Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

Snagit 2019 Commercial

Snagit 2019 Commercial

Producent: TechSmith Corporation
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

230,75 zł brutto
187,60 zł netto

Cennik jednostkowy
1-4 » 230,75 zł
5-9 » 182,29 zł
10-24 » 161,50 zł
25-> » 138,50 zł
System operacyjnyWindows 7, Windows 8, Windows 10 (tylko wersje 64 bitowe)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.techsmith.com/screen-capture.asp
Polska wersjanie

Opis programu

Snagit 2019 firmy Techsmith to coś znacznie więcej, niż tylko rozbudowany program do robienia zrzutów zawartości ekranu. To aplikacja umożliwiająca również przechwytywanie tekstów z innych programów, aplikacji i stron WWW, a także nagrywanie do pliku wideo wszystkego co dzieje się na ekranie komputera.
Dzięki temu program stwarza możliwość lepszego wyjaśniania innym swoich koncepcji, wizji i pomysłów. Pozwala także na archiwizację cyfrowych informacji. Wszystko to działa na prostej zasadzie wskaż i kliknij. Można w łatwy sposób przechwytywać, edytować, udostępniać i organizować zrzuty całego ekranu lub jego części. Im częściej używasz programu Snagit, tym więcej znajdziesz jego zastosowań.

 

Nowości w Snagit 2019:

 • Opcja łączenia obrazów (możliwość łączenia obrazów po zrobieniu osobnych zdjęć w programie Snagit w jedną uporządkowaną treść)
 • Ulubione (funkcja pozwalająca na przechowywania własnych najcenniejszych narzędzi w jednym miejscu)
 • Wyszukiwanie znaczków (szybkie wyszukiwanie z ponad 2000 predefiniowanych znaczków)
 • Uproszczone narzędzia (możliwość konwersji standardowych zrzutów ekranu na uproszczoną grafikę)

Więcej informacji o różnicach w wersjach programu Snagit znajduje się: tutaj.

 

Najważniejsze funkcje przechwytywania:

 • Możliwość przechwycenia każdego obrazu na ekranie – w locie. Możesz przechwycić cały pulpit, obszar lub okno, albo okno przewijane – wszystko to za pomocą jednego klawisza funkcyjnego lub kliknięcia
 • Przechwytywanie „wszystko w jednym”
 • Ponad 40 sposobów przechwytywania
 • Nie trać czasu na przycinanie i czyszczenie swojego obrazka. Dzięki Snagit 11 otrzymasz obraz dokładnie przedstawiający tylko to, czego potrzebujesz.

Dodatki
Możliwość przechwytywania obrazu bezpośrednio z każdej Twojej ulubionej aplikacji poprzez dodanie do niej paska narzędzi Snagit

Najważniejsze funkcje edycji

 • Łączenie obrazów
 • Możliwość tworzenia w prosty sposób swojej własnej grafiki poprzez wykonywanie wielu zrzutów ekranu i łączenie ich razem.
 • Podświetlanie i powiększanie
 • Za pomocą Snagit 11 możesz przyciągnąć uwagę odbiorców do określonego obszaru obrazu. Po prostu wybierz fragment, którego potrzebujesz, a Snagit zamaże i zaciemni wszystkie pozostałe obszary ekranu.
 • Narzędzia zaznaczania
 • Funkcja dodawania efektów specjalnych do Twoich obrazów. Dzięki tej funkcji nawet, jeśli nie jesteś specjalistą czy grafikiem, możesz przygotować bardzo atrakcyjny graficznie i estetycznie materiał. Zwróć uwagę oglądających strzałkami, dodaniem objaśnień tekstowych lub efektu krawędzi. To tylko niewielka część efektów, które możesz wykorzystać dzięki Snagit.

Najważniejsze funkcje udostępniania
Kiedy już wszystkie materiały są gotowe, możesz zrobić z nimi co tylko chcesz:

 • Zapisz je w swoim ulubionym formacie.
 • Udostępnij URL lub osadź przygotowany materiał na swoim blogu via Screencast.com.
 • Dodaj go do strony Microsoft Word, PowerPoint, MindManager lub OneNote.
 • Opublikuj na stronie internetowej via FTP.
 • Wyślij pocztą email, AIM, Flickr lub Skype.

Najważniejsze funkcje organizowania

 • Automatyczne magazynowanie
 • Wszystkie przechwycone obrazy są automatycznie zapisywane i archiwizowane w twojej bibliotece przy czym te ostatnie są widoczne przez cały czas. Możesz zaoszczędzić czas szybko znajdując wszystkie poprzednie zrzuty ekranu.
 • Biblioteka przechowuje wszystkie zrzuty ekrany w sposób zorganizowany i łatwy do przeszukiwania
 • Funkcja tagowania
 • Podobnie jak przy zapisywaniu zrzutów ekranu, Snagit przechowuje również wszystkie informacje o danym obrazie, w celu ułatwienia ich późniejszego odszukania. Można przeszukiwać według kryterium daty, strony internetowej, a także według własnych, wcześniej zdefiniowanych kryteriów.Snagit to znakomite narzędzie do samodzielnego wykonywania przechwyceń ekranu w najnowszej wersji jest jeszcze lepsze niż dotychczas. Snagit dostarcza prostszy i bardziej wydajny sposób zbierania obrazów. Dzięki zaktualizowanym profilom i dodatkowym efektom przechwytywania oraz funkcjom edycji, udostępniania i organizowania Twoich dzieł, jest narzędziem jeszcze bardziej doskonałym. Nowa wersja programu pozwala na bezproblemowe pełnoekranowe przechwytywanie obrazów aż do monitorów 4K. Dzięki uproszczonemu edytorowi możliwe jest szybsze wykonywanie pracy - nawet 2x szybciej. Dodatkowym atutem programu jest  nowoczesny wygląd poprzez zastosowanie nowych objaśnień, znaków, kolorów i strzałek, co sprawia wrażenie, że wszystko jest skordynowane i profesjonalne.

Program posiada spersonalizowany pasek narzędzi, który pozwala na zachowanie swoich ulubionych narzędzi w widocznym miejscu. Edytor staje się bardziej przyjazny poprzez dostosowywanie efektów. Dodotkowo program posiada bibliotekę za pomocą której można wyszukiwać elementy według typów plików, aplikacji lub niestandardowych znaczników. 

Kolejną opcją jest dodawanie własnej osoby do nagrań - możliwość dodania prywatnego połączenia między osobami z zespołu lub klientami (niezależnie od tego, gdzie znajdują się) oraz opcja przełączania pomiędzy kamerą a ekranem nagrywania podczas filmu. Program Snagit pracuje z wbudowaną lub standardową kamerą ze zlączem USB.

Najważniejsze (naszym zdaniem) funkcje w Snagit

 • Funkcja przechwytywanie „wszystko w jednym”
 • Funkcja przechwytuj wszystko - w locie. Pozwala użyć najnowszego profilu przechwytywania do zapisu obrazu całego pulpitu, obszaru lub okna, albo okna przewijanego. Wszystko to za pomocą klawisza funkcyjnego lub kliknięcia.
 • Poprawiona funkcja przezroczystości - pozwala dodać zaokrąglone narożniki do przechwyconych okien lub stworzyć własny kształt, a jedyne tło jakie będzie widoczne to tło strony internetowej, dokumentu lub slajdu użytkownika.
 • Funkcja tworzenia  animacji GIF na podstawie nagranych krótkich filmów w formacie .mp4 i szybkiego dodawania ich do dstrony internetowej, dokumentów i chatu

Opcje przechwytywania:

 • Poprawiony Auto-Scroll - funkcja auto-scroll programu Snagit została znacząco poprawiona. Dzięki temu program łatwo indentyfikuje kiedy użytkownik wyświetla stronę, którą można przewinąć. Wówczas Snagit automatycznie przejdzie przez całą taką stronę i przechwyci ją zarówno w pionie jak i w poziomie tworząc zrzut ekranu. Rola użytkownika sprowadza się jedynie do dwóch czynności: wskazać i kliknąć
 • Poprawione powiększanie - to tak jak mikroskop nad ekranem komputera… przy powiększaniu użyj celownika krzyżowego, aby uzyskać precyzję co do jednego piksela na każdym zrzucie.
 • Przechwytywanie tekstu sformatowanego - znakomite do recenzowania tekstu i dokonywania zmian – przechwyć tekst prosto ze strony internetowej zatrzymując jej formatowanie – następnie edytuj ją stosując różne style, rozmiary i kolory czcionek.
   

W poprównaniu do poprzednich wersji Snagit zawiera następujące funkcje: nagrywanie kamerą internetową, tworzenia animacji GIF, spersonalizwany pasek narzędzi, nowy interfejs służący do przechwytywania obrazu, przechwytywanie panoramiczne, zwiększona liczba narzędzi, nowoczesne objaśnienia i znaczniki, obsługa przechwytywania 4K oraz większa częstotliwość wyświetlania klatek.UWAGA!
W naszym sklepie oferujemy także wersje EDU i GOV programu Snagit w znacznie niższej cenie. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

Zainteresowanych większą liczbą licencji zapraszamy do złożenia zapytania o program lub prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler