Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Articulate Studio 13

Articulate Studio 13

Producent: Articulate
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

6 694,03 zł brutto
5 442,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP (SP3), 2003, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://articulate.com
Polska wersjanie

Opis programu

Articulate Studio ’13 jest to oprogramowanie firmy Articulate pozwalające na szybkie i kompleksowe przygotowanie kursów e-learningowych od samych podstaw. Narzędzie umożliwia tworzenie kursów opartych na prezentacji programu PowerPoint. Istnieje możliwość dodawania quizów, interaktywnych elementów oraz obiektów multimedialnych. Dodatkowo mżna także eksportować przygotowane materiały do innych formatów.

Oprogramowanie Articulate Studio ’13 jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows.

Program Articulate Studio ’13 jest bardzo intuicyjnym i przyjaznym narzędziem w użytkowaniu. Intuicyjny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy nie mają problemu z obsługą programu firmy Articulate. Dzięki Articulate Studio ’13 można stworzyć profesjonalny kurs e-learningowy oraz w prosty sposób udostępnić go uczącym - wystarczy tylko kilka razy kliknąć myszką. W odróżnieniu od Articulate 360, program Studio '13 posiada bezterminową licencję z limitami dotyczącymi wersji.

 

Articulate Studio ’13 jest to zestaw 4 programów. W skład wchodzą: Articulate Presenter ’13, Articulate Quizmaker ’13, Articulate Engage ’13 oraz Articulate Replay.

 

Articulate Presenter ’13
Program wchodzący w skład Articulate Studio '13 służy do przekształcania treści PowerPoint do e-learningowych kursów. Narzędzie umożliwia budowanie profesjonalnych slajdów oraz na łatwe dodawanie znaków, quizów, interakcji formularzy, obiektów internetowych, mediów i wielu innych. Dodatkowa opcja zaznaczania treści lub tworzenie atrakcyjnych animacji z użyciem tekstu i obiektów. Ponadto program pozwala na szybkie rozpowszechnianie materiałów zapisanych w powszechnych formatach.

Articulate Quizmaker ’13
Oprogramowanie służące do tworzenia quizów i innych form interaktywnej oceny użytkowników. Narzędzie pozwala na budowanie scenariuszy decyzyjnych, działań typu podnieś-upuść, quizów i wielu ankiet. Wszystko to zaledwie w ciągu kilku minut. Program posiada 25 formularzy opartych na rodzajach pytań i opcjach projektowych free-form. Dzięki temu można ocenić uczestników w dowolny sposób.

Articulate Engage ’13
Oprogramowaniem które wchodzi w skład Articulate Studio ’13 pozwala na szybkie dodawanie interekywnych elementów do kursu e-learningowego. Możliwy wybór spośród 20 różnych istotnych interakcji. Wystarczy wypełnić formularz, w celu dodania własnej treści (tylko kilka kliknięć myszką). Dzięki temu prograowi można łatwo dostosować wygląd i dopasować cały kurs.

Articulate Replay. 
Ostatnie narzędzie wchodzące w skład Articulate Studio ’13 służy do rejestrowania obrazu z kamery internetowej i dodawanie dowolnych multomediów. Narzędzie pozwala na tworzenie profejsjonalnych nagrań powstałych poprzez polączenie klipów filmowych, zdjęć i muzyki. Dodatkową opcją jest zwrócenie uwagi na ważne informacje poprzez dodanie nieruchomych obrazów i tekstu w dolnej części ekranu.

 

Obecnie w ofercie dostępne są dodatkowe rabaty dla obecnych użytkowników programu Articulate Storyline, którzy chcą zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji.

W takiej sytuacji prosimy Pańtwa o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

 

W przypadku pojawienia się innych wątpliwości również prosimy o kontakt.

 

Polska strona programu Articulate 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler