Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

Dr.Web CureIT

WordFIX

WordFIX

Producent: Cimaware Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

415,74 zł brutto
338,00 zł netto

System operacyjnyWindows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.cimaware.com/main/products/wordfix.php
Polska wersjanie

Opis programu

WordFIX to aplikacja do szybkiego odzyskiwania utraconych danych z dowolnego pliku Microsoft Word, który wyświetla błąd przy próbie otwarcia. Jest to jedyne na rynku narzędzie, które natychmiast przywraca  teksty, obrazy, tabele, czcionki, style, akapity i formatowanie stron, spisy treści, słowniki, hiperłącza, ulubione, wykresy, oraz znaki inne niż standardowe.
Cała akcja odzyskiwania zajmie ci 15 minut, przebiegnie w sposób bezpieczny i godny zaufania, na twoim lokalnym komputerze. Program współpracuje z  Microsoft Word 95, 97, 2000, 2002 (XP), 2003, 2007 oraz 2010.

UWAGA: Wesja Home jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników indywidualnych

Jakie problemy potrafi rozwiązać WordFIX?

 • Microsoft Word pokazuje komunikat błędu i nie otwiera pliku dokumentu.
 • Możesz otworzyć plik dokumentu Word, ale pokazują się błędy lub ten plik nie działa prawidłow. 

Program WordFIX rozwiązuje powyższe problemy z otwieraniem i prawidłowym działaniem tych plików.

Dlaczego WordFIX jest najlepszym rozwiązaniem na rynku?

Jest to jedyne oprogramowanie tego rodzaju. Przywraca wszystkie elementy pliku oraz wszelkie ważne informacje. Ponad  sześć lat ciągłej pracy nad jego udoskonalaniem dało w efekcie narzędzie o największej skuteczności, wiarygodności i szybkości.

Oto kilka powodów, dla których WordFIX jest unikalnym produktem:

 • WordFIX odzyskuje wszelkie dane zawarte w utraconym pliku. Natychmiast przywraca tekst, obrazy, czcionki, tabele, style, układy stron i formatowanie akapitów, spisy treści, słowniki, łącza, zakładki i grafikę.
 • Przy użyciu programu firmy Cimaware odzyskiwanie następuje praktycznie natychmiast.
 • WordFIX jest to najprostszy w użyciu produkt do odzyskiwania plików Microsoft Word dostępny na rynku. Program sam przeprowadzi cię przez proces odzyskiwania dokumentu, aż do momentu, kiedy zobaczysz całkowicie przywrócony i działający dokument Microsoft Word. Proces jest automatyczny i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.
 • WordFIX firmy Cimaware przeprowadza prawidłowe odzyskiwanie znaków innych, niż standardowe. W każdym przypadku odzyskuje Unicode zamieszczony w dowolnym miejscu w pliku.

Dlaczego WordFIX jest bezpiecznym rozwiązaniem?

 • Naprawiane przez ten program pliki nigdy nie wydostają się z twojego PC. Cały proces jest przeprowadzony w bezpieczny sposób, tylko na twoim lokalnym komputerze
 • Możesz spokojnie zapoznać się z pełna funkcjonalnością programu, zanim zdecydujesz się na jego zakup.
 • Producent oprogramowania gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku gdy dane nie zostaną odzyskane. Zatem albo odzyskasz swoje dane, albo pieniądze. W takich przypadkach należy skontaktować się bezpośrednio z producentem i przedstawić dokument potwierdzający zakup oprogramowania.
 • Jeżeli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy, dział supportu jest zawsze dostępny. Firma Cimaware jest dumna z tego, że posiada absolutnie najlepszy, unikalny, spersonalizowany i wykwalifikowany dział pomocy i wsparcia technicznego dla swoich zarejestrowanych klientów.
 • Wszystkie produkty Cimaware są cyfrowo podpisane, aby zagwarantować bezpieczeństwo i legalność ich pochodzenia
 • Żaden z programów tworzących pakiet WordFIX nie ingeruje oraz nie dokonuje zmian w oryginalnym pliku podczas odzyskiwania danych, gwarantując w ten sposób, że nie przydarzą mu się żadne dalsze uszkodzenia.
 • Firma Cimaware pracuje nad tym programem i jego udoskonaleniami od kilku lat. Zarówno odzew ze strony klientów, jak i profesjonalne ekspertyzy pozwalają ciągle rozwijać i udoskonalać możliwości nie tylko WofdFIX, ale także wszystkich innych produktów Cimaware. Producent jest zdecydowanym liderem w dziedzinie odzyskiwania plików firmy Microsoft i naprawy ich uszkodzeń.
 • Technika zastosowana do naprawy lub regeneracji plików Word stanowi konkretną całość. Wymaga to szeregu złożonych operacji inżynieryjnych. Jeśli nie są one poprawnie stosowane plik wynikowy może stracić niektóre obiekty i oryginalne szczegóły. Wyłącznie WordFIX daje pewność przywrócenia wszystkich obiektów i ważnych szczegółów w pliku


W jaki sposób WordFIX przywróci twoje pliki w ciągu paru minut?

Producent włożył wiele wysiłku w stworzenie automatycznego systemu pozwalającego odzyskać pliki w ciągu 15 minut , 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapoznaj się z wersją próbną, kup licencję i odzyskuj pliki samodzielnie

   1. Instalacja: ściągnij i zainstaluj darmowe demo programu, którego potrzebujesz
   2. Wybierz i odzyskuj pliki
   3. Sprawdzaj: sprawdzaj rezultaty na bieżąco w oknie podglądu
   4. Zakup: możesz zrealizować za pośrednictwem sklepu Softnow. Otrzymasz polską fakturę, a cena jaką zapłacisz na pewno będzie korzystna równiez w stosunku do oferty producenta. Kod aktywacyjny otrzymasz emailem.
   5. Zapisz: wpisz kod aktywacyjny do programu i dokończ odzyskiwanie plików. Zapisz wyniki odzyskiwania na swoim komputerze.

Zobacz także:


AccessFIX
ExcelFIX
OfficeFIX

OutlookFIXZobacz pełną ofertę firmy Cimaware

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler