Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Softnow - oficjalny Dystrybutor oprogramowania firmy TerminalWorks

TerminalWorks
liwiające zdalne drukowanie, skanowanie, pracę na serwerze oraz importowanie danych na serwer w wielu standardowych formatach. Firma TerminalWorks dostarcza wysokiej jakości oprogramowanie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Charakteryzuje się ono niezawodnością oraz niezwykłą szybkością działania. Poniżej na stronie znajduje się dokładniejszy opis programów oferowanych przez producenta.

Firma Softnow jest oficjalnym Dystrybutorem programów TerminalWorks na terenie Polski. W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty umoż

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i aktualnymi cenami oprogramowania TerminalWorks.

W przypadku zainteresowania zakupem większej ilości licencji lub jeśli mają Państwo wątpliwości prosimy o kontakt.

Strona producenta TerminalWorks.


Program TerminalWorks TSPrint

TerminalWorksTerminalWorks TSPrint - doskonałe oprogramowanie służące do drukowania i zdalnej pracy na serwerze.
Oprogramowanie TerminalWorks TSPrint to znakomite narzędzie zapewniające terminalowe usługi drukowania oraz zdalną pracę na serwerze. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań dostępnych na rynku realizujące zadania związane ze zdalnym drukowaniem. Program firmy TerminalWorks pozwala na pełną kontrolę nad serwerami terminali poprzez możliwość selektywnego włączania i wyłączania wybranych funkcji. Dodatkowo zapewnia zwiększenie stabilności serwerów oraz brak konieczności instalowania sterowników do drukarki. Program TerminalWorks TSPrint posiada wiele zalet. Najważniejszymi z nich są: łatwe wdrożenie i użytkowanie oraz proste zasady licencjonowania.

Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows Linux oraz MacOSX.

Cechy programu TerminalWorks TSPrint

 • Drukowanie bez instalacji sterowników
 • Łatwe i szybkie wdrożenie
 • Lepsza jakość drukowania
 • Współpraca z każdą siecią
 • Otwieranie plików lokalnie
 • Drukarka sieciowa

Oprogramowanie TerminalWorks TSPrint dostarcza własny wirtualny sterownik, który pozwala na wykonanie zadania drukowania i wysyła je do lokalnej stacji roboczej. Dzięki temu nie ma potrzeby instalacji dodatkowych sterowników na serwerze terminali. Proces instalacji tego narzędzia jest niezwykle prosty, bez konieczności przeprowadzenia dalszych konfiguracji. Dzięki temu program jest bardzo przyjazny dla użytkowników. Instalator jest również wyposażony w opcję "cichej instalacji", dzięki czemu istnieje możliwość bezproblemowego wdrożenia programu w całej sieci. Dodatkowo pakiety MSI są dostępne dla Active Directory. Kolejną zaletą było zastosowanie nowej technologię kompresji przez firmę TerminalWorks, która zapewnia lepszą wydajność drukowania. Wcześniej przy użyciu Microsoft Printer Redirection czas oczekiwania pomiędzy kolejnymi zadaniami był znacznie dłuższy. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na danym pliku i wybranie odpowiedniej opcji sprawi, że możliwe będzie przesłanie pliku na lokalny komputer i otwarcie go w dowolnej aplikacji. Oprogramowanie TerminalWorks TSPrint może pracować tak długo, jak istnieje połączenie z serwerem terminali. To wszystko, dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Virtual Channel. Nie ma również wymagań dotyczących dodatkowej konfiguracji sieci. Kolejną funkcją jest możliwość wysyłania zadań i drukowanie na urządzeniach współpracowników. Narzędzie pozwala na podgląd, które drukarki (podłączone lokalnie) są w danej chwili dostępne. Dzięki temu można wykorzystywać wiele innych urządzeń w wielu miejscach.

Program TerminalWorks TSPrint dostępny jest w dwóch wariantach licencji (limitowanej oraz nielimitowanej):

 • Single User License (idealne rozwiązanie dla pojedynczego serwera zdalnego pulpitu, gdzie zaledwie kilku użytkowników ma potrzebę korzystania z programu)
 • Unlimited Users License (brak ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników)

Przejdź do zakupu »


Program TerminalWorks TSScan

TerminalWorksTerminalWorks TSScan - doskonałe oprogramowanie służące do skanowania poprzez użycie zdalnego pulpitu oraz dostarczające usługi terminalowe oraz serwery VDI i Citrix.
TerminalWorks TSScan jest to oprogramowanie służące do skanowania poprzez użycie zdalnego pulpitu oraz dostarczające usługi terminalowe oraz serwery VDI i Citrix. Skanowanie jest całkowicie zgodne ze standardem TWAIN. Dzięki programowi dostarczony obraz jest najwyższej jakości, co sprawiło, że jest to idealny program do użytku w korporacjach. Zastosowanie zaawansowanych metod kompresji oraz technologii Microsoft Virtual Channel pozwala na wykorzystanie TerminalWorks TSScan w każdym rodzaju sieci. Program firmy TerminalWorks również umożliwia wyświetlanie wszystkich lokalnych urządzeń oraz sprawia, że są one dostępne na serwerze.

Program jest obsługiwany przez wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows.

Cechy programu TerminalWorks TSScan

 • Bezproblemowe i jednolite skanowanie poprzez zdalny pulpit
 • Samodzielne skanowanie
 • Skanowanie do formatów TIFF, JPEG i BMP
 • Wysoka jakość obrazu
 • Szybkie i bezpieczne skanowanie
 • Proste warunki licencjonowania
 • Idealne rozwiązanie dla sektora medycznego

TerminalWorks TSScan pozwala na używanie skanera podłączonego do lokalnej stacji roboczej na serwerze terminali. Użytkownik czuje się tak, jakby używał go na swoim lokalnym komputerze. Istnieje również możliwość bezpośredniego skanowania ze skanera podłączonego do dowolnego serwera oraz w każdej sieci. Oprócz mapowania TWAIN program TSScan posiada własny interfejs GUI, który jest przyjazny z użytkowaniu. Kolejną zaletą tego narzędzia jest brak potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania służącego do skanowania. TerminalWorks TSScan jest kompletnym programem wyposażonym we wszystkie niezbędne funkcje i komponenty. TSScan oparty jest na technologii Microsoft Virtual Channel. Program firmy TerminalWorks może pracować w każdym rodzaju sieci, dzięki zastosowaniu VCT. Dodatkowo TSScan posiada opcję kompresji i szyfrowania wszystkich danych, które są transmitowane przez kanał wirtualny. Takie rozwiązanie zapewnie zarówno bezpieczeństwo, jak i oszczędność czasu. Użycie aplikacji TSScan GUI pozwala na skanowanie dokumentów z lokalnego komputera na serwer w popularnych formatach graficznych lub do formatu PDF. Program TSScan zapewnia najlepszą jakość obrazu przy domyślnych ustawieniach kompresji. Szybki transfer z lokalnego serwera do serwera terminali oraz wysoka jakość obrazów wynikowych to kolejne funkcjonalności oferowane przez TSScan. Program daje możliwość wprowadzania własnych konfiguracji i ustawień dotyczących jakości i rozmiaru obrazów. Można dostroić parametry według swoich potrzeb. Dodatkowo TerminalWorks oferuje możliwość korzystania z darmowych aktualizacji oraz zakupu licencji Unlimited, czyli licencji bez limitu na liczbę połączeń użytkowników i skanerów. Zakup oprogramowania jest bardzo prosty. Płatność jest jednorazowa, bez żadnych ukrytych kosztów. Program firmy TerminalWorks znajduje zastosowanie również w obszarach medycznych. TSScan pozwala na skanowanie dokumentacji pacjentów do jednego centralnego serwera z różnych komputerów zlokalizowanych w wielu różnych miejscach. Dzięki temu wszystkie dokumenty są bezpiecznie przechowywane i łatwo dostępne dla innych pracowników. Wszystkie dokumenty lub obrazy, które wysyła się na serwer, są szyfrowane. Kolejną właściwością jest brak utraty jakości obrazów, szczególnie ważną dla wykresów i dokumentów medycznych.

Program TerminalWorks TSPrint dostępny jest w dwóch wariantach licencji (limitowanej oraz nielimitowanej):

 • Single User License (idealne rozwiązanie dla pojedynczego serwera zdalnego pulpitu, gdzie zaledwie kilku użytkowników ma potrzebę korzystania z programu)
 • Unlimited Users License (brak ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników)

Przejdź do zakupu »


TerminalWorks TSPrint + TSScan (pakiet)

TerminalWorks TSPrint + TSScan (pakiet) - jest to zestaw zawierający dwa programy: TerminalWorks TSPrint oraz TerminalWorks TSScan. Pakiet dwóch produktów jest oferowany w atrakcyjnej cenie dla licencji Unlimited, czyli bez ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników. Program TerminalWorks TSPrint jest doskonałym narzędziem do służącym do drukowania i zdalnej pracy na serwerze. Natomiast TerminalWorks TSScan realizuje zadania skanowania poprzez użycie zdalnego pulpitu oraz dostarczające usługi terminalowe oraz serwery VDI i Citrix. Połączenie tych dwóch produktów w jeden zestaw sprawiło, że cena jest zdecydowanie niższa, niż w przypadku zakupu każdego programu osobno. Dodatkowym atutami są proste zasady licencjonowania oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. Dodatkowo programy charakteryzują się dużą wydajnością oraz niezawodnością w działaniu.

Programy firmy TerminalWorks są kompatybilne z systemami operacyjnymi: Windows, Linux i MaxOSX.

Przejdź do zakupu »


Program TerminalWorks UniTwain

TerminalWorksTerminalWorks UniTwain - doskonałe oprogramowanie służące jako importer i wirtualny skaner.
TerminalWorks TSScan jest to oprogramowanie służące jako importer i wirtualny skaner. Po wybraniu opcji skanowania pojawia się interfejs programu UniTwain firmy TerminalWorks, co umożliwia importowanie dokumentów, zdjęć, migawek z kamer, a nawet skany z innych urządzeń. Po wykonaniu importu można powrócić do aplikacji. Można również importować - bezpośrednio do aplikacji dowolny rodzaj dokumentu, który docelowo ma być przeznaczony do zeskanowania.

Program jest obsługiwany przez wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows.

Cechy programu TerminalWorks UniTwain

 • Import w formatach BMP, JPEG, TIFF, PNG
 • Import dokumentów PDF
 • Import danych z kamery
 • Wysoka jakość obrazu
 • Rozszerzone skanowanie
 • Wbudowany edytor obrazów

Program TerminalWorks UniTwain oferuje szeroki wybór formatów graficznych służących do zadań: importowania, sortowania i edytowania przed wysłaniem do aplikacji skanującej. Program pozwala na łatwe zarządzanie istniejącymi obrazami i dokumentami z możliwością do włączenia ich do własnej platformy. Oprócz importu obrazów, program obsługuje inne dokumenty zapisane w formacie PDF, dla których dostarcza taką samą funkcjonalność. Dodatkowo w plikach PDF zaimportowanych do TerminalWorks UniTwain w plikach PDF można usuwać, zmieniać lub dodawać nowe strony. TerminalWorks UniTwain działa jako wirtualny skaner i może zostać zastosowany jako warstwa pomiędzy aplikacjami a istniejącymi skanerami. Jest to zamiana dotychczasowego skanera biurowego na wysokiej klasy urządzenie skanując posiadające powyżej wymienione funkcje. Wbudowany edytor obrazów zawiera wszystkie właściwości, które są oczekiwane od nowoczesnego narzędzia służącego do edycji plików graficznych. Takie rozwiązanie oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze, gdyż nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania do obróbki grafiki. Dzięki aplikacji UniTwain zarządzanie dokumentami staje się coraz bardziej wszechstronne z rozszerzoną listą typów dokumentów, które można zapisać. Oprócz istniejących dokumentów cyfrowych, istnieje możliwość robienia zdjęć za pomocą kamery internetowej podłączonej do komputera, która pozwala na bezpośrednie importowanie zrobionych obrazów. Dobrym przykładem jest służba zdrowia, gdzie pracownicy wykonują zdjęcia swoich pacjentów i bezpośrednio importują je do EMR, CRM itp. Robią to tak łatwo, jak skanują oni swoje identyfikatory.

Program TerminalWorks TSPrint dostępny jest w dwóch wariantach licencji (limitowanej oraz nielimitowanej):

 • Single User License (idealne rozwiązanie dla pojedynczego serwera zdalnego pulpitu, gdzie zaledwie kilku użytkowników ma potrzebę korzystania z programu)
 • Unlimited Users License (brak ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników)

Przejdź do zakupu »


Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler