Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Warunki dostawy

Podstawową formą dostawy programu lub licencji na program jest dostawa elektroniczna lub fizyczna. Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie znajduje się informacja odnośnie formy dostawy.

Dostawa elektroniczna

Dostawa elektroniczna jest realizowana bezpłatnie i oznacza dostarczenie Klientowi/Partnerowi klucza licencyjnego lub pliku z kluczem licencyjnym za pomocą poczty elektronicznej. Zawartość wiadomości e-mail jest uzależniona od programu, a także danych otrzymanych od producenta. Najczęściej w przesłanym e-mailu zamieszczamy link do pobrania programu przez internet, klucz licencyjny wraz z informacją o sposobie jego wprowadzenia, a także, jeżeli wymaga tego producent, plik zawierający klucz licencyjny wraz instrukcją gdzie należy go zapisać.

Dostawa fizyczna

Dostawa fizyczna dotyczy przede wszystkim programów w wersji pudełkowej. Oznacza przesłanie pudełka z programem za pośrednictwem poczty kurierskiej na wskazany przez Klienta/Partnera adres. Informacja o koszcie dostawy fizycznej, w przypadku programów pudełkowych, jest podana zawsze przy produkcie, którego dotyczy, a także wyszczególniona w zamówieniu.

Fizyczna forma dostawy dotyczy także dostarczenia Klientowi/Partnerowi faktury VAT, nośnika i/lub certyfikatu licencyjnego. W tych przypadkach jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej, a Klient/Partner nie ponosi żadnych kosztów z nią związanych.

Faktury VAT

Klient/Partner, po zrealizowaniu przez Softnow każdego zamówienia, otrzymuje fakturę VAT w wersji papierowej. Chwilą, w której zamówienie uznajemy za zrealizowane, jest dostawa klucza licencyjnego do Klienta/Partnera. Faktury do zrealizowanych zamówień wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, w każdy piątek o godz. 16.00. Wszelkie pytania i uwagi związane z fakturami prosimy kierować na adres e-mailowy: biuro@softnow.pl

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler