Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

Trimble SketchUp PRO 2019 - licencja wieczysta + 1 year support&maintenance

Trimble SketchUp PRO 2019 - licencja wieczysta + 1 year support&maintenance

Producent: Google
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

3 664,66 zł brutto
2 979,40 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 10, Mac OS X
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://sketchup.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Trimble SketchUp PRO 2019 to doskonałe w użyciu, a jednocześnie niezwykle wydajne narzędzie do eksplorowania i prezentowania pomysłów użytkownika w 3D. SketchUp Pro jest łatwym w użyciu i intuicyjnym narzędziem, którego można się szybko nauczyć. Produkt firmy Google zapewnia wszystko to czego brakuje tradycyjnemu oprogramowaniu typu CAD.

 

Nowości i ulepszenia w wersji 2019:

 • Nowe i rozwinięte funkcje modelowania 3D
 • Narzędzi służące do przechowywania i współdzielenie projektów zapisanych w chmurze
 • Efektywne działanie programu
 • Ulepszona prezentacja modeli na urządzeniach mobilnych oraz rzeczywistości wirtualnej
 • Nowe oraz poprawionedunkcje dokumentacji 2D
 • Jasna komunikacja (dodawanie komentarzy, rzeczywista skala, detale)
 • Wiele widoków w jednym miejscu
 • Niestandardowe pola opisu
 • Skojarzone wymiary (aktualizacja wymiarów, etykiet i geometrii modelu po wprowadzeniu poprawek)

 

Tworzenie modeli 3D
Przy użyciu oprogramowania SketchUp Pro, można tworzyć modele w 3D zarówno zaczynając od pustej kartki, jak również przy użyciu istniejących danych. Można w tym celu zaimportować rysunki, projekty CAD, zwykłe zdjęcia, zdjęcia lotnicze i innego rodzaju informacje, a następnie użyć narzędzi do modelowania dostępnych w programie SketchUp Pro, aby w efekcie przekształcić pomysły w obiekty 3D.

Dodawanie danych do modelu
W ramach funkcji SketchUp Pro, możliwe jest dodawanie atrybutów do istniejącego modelu, przy użyciu Dynamic Components. W dowolnym punkcie można utworzyć raport podsumowujący dane atrybutów w konkretnym modelu.

Eksport i udostępniania
Niektóre projekty wymagają użycia tradycyjnych aplikacji CAD lub aplikacji do renderowania, w celu utworzenia zaawansowanych rysunków projektowych, foto-realistycznych obrazów lub w celu współdzielenia informacji. SketchUp Pro może wyeksportować dowolny model 3D w wielu różnych formatach zarówno 2D jak i 3D , co z kolei umożliwi ich łatwe zastosowanie w innych aplikacjach.

Prezentacja i dokumentowanie
Dla większości tworzonych przez użytkowników projektów, oprogramowanie SketchUp Pro, które zawiera również LayOut, jest w zasadzie wszystkim, czego potrzebują. LayOut jest modułem 2D wspomagającym SketchUp Pro i służącym do tworzenia rysunków poglądowych i konstrukcyjnych, dokumentów prezentacyjnych oraz pełnoekranowych prezentacji cyfrowych.

Nieważne czy projekt jest tworzony w jakimś kontekście, czy tworzone jest studium cienia lub foto-modelowanie istniejących struktur. Google SketchUp daje także użytkownikowi łatwy dostęp do ogromnej biblioteki zasobów geograficznych firmy Google.

Geo lokacja modelu przy użyciu Google Maps
Mapy zostały wbudowane bezpośrednio w program SketchUp Pro. Dodawanie geo lokacji do modelu jest teraz eleganckim, wymagającym tylko jednej aplikacji procesem.

Bogatsza kolorystyka i lepsze odwzorowanie terenu
Obraz jaki otrzymuje użytkownik po dodaniu geo lokacji do swojego modelu, zawiera teraz dane 3D , które są teraz o wiele dokładniejsze, i – po raz pierwszy - dają obrazy z lotu ptaka w kolorze.

Usprawnione Match Photo
Funkcja Match Photo pozwala na wyszukanie jednego lub więcej zdjęć w celu zbudowania modelu; i jest to niewiarygodnie wydajne narzędzie. W SketchUp Pro, niektóre elementy zostały dodatkowo usprawnione, w celu jeszcze większego ułatwienia posługiwania się modułem Match Photo.

SketchUp - poznaj Building Maker
Kiedy zachodzi potrzeba modelowania istniejących budynków,ciężko jest przebić możliwości Google Building Maker jeśli chodzi o szybkość i wydajność. Projekty otwierają się szybciej i można łatwiej dopracować szczegóły modeli w SketchUp.

 

Licencja  SketchUp Pro 2019 dostępna jest w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) w 2 wariantach:

 • Licencja wieczysta - ważna bez ograniczeń czasowych
 • Licencja na 12 miesięcy - ważna przez 1 rok

 

Licencja wieczysta zawiera Support&Maintenance przez 1 rok.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler