Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Współpraca

Dystrybucja i sprzedaż oprogramowania to nasza pasja. Na tym się znamy i tym zajmujemy od lat. Jeśli chcesz do nasz dołączyć, zarabiać razem z nami, zapraszamy. Proponujemy następujące formy współpracy:

Współpraca partnerska

Współpraca partnerska, to propozycja skierowana do firm zajmujących się handlem i dystrybucją oprogramowania. Udział w Programie Partnerskim wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przesłania kopii dokumentów rejestracyjnych firmy (wpis do ewidencji, krs, regon, nip) na nasz adres email, fax lub pocztą tradycyjną na nasz adres korespondencyjny.

Program Partnerski umożliwia zakup licencji na oprogramowanie oferowane przez Softnow na wyjątkowo dogodnych warunkach tzn. po specjalnych, preferencyjnych cenach i z terminem płatności odroczonym nawet do 14 dni.

W miarę wzrostu wzajemnych obrotów Partner zostaje przypisany do coraz wyższej grupy partnerskiej, uzyskując odpowiednio większe przywileje w postaci rabaty na zakup licencji oraz dłuższych terminów płatności. Kryterium decydującym o przynależności do danej grupy partnerskiej jest suma obrotów z ostatnich 90 dni. Szczegółowe warunki współpracy i korzyści z niej wynikające znajdą Państwo na stronie Dla Partnerów.

Dodatkowo Partnerzy Handlowi biorą udział w działaniach nakierowanych na promocje poszczególnych programów, podejmowanych przez Softnow i wspieranych przez producentów oprogramowania.

Zakupy do dalszej odsprzedaży

Zakupy do dalszej odsprzedaży, to propozycja dla firm nie planujących stałej, regularnej współpracy z Softnow, raczej nastawionych na współpracę okazjonalną. W takim przypadku istnieje możliwość uzyskania podstawowych rabatów, bez konieczności zakładania konta. Wystarczy wybrać oprogramowanie, podać dane użytkownika końcowego oraz dane do faktury VAT.

Współpraca z autorami programów

Współpraca z autorami programów, to inicjatywa, której celem jest promocja i dystrybucja programów polskiej myśli informatycznej. Oferujemy sprzedaż Waszego oprogramowania poprzez kanały dystrybucyjne Softnow, zarówno detaliczne jak i partnerskie. Służymy wsparciem marketingowym, organizujemy działania promocyjne i informacyjne oraz oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie modyfikacji i rozwoju Waszych aplikacji. Zapraszamy do współpracy!
Kontakt: polski-software@softnow.pl

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler