własnych potrzeb.
          
Biblioteka Smart Media
Najlepszy sposób, że zorganizować, przeglądać i oglądać pliki multimedialne
PowerDVD odtwarza wszystkie media, a teraz sposób ich organizowania jest jeszcze prostszy niż dotąd. Przy pomocy biblioteki Smart Media Library, można przeglądać pliki używając widoku miniatur, listy lub albumu, tworzyć listy odtwarzania, oceniać ulubione pliki, a także szukać plików przeglądając je według albumu, artysty czy tez gatunku. Funkcji Smart Search można użyć w celu odszukania plików w Smart Library przy użyciu określonych słów kluczowych.
    
Multimedia na urządzeniach przenośnych!
Smart Sync na urządzeniach Android & Blackberry
Łatwa synchronizacja multimediów na smathponach i tabletach
Wystarczy podpiąć urządzenie do komputera kablem USB i automatycznie rozpocznie się synchronizacja multimediów, w oparciu o wcześniej zapisane ustawienia. Możliwa jest synchronizacja zaimportowanej muzyki plików wideo lub zdjęć, można też po prostu przeciągać i upuszczać pliki z biblioteki Smart Media Library

 

W odróżnieniu od wersji Standard, wersja Pro posiada dodatkowe funkcje:

 • odtwarzanie Blu-ray & Blu-ray 3D
 • obsługa AVCREC, AVCHD support
 • odtwarzanie plików wideo 3D
 • obsługa formatu MK3D
 • obsługa 3D Photo (MPO/JPS)
 • synchronizacja Smart Sync z urządzeniami z systemem Android
 • reguły Smart Sync (listy odtwarzania/ranking/import czasu)
 • transkodowanie wideo przed synchronizacją
 • współdzielenie biblioteki Media Library w sieci domowej (DLNA DMS)
 • odtwarzanie treści z zabezpieczeniem DTCP-IP
 • odnajdywanie i odtwarzanie z innych urządzeń sieciowych (DLNA DMC) 
 • transmisja strumieniowa z innych urządzeń do PowerDVD (DLNA DMR) 
 • technologia TrueTheater 3D dla płyt Blu-ray 
 • technologia TrueTheater 3D dla filmów i plików wideo
 • technologia TrueTheater 3D dla zdjęć
 • obsługa Dolby TrueHD 7.1
 • obsługa DTS-HD Support (7.1)
 • obsługa natywnych treści YouTube 3D
 • wysyłanie plików wideo 3D na YouTube

 

UWAGA!

Program PowerDVD Pro jest z założenia przeznaczony raczej dla użytkownika indywidualnego. W wypadku zapotrzebowania na więcej niż 1 licencję, prosimy o kontakt w celu uzyskania odpowiedniej wyceny.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler