Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

AccessFIX

AccessFIX

Producent: Cimaware Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

660,39 zł brutto
536,90 zł netto

System operacyjnyWindows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.cimaware.com/main/products/accessfix.php
Polska wersjanie

Opis programu

AccessFIX jest najlepszym programem do odzyskiwania danych z plików Microsoft Access, które zgłasza błąd przy ich otwieraniu. AccessFIX przywróci również rekordy bazy danych Access i odzyska zawartość wcześniej skasowanych tabel.
AccessFIX to jedyny program, który przywraca tabele, kwerendy, formularze, raporty, definicje makro, moduły, relacje, integralność wewnętrzną, pierwszoplanowe i drugoplanowe indeksy, właściwości pól, a także znaki inne niż standardowe. Umożliwia także odzyskanie absolutnie wszystkich typów pól, w tym Memo, OLE oraz pół zawierających liczby z wieloma miejscami po przecinku (decymalne).
Cała akcja odzyskiwania zajmuje ok. 15 minut, odbywa sie na twoim lokalnym komputerze w bezpieczny i godny zaufania sposób.

UWAGA: Wesja Home jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników indywidualnych

Jakie problemy rozwiązuje AccessFIX?

 • Access pokazuje komunikat błędu i nie otwiera pliku bazy danych. Program  rozwiązuje  problemy z otwieraniem tych plików
 • Możesz otworzyć plik bazy danych Access, ale pokazują się błędy lub baza nie działa prawidłowo
 • Niektóre tabele lub rekordy zostały przypadkowo usunięte,  ale są potrzebne i chcesz je odzyskać
 • Straciłeś lub zapomniałeś hasło do pliku

Dlaczego AccessFIX jest najlepszym rozwiązaniem na rynku?

Jest to jedyny program, który odzyskuje wszystkie obiekty oraz ważne szczegóły z pliku programu Microsoft Access. Ponad  cztery lata ciągłej pracy nad jego udoskonalaniem umożliwiły w efekcie stworzenie narzędzia o największej skuteczności, wiarygodności i szybkości działania.

Oto kilka powodów, dla których AccessFIX jest unikalnym produktem:

 • Jest to jedyny produkt, który odzyskuje absolutnie każdy typ pola. Jest też – na przykład – jedynym programem, który poprawnie przywraca liczby z dużą ilością miejsc po przecinku (decymalne).
 • Jest to jedyna aplikacja,  która odtwarza wszystkie szczegóły tabel, w tym wszystkie indeksy, relacje, wewnętrzną integralność, właściwości (wartości domyślne, maski wprowadzanie, komentarza, etc) i wszystkie inne typy pól.
 • AccessFIX całkowicie odzyskuje wszystkie szczegóły, jakie znajdowały się w tabeli. Notatki i obrazy są zawsze przywracane, a zawartość pół nie jest niepełna lub pomieszana jak to się zdarza w przypadku użycia innych aplikacji.
 • Jest jedynym narzędziem, które dokładnie przywraca takie tabele Microsoft Access.
 • Produkt Cimaware Software jest jednym z niewielu programów, które przywracają kwerendy, formularze, raporty i makro oraz moduły Visual Basic.
 • AccessFIX jest jedynym programem, który przywraca  wewnętrzną integralność bazy danych. Stracisz ten ważny element, jeśli do odzyskiwania plików użyjesz innej aplikacji
 • Na rynku jest bardzo niewiele rozwiązań, które przywrócą celowo skasowane rekordy oraz tabele bazy danych Access. Tylko produkt Cimaware zachowuje informacje o skasowanych elementach w specjalnych tabelach.
 • AccessFIX jest najszybszy. Nawet w przypadku wyjątkowo dużych plików baz danych program poradzi sobie w ciągu paru sekund.
 • Jest to jedyne oprogramowanie, które poprawnie przywraca rekordy zawierające niestandardowe znaki. Odzyskuje znaki w standardzie Unicode w każdym przypadku i przy każdej lokalizacji w pliku.

Dlaczego AccessFIX jest bezpiecznym rozwiązaniem?

 • Naprawiane przez ten program pliki nigdy nie wydostają się z twojego komputera PC. Cały proces jest przeprowadzony lokalnie, w bezpieczny sposób tylko na twoim komputerze.
 • Firma Cimaware udostępnia do pobrania darmowe demo. Dzięki temu możesz spokojnie zapoznać się z pełna funkcjonalnością programu, zanim zdecydujesz się na jego zakup.
 • Cimaware gwarantuje też zwrotu pieniędzy w przypadku nieodzyskania danych przez program. Albo więc odzyskasz swoje dane, albo producent oprogramowania zwraca pieniądze.
 • Jeżeli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy dział pomocy jest zawsze dostępny. Firma Cimaware posiada absolutnie najlepszy, spersonalizowany i wykwalifikowany dział pomocy i wsparcia technicznego. Oferuje pełne wsparcie dla swoich zarejestrowanych klientów.
 • Wszystkie produkty Cimaware są cyfrowo podpisane, aby zagwarantować legalność ich pochodzenia
 • Żaden z programów tworzących pakiet AccessFIX nie zmienia oryginalnego pliku podczas odzyskiwania, zapobiegająć w ten sposub ewentualnemu dalszemu uszkodzeniu pliku.
 • AccessFIX to sprawdzone rozwiązanie. Producent pracował nad tym programem i jego udoskonaleniami przez ośiem lat. Zarówno odzew ze strony klientów, jak i profesjonalne ekspertyzy pozwalają ciągle rozwijać możliwości wszystkich produktów Cimaware w dziedzinie odzyskiwania nowych typów plików i naprawy ich uszkodzeń
 • Technika zastosowana do naprawy lub regeneracji baz danych Access stanowi konkretną całość. Wymaga to szeregu złożonych operacji inżynieryjnych. Jeśli nie są one poprawnie stosowane plik wynikowy może stracić niektóre obiekty i oryginalne szczegóły. Wyłącznie ten produkt daje pewność przywrócenia wszystkich obiektów i ważnych szczegółów w pliku.
   

W jaki sposób AccessFIX przywróci twoje pliki w ciągu paru minut?

Producent włożył wiele wysiłku w stworzenie automatycznego systemu pozwala odzyskać pliki w ciągu 15 minut , 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 

Zapoznaj się z wersją próbną, kup licencję i odzyskuj pliki samodzielnie:

   1. Instalacja: ściągnij i zainstaluj darmowe demo programu, którego potrzebujesz
   2. Wybierz i odzyskuj pliki
   3. Sprawdzaj: sprawdzaj rezultaty na bieżąco w oknie podglądu
   4. Zakup: Możesz zrealizować za pośrednictwem sklepu Softnow. Otrzymasz polską fakturę, a cena jaką zapłacisz na pewno będzie korzystna równiez w stosunku do oferty producenta. Kod aktywacyjny otrzymasz emailem.
   5. Zapisz: wpisz kod aktywacyjny do programu i dokończ odzyskiwanie plików. Zapisz wyniki odzyskiwania na komputerze.

Zobacz także:
ExcelFIX
OfficeFIX
WordFIX

Zobacz pełną ofertę firmy Cimaware

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler