Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

AccessFIX

AccessFIX

Producent: Cimaware Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

714,63 zł brutto
581,00 zł netto

System operacyjnyWindows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.cimaware.com/main/products/accessfix.php
Polska wersjanie

Opis programu

AccessFIX jest najlepszym programem do odzyskiwania danych z plików Microsoft Access, które zgłasza błąd przy ich otwieraniu. AccessFIX przywróci również rekordy bazy danych Access i odzyska zawartość wcześniej skasowanych tabel.
AccessFIX to jedyny program, który przywraca tabele, kwerendy, formularze, raporty, definicje makro, moduły, relacje, integralność wewnętrzną, pierwszoplanowe i drugoplanowe indeksy, właściwości pól, a także znaki inne niż standardowe. Umożliwia także odzyskanie absolutnie wszystkich typów pól, w tym Memo, OLE oraz pół zawierających liczby z wieloma miejscami po przecinku (decymalne).
Cała akcja odzyskiwania zajmuje ok. 15 minut, odbywa sie na twoim lokalnym komputerze w bezpieczny i godny zaufania sposób.

UWAGA: Wesja Home jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników indywidualnych

Jakie problemy rozwiązuje AccessFIX?

 • Access pokazuje komunikat błędu i nie otwiera pliku bazy danych. Program  rozwiązuje  problemy z otwieraniem tych plików
 • Możesz otworzyć plik bazy danych Access, ale pokazują się błędy lub baza nie działa prawidłowo
 • Niektóre tabele lub rekordy zostały przypadkowo usunięte,  ale są potrzebne i chcesz je odzyskać
 • Straciłeś lub zapomniałeś hasło do pliku

Dlaczego AccessFIX jest najlepszym rozwiązaniem na rynku?

Jest to jedyny program, który odzyskuje wszystkie obiekty oraz ważne szczegóły z pliku programu Microsoft Access. Ponad  cztery lata ciągłej pracy nad jego udoskonalaniem umożliwiły w efekcie stworzenie narzędzia o największej skuteczności, wiarygodności i szybkości działania.

Oto kilka powodów, dla których AccessFIX jest unikalnym produktem:

 • Jest to jedyny produkt, który odzyskuje absolutnie każdy typ pola. Jest też – na przykład – jedynym programem, który poprawnie przywraca liczby z dużą ilością miejsc po przecinku (decymalne).
 • Jest to jedyna aplikacja,  która odtwarza wszystkie szczegóły tabel, w tym wszystkie indeksy, relacje, wewnętrzną integralność, właściwości (wartości domyślne, maski wprowadzanie, komentarza, etc) i wszystkie inne typy pól.
 • AccessFIX całkowicie odzyskuje wszystkie szczegóły, jakie znajdowały się w tabeli. Notatki i obrazy są zawsze przywracane, a zawartość pół nie jest niepełna lub pomieszana jak to się zdarza w przypadku użycia innych aplikacji.
 • Jest jedynym narzędziem, które dokładnie przywraca takie tabele Microsoft Access.
 • Produkt Cimaware Software jest jednym z niewielu programów, które przywracają kwerendy, formularze, raporty i makro oraz moduły Visual Basic.
 • AccessFIX jest jedynym programem, który przywraca  wewnętrzną integralność bazy danych. Stracisz ten ważny element, jeśli do odzyskiwania plików użyjesz innej aplikacji
 • Na rynku jest bardzo niewiele rozwiązań, które przywrócą celowo skasowane rekordy oraz tabele bazy danych Access. Tylko produkt Cimaware zachowuje informacje o skasowanych elementach w specjalnych tabelach.
 • AccessFIX jest najszybszy. Nawet w przypadku wyjątkowo dużych plików baz danych program poradzi sobie w ciągu paru sekund.
 • Jest to jedyne oprogramowanie, które poprawnie przywraca rekordy zawierające niestandardowe znaki. Odzyskuje znaki w standardzie Unicode w każdym przypadku i przy każdej lokalizacji w pliku.

Dlaczego AccessFIX jest bezpiecznym rozwiązaniem?

 • Naprawiane przez ten program pliki nigdy nie wydostają się z twojego komputera PC. Cały proces jest przeprowadzony lokalnie, w bezpieczny sposób tylko na twoim komputerze.
 • Firma Cimaware udostępnia do pobrania darmowe demo. Dzięki temu możesz spokojnie zapoznać się z pełna funkcjonalnością programu, zanim zdecydujesz się na jego zakup.
 • Cimaware gwarantuje też zwrotu pieniędzy w przypadku nieodzyskania danych przez program. Albo więc odzyskasz swoje dane, albo producent oprogramowania zwraca pieniądze.
 • Jeżeli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy dział pomocy jest zawsze dostępny. Firma Cimaware posiada absolutnie najlepszy, spersonalizowany i wykwalifikowany dział pomocy i wsparcia technicznego. Oferuje pełne wsparcie dla swoich zarejestrowanych klientów.
 • Wszystkie produkty Cimaware są cyfrowo podpisane, aby zagwarantować legalność ich pochodzenia
 • Żaden z programów tworzących pakiet AccessFIX nie zmienia oryginalnego pliku podczas odzyskiwania, zapobiegająć w ten sposub ewentualnemu dalszemu uszkodzeniu pliku.
 • AccessFIX to sprawdzone rozwiązanie. Producent pracował nad tym programem i jego udoskonaleniami przez ośiem lat. Zarówno odzew ze strony klientów, jak i profesjonalne ekspertyzy pozwalają ciągle rozwijać możliwości wszystkich produktów Cimaware w dziedzinie odzyskiwania nowych typów plików i naprawy ich uszkodzeń
 • Technika zastosowana do naprawy lub regeneracji baz danych Access stanowi konkretną całość. Wymaga to szeregu złożonych operacji inżynieryjnych. Jeśli nie są one poprawnie stosowane plik wynikowy może stracić niektóre obiekty i oryginalne szczegóły. Wyłącznie ten produkt daje pewność przywrócenia wszystkich obiektów i ważnych szczegółów w pliku.
   

W jaki sposób AccessFIX przywróci twoje pliki w ciągu paru minut?

Producent włożył wiele wysiłku w stworzenie automatycznego systemu pozwala odzyskać pliki w ciągu 15 minut , 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 

Zapoznaj się z wersją próbną, kup licencję i odzyskuj pliki samodzielnie:

   1. Instalacja: ściągnij i zainstaluj darmowe demo programu, którego potrzebujesz
   2. Wybierz i odzyskuj pliki
   3. Sprawdzaj: sprawdzaj rezultaty na bieżąco w oknie podglądu
   4. Zakup: Możesz zrealizować za pośrednictwem sklepu Softnow. Otrzymasz polską fakturę, a cena jaką zapłacisz na pewno będzie korzystna równiez w stosunku do oferty producenta. Kod aktywacyjny otrzymasz emailem.
   5. Zapisz: wpisz kod aktywacyjny do programu i dokończ odzyskiwanie plików. Zapisz wyniki odzyskiwania na komputerze.

Zobacz także:
ExcelFIX
OfficeFIX
WordFIX

Zobacz pełną ofertę firmy Cimaware

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner