Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

Remote Desktop Manager - 1 rok upgrade plan

Remote Desktop Manager - 1 rok upgrade plan

Producent: Devolutions
Kategoria: Sieci

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

568,26 zł brutto
462,00 zł netto

Cennik jednostkowy
1-2 » 568,26 zł
3-9 » 509,96 zł
10-> » 483,76 zł
System operacyjnyWindows XP (SP2 lub późniejszy), 2003, Vista, 2008, 7, 8, 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://devolutions.net/
Polska wersjanie

Opis programu

Remote Desktop Manager jest programem dedykowanym wspieraniu administratorów oraz pracowników IT w bezpiecznym zarządzaniu zdalnych połączeń, dostępów do sieci, haseł i uprawnień.

Program pozwala scentralizować i zarządzać wszystkimi zdalnymi narzędziami i protokołami w jedną, prostą w użyciu platformę.
 
Remote Desktop Manager umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi zdalnymi połączeniami z pomocą prostego interfejsu użytkownika. Jest to sprawny sposób utworzenia środowiska w którym zdalne połączenia są zunifikowane, zabezpieczenia silne i istnieje możliwość zarządzania nimi, zaś praca w grupie staje się łatwa do osiągnięcia.
 
Rozwiązania w zarządzaniu połączeniami zdalnymi, hasłami i uprawnieniami
 
  • Zintegrowanie wszystkich rodzajów połączeń (RDP, VNC, FTP, VPN, Web, SSH, ...)
  • Zabezpieczenie, zorganizowanie i przechowywanie wrażliwych danych
  • Centralizowanie informacji
  • Umożliwienie pracy zespołowej oraz współdzielenie ustawień sesji
Zarządzanie uprawnieniami bezpieczeństwa użytkowników
  • Monitorowanie, weryfikacja i analiza dziennika połączeń 
  • Uproszczenie zapytań użytkowników
  • Upłynnienie działań wspierających
 
Uruchomienie Remote Desktop Manager trwa tylko chwilę
 
Remote Desktop Manager umożliwia pozwala dodawać, edytować, organizować, kasować i zarządzać wszystkimi połączeniami zdalnymi.
 
Oto jak:
 
1. Rozpoczęcie
Należy pobrać wersję instalacyjną Remote Desktop Manager. Wersja Enterprise jest wymagana aby wykorzystać wszystkie funkcje. Wystarczy program zainstalować według instrukcji i jest gotowy do działania.
 
2. Tworzenie sesji
Program umożliwia skonfigurowanie ustawień, haseł i uprawnień. Użytkownik może wybrać spośród setek zintegrowanych narzędzi i protokołów, m.in. RDP, VPN, SSH, TeamViewer, VNC, Putty, LogMeIn i wiele innich. 
 
3. Rozpoczęcie pracy
Użytkownik jest teraz gotów do dodawania, edytowania, kasowania i zarządzania wszystkimi połączeniami zdalnymi. Można kontrolować różne serwery, maszyny lub dowolne inne urządzenia z pomocą jednego kliknięcia, oraz szybko przełączać się między sesjami.
 
Obsługa wielu typów połączeń
 
Remote Desktop Manager jest w pełni zintegrowany z dziesiątkami wiodących technologii. Można liczyć na producenta, że stworzy dodatek który Użytkownik będzie potrzebował, bez dodatkowych opłat i zmartwień.
Remote Desktop Manager obsługuje ponad 60 darmowych dodatków i pluginów, a ich lista powiększa się co tydzień.
 
Grupowanie połączeń
 
Remote Desktop Manager pozwala zorganizować sesje w grupy (foldery). Można potem w prosty sposób obejrzeć wszystkie sesje w wybranych grupach i podgrupach, oraz znaleźć specyficzną grupę (grupy) wykorzystując filtr szukania.
 
Zarządzanie ustawieniami
 
Panel sterowania RDM można wykorzystać by tworzyć, edytować, usuwać i zarządzać ustawieniami połączeń. Wystarczy stworzyć sesję, a RDM zajmie się resztą. Program umożliwia wybór opcji i ustawień by sprostać indywidualnym potrzebom użytkownika.
 
Bezpieczne współdzielenie się informacjami
 
Remote Desktop Manager pozwala w prosty sposób dodawać informacje, dokumenty i wrażliwe dane do dowolnego połączenia (połączeń), tak że można bezpiecznie współdzielić się informacjami z zespołem i zwiększanie produktywności. Można również zarządzać uprawnieniami bezpieczeństwa każdego użytkownika i przydzielać dostęp specyficznej grupie użytkowników.
 
Licencjonowanie
 
Istnieją licencje dostosowane do potrzeb zarówno pojedynczego specjalisty jak i globalnego zespołu.
 
Licencje są dostępne na użytkownika, nie na maszynę. Pozwala to korzystać z produktu zarówno w biurze jak i w domu bez dodatkowych opłat licencyjnych.
Dodatkowo Remote Desktop Manager nie działa na zasadzie subskrypcji. Raz kupiona licencja nigdy nie wygaśnie. W pakiecie również będzie jeden rok dodatków i wsparcia technicznego bez dodatkowych opłat.
 
Potem istnieje możliwość zapłacenia nominalnej opłaty i otrzymywania regularnej konserwacji i ulepszeń, wraz z możliwością zainstalowania najbardziej aktualnej wersji Remote Desktop Manager.
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner