Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Mindjet MindManager for Business - 1 Year Subscription

Mindjet MindManager for Business - 1 Year Subscription

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

2 004,04 zł brutto
1 629,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10, Mac OS X 10.6+
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja
Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. 

Organizacja realizacji projektów
Program MindManager pozwala na ustalanie priorytetów i harmonogramu wykonywania zadań. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby dodać odpowiednie akcje. Narzędzie pozwala na transfer wiedzy, analizę procesów i projektowanie planu działania. MindManager umożliwia również określanie terminów, zasobów i zależności, aby każdy wiedział, co należy wykonać i kiedy. W przypadku nagłej zmiany założeń, istnieje możliwoość prostego i szybkiego wprowadzania korekt.

Efektywna komunikacja
Program wyświetla informacje zwrotne na bieżąco, w celu poprawy jakości spotkań. Użycie narzędzia MindManager w trybie wizualnym pomaga na przejrzyste przedstawienie uczestnikom celów, wymagań biznesowych, założeń projektów budżetu, priorytetów strategicznych. 

Zarządzanie procesem wdrażania pomysłu
Dzięki MindManager możliwe jest płynne przejcie z burzy mózgów do etapu planowania wykonania a następnie wdrożenia. Wszystko to dzieje się w jednym miejscu. Istnieje możliwość używania filtrów, w celu tworzenia nowych widoków i skupienia isę na treści, które mają największe znaczenie

 

Właściwości Mindjet for Business jest pakietem, w którego skład wchodzą następujące narzędzia:

  • MindManager 2020 for Windows
  • MindManager 12  for Mac
  • Mindjet Web

Mindjet for Business oprócz wersji desktopowej, dostępny jest przez internet (wersja Web). Dzięki temu możliwe jest planowanie i zarządzanie projektami na wielu platformach sprzętowych.

Uwaga:
Program dostępny tylko dla obecnych klientów: odnowienia lub dodanie nowych miejsc do istniejących.
 
Licencja MindManager for Business jest dostępna dla 1 użytkownika na czas 1 roku.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler