Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

VNC Viewer Plus

VNC Viewer Plus

Producent: RealVNC Ltd
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

557,81 zł brutto
453,50 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.realvnc.com/
Polska wersjanie

Opis programu

VNC Viewer Plus to rozbudowana wersja oprogramowania firmy RealVNC Ltd., opracowana specjalnie do użytku w przedsiębiorstwach. Program firmy RealVNC Ltd to narzędzie do zdalnego dostępu do dowolnego komputera, na którym zainstalowano VNC Server. VNC Viewer Plus zapewnia bardzo wydajne i łatwe w administrowaniu funkcje dzięki czemu zdalne zarządzanie komputerami w sieci nigdy nie było tak proste. 

Różnica pomiędzy VNC Viewer Plus a innymi produktami firmy RealVNC Ltd., jest ścisła współpraca z firmą Intel. Dzięki temu można się cieszyć pełną kontrolą komputera poprzez zaimplementowany program bezpośrednio na procesorze. Umożliwia to kontrolę komputera nawet gdy jest wyłączony lub nie posiada w pełni działającego systemu operacyjnego.

VNC Viewer Plus to doskonałe narzędzie do komunikacji i zarządzania w sieci komputerowej. Program został wyposażony w wiele przydatnych funkcji takich jak chat, wymiana plików, skalowanie pulpitu i zlecanie druku. Oprogramowanie wielce przydatne przy wspólnej pracy nad projektami. Służy do łatwego dzielenia się plikami i informacjami między sobą. Aplikacja zapewnia doskonałą współpracę między różnymi komputerami zabezpieczoną na najwyższym poziomie. Dzięki temu uzyskuje się całkowitą poufność komunikacji.

VNC Viewer Plus jest w pełni kompatybilne z VNC Enterprise EditionVNC Personal Edition oraz VNC Free Edition.

Główne funkcję programu VNC Viewer Plus:

 • Komunikacja poza pasmem z KVM (Maszyną Wirtualną bazującą na Jądrze)
 • Technicy nie muszą już polegać na działającym systemie operacyjnym i sterownikach sieciowych by przejąć kontrolę nad komputerem. VNC Viewer Plus może się połączyć z komputerem posiadjącym wsparcie dla technologii Intel® Core™ vPro™ przy pomocy komunikacji poza pasmem. Oznacza to, że bardziej złożone komplikacje jak błędy systemu operacyjnego czy problemy z rozruchem mogą być zdiagnozowane zdalnie. Bez konieczności obecności technika przy zepsutym komputerze.
 • Szybkie wzywanie pomocy w technologii Intel®
 • Przy pomocy odpowiedniej konfiguracji i architektury, VNC Viewer Plus może działać jako konsoloa zarządzania w sesji szybkiego wzywania pomocy. Wówczas automatycznie zostanie utworzone bezpieczne połączenie internetowe z komputerem technika, który będzie mógł przejąć bezpośrednią kontrolę.
 • Zdalny reset
 • Nawet jeśli możliwe jest przejęcie zdalnej kontroli przy pomocy komunikacji poza pasmem, to komputer może nie odpowiadać na polecenia myszki lub klawiatury. VNC Viewer Plus może przeprowadzić reset sprzętu i kontynuować diagnostykę bez wizyty technika.
 • Bezpieczeństwo
 • VNC Viewer Plus łączy się przy pomocy wbudowanej technologi bezpieczeństwa Intel® Core™ vPro™. Przy odpowiedniej konfiguracji VNC Viewer Plus może zapewnić dodatką ochronę w fromie TLS (Transport Layer Security) zapewniając zabezpieczenie przed atakami typu snoop czy man-in-the-middle lub packet-tampering (podmianą pakietów).
 • Montowanie Obrazu
 • Kolejnym elementem związanym z uszkodzonym systemem operacyjnym czy rekordem rozruchu jest komputer, który nie będzie wstanie się uruchomić z własnego dysku. Taki problem normalnie wiązałby się z wizytą technika przy zepsutym komputerze. Dzięki połączeniu poza pasmem komunikacji, używając VNC Viewer Plus można zmontować obraz dyskietki, płyty CD lub DVD i doprwadzić do rozruchu komputera z tego obrazu.
 • Programowalne połączenie
 • VNC Viewer Plus można uruchomić lub połączyć się z nim automatycznie przy pomocy linii komend lub przeglądarki używając poniższego schematu URI: kvm://nazwaUżytkownika:hasło@komputer_hosta

W przypadku zainteresowania większą liczbą licencji zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego i podlinkuj słowa zapytania ofertowego wpisując link do formularza

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner