Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

ExcelFIX

ExcelFIX

Producent: Cimaware Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

621,52 zł brutto
505,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.cimaware.com/main/products/excelfix.php
Polska wersjanie

Opis programu

ExcelFIX jest najlepszym programem do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików Microsoft Excel, które wyświetlają błędy przy ich otwieraniu. Jest to jedyny produkt, który odzyskuje arkusze, obrazy, komentarze, połączone komórki, grupy i zakładki, liczby pośrednie, a także wszystkie elementy formuł, w tym nazwy, odniesienia zewnętrzne i zakresy odnoszące się do wielu arkuszy.
Cała akcja odzyskiwania zajmuje nie więcej niż 15 minut. Jest procesem bezpiecznym i odbywa się w sposób godny zaufania na lokalnym komputerze PC.
ExcelFIX pracuje z plikami z programów Microsoft Excel 95, 97, 2000, 2002 (XP), 2003, 2007 oraz 2010. Jest najlepiej notowanym narzędziem do odzyskiwania arkuszy kalkulacyjnych na rynku .

UWAGA!: Dostępna w naszej ofercie jednostanowiskowa wersja HOME programu ExcelFIX jest przeznaczona wyłącznie do zastosowań domowych.

Jakie problemy rozwiązuje ExcelFIX?

 • Jeżeli Microsoft Excel pokazuje komunikat błędu i nie otwiera pliku z danymi. Program  skutecznie rozwiązuje  problemy z otwieraniem tych plików.
 • Pozwala otworzyć plik bazy danych Excel , w których  pokazują się błędy lub baza nie działa prawidłowo


Dlaczego ExcelFIX jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem na rynku?

Jest to jedyny program, który odzyskuje wszystkie obiekty oraz ważne szczegóły z plików programu Microsoft Excel. Ponad  osiem lat ciągłej pracy nad jego udoskonalaniem dało w efekcie narzędzie o największej skuteczności, wiarygodności i szybkości.

Oto kilka powodów, dla których ExcelFIX jest produktem unikalnym:

 • Produkt ten jest jedynym, który -  na przykład -  może przywrócić nazwy, odniesienia zewnętrzne i zakresy odnoszące się do wielu arkuszy. Na tym polu ExcelFIX nie ma sobie równych
 • Wykresy. Prawdopodobnie jako jedyny program może odzyskiwać wykresy z pliku arkuszy.
 • Komentarze do komórek - tylko ExcelFIX potrafi je odzyskać
 • Produkt firmy Cimaware jest jedynym, który odzyskuje połączone komórki i przywraca czcionki, ramki, kolory i wzory dokładnie takie, jak w oryginalnym pliku XLS bez żadnych zniekształceń.
 • ExcelFIX to jedyny program, który może odzyskać osadzone obrazy.
 • Tylko produkt firmy Cimaware przywraca inne elementy pliku takie jak grupy i zakładki, sumy pośrednie, ustawienia drukarki i ustawienia strony.


Dlaczego ExcelFIX jest bezpiecznym rozwiązaniem?

 • Naprawiane przez ten program pliki nigdy nie wydostają się poza komputer użytkownika PC. Cały proces jest przeprowadzony w bezpieczny sposób tylko na lokalnym komputerze
 • Darmowe demo - można bez problemu zapoznać się z pełna funkcjonalnością programu, przed podjęciem decyzji o zakupie.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli dane nie zostaną odzyskane, producent oprogramowania zwraca  pieniądze. W tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z producentem przedstawiając dowód zakupu licencji np. fakturę VAT
 • Wykwalifikowany support. Jeżeli kiedykolwiek potrzebna będzie pomoc, support jest zawsze dostępny. Firma Cimaware jest dumna z tego, że posiada absolutnie najlepszy, spersonalizowany i wykwalifikowany dział pomocy i wsparcia technicznego dla zarejestrowanych użytkowników.
 • ExcelFIX nie zawiera wirusów i spyware. Wszystkie produkty Cimaware są cyfrowo podpisane, aby zagwarantować legalność ich pochodzenia
 • ExcelFIX nie wprowadza zmian w oryginalnych plikach. Żaden z programów Cimaware w tym także ExcelFIX w żaden sposób nie zmienia oryginalnego pliku podczas odzyskiwania, gwarantując, że nie przydarzą mu się żadne dalsze uszkodzenia.
 • ExcelFIX to sprawdzone rozwiązanie. Producent pracował nad tym programem i jego udoskonaleniami przez osiem lat. Zarówno odzew ze strony klientów, jak i profesjonalne ekspertyzy pozwalają nadal ciągle rozwijać możliwości wszystkich produktów Cimaware w dziedzinie odzyskiwania nowych typów plików i ich nowych uszkodzeń
 • Bez niespodzianek. Technika zastosowana do naprawy lub regeneracji plików Excel stanowi spójną całość. Wymaga to szeregu złożonych operacji inżynieryjnych. Jeśli nie są one poprawnie stosowane plik wynikowy może stracić niektóre obiekty i oryginalne szczegóły. Wyłącznie produkt ExcelFIX daje pewność przywrócenia wszystkich obiektów i ważnych szczegółów w pliku


W jaki sposób ExcelFIX przywróci twoje pliki w ciągu paru minut?

Producent włożył wiele wysiłku w stworzenie automatycznego systemu pozwalającego odzyskać pliki w ciągu 15 minut , 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 
Można zapoznać się z wersją próbną programu, następnie kupić licencję i odzyskać pliki samodzielnie:

   1. Instalacja: poprzez pobranie i instalację darmowego demo programu
   2. Wskazanie uszkodzonych plików: Wystarczy wybrać pliki i odzyskać je
   3. Sprawdzanie: sprawdzanie rezultatów na bieżąco w oknie podglądu
   4. Zakup: możma zrealizować za pośrednictwem sklepu Softnow. Otrzymasz polską fakturę, a cena jaką zapłacisz na pewno będzie korzystna równiez w stosunku do oferty producenta. Kod aktywacyjny otrzymasz emailem.
   5. Zapis danych: należy wpisać kod aktywacyjny do programu i dokończyć odzyskiwanie plików. Wyniki odzyskiwania można zapisać na komputerze.

Zobacz także:
AccessFIX
OfficeFIX
WordFIX

Zobacz pełna ofertę produktów Cimaware

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler