Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Alcohol 120%

Alcohol 120%

Producent: Alcohol Soft
Kategoria: CD i DVD

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

211,07 zł brutto
171,60 zł netto

System operacyjnyWindows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://shop.alcohol-soft.com/en/about_120.php
Polska wersjanie

Opis programu

Alcohol Software nadaje nowego znaczenia słowu multimedia! Firma jest niewątpliwym liderem w swojej klasie, dając możliwość emulowania i nagrywania CD oraz DVD w jednym, łatwym do użycia programie. Teraz zawiera również Alcohol Xtra.

Alcohol 120% jest wyjątkowo skutecznym oprogramowaniem do nagrywania płyt, które ułatwia tworzenie kopii zapasowych nośników DVD i CD. Dodatkowo, program pozwala zapisać na komputerze najczęściej używane płyty jako obrazy CD. Umożliwia także zamontowanie ich za pomocą jednego  kliknięcia jako 1 z 31 możliwych do uzyskania  wirtualnych dysków.

Program Alcohol 120% zawiera funkcję Pre-Mastering, która umożliwia nagrywanie plików bezpośrednio z dysku twardego, a także obsługuje formaty Blu-ray i HD DVD. Jest zgodny ze wszystkimi wersjami Windows 32 i 64 bitowymi, aż do Windows 7

Użytkownicy domowi mogą na przykład wykonywać kopie zapasowe swoich płyt CD lub DVD z grami i filmami (oczywiście jeśli nie naruszają praw autorskich), dzięki czemu nawet dzieci mogą traktować multimedialne dyski z właściwym sobie brakiem subtelności, bez niszczenia oryginałów.
Alcohol 120% umożliwia wykonanie dokładnego duplikatu 1:1 na zapisywalnych nośnikach prawie każdej płyty zawierającej drogie gry lub oprogramowanie. Pozwala także na wykonanie duplikatów w postaci obrazów płyt, które mogą być montowane i uruchamiane z jednego z wirtualnych napędów programu  Alcohol.

  • Alcohol 120% może wykonać kopie bezpieczeństwa wszystkich zabezpieczonych płyt z grami, a następnie możesz je uruchamiać z dysku wirtualnego 200 razy szybciej niż z fizycznego napędu CD lub DVD.
  • Jeśli jedziesz na wakacje i nie masz miejsca, żeby zapakować wszystkie potrzebne płyty? Zabierz swoje wszystkie CD i DVD na jednym twardym dysku i montuj je bezpośrednio na napędzie wirtualnym.
  • Bateria twojego laptopa wytrzyma o wiele dłużej, ponieważ nie potrzebujesz używać napędu CD lub DVD, a twardy dysk komputera zużywa o wiele mniej energii niż nośniki optyczne.


Bibliotekarze i administratorzy szkół używają programu Alcohol 120% jako oprogramowanie do archiwizacji zbiorów swoich instytucji na zapasowych dyskach, chroniąc oryginalne nośniki przed zagrożeniami, wynikającymi z codziennego zużycia.

Użytkownicy biznesowi programu Alcohol 120% używają go jako oprogramowania do nagrywania duplikatów i kopii zapasowych instalacyjnych wersji posiadanego oprogramowania. Ten sposób postępowania zapewnia dostęp do licencjonowanego oprogramowania, nawet w przypadku fizycznego uszkodzenia oryginalnych nośników.
Nie trzeba już tracić czasu na przeszukiwanie biura, aby znaleźć brakujący dysk instalacyjny CD lub DVD. Wszystkie potrzebne do tego dane znajdują się na głównym serwerze plików, a więc są dostępne na klikniecie myszką, bez względu na to, gdzie jesteś.

  • tylko Alcohol Soft oferuje bezpłatne aktualizacje przez 365 przez dni w roku lub nawet przez całe życie programu.
  • Alcohol 120% zawiera serwer iSCSI który pozwala na udostępnianie wybranego napędu innym komputerom przez sieć. Można także współdzielić nagrywarkę CD lub DVD Writer, a nawet nagrywać dyski w dokładnie taki sam sposób, jak na lokalnym komputerze
  • wystarczy włożyć tylko płytę CD lub DVD do napędu w serwerze plików aby automatycznie uzyskać do niego dostęp z jakiejkolwiek maszyny w sieci. Zapobiega to fizycznym zniszczeniom czy tez uszkodzeniom, a nawet kradzieżom oryginalnych nośników.


Podstawowa i najpełniejsza wersja programu Alcohol - to Alcohol 120%.
Dostępna w sprzedaży jest również tańsza wersja Alcohol 52%, jednak jej funkcję w stosunku do wersji 120% są ograniczone. W zasadzie sprowadzają się głównie do emulowania wirtualnych dysków CD/DVD i odtwarzania z nich danych (gier, muzyki, filmów) bez potrzeby używania fizycznych nośników CD/DVD. Nie ma natomiast możliwości kopiowania płyt.

Zainteresowanych zakupem licencji na Alcohol 52% zapraszamy do złożenia zapytania o program

Zdecydowanie rekomendujemy zakup i używanie wersji 120%. Warto też zaznaczyć, że obie wersje nie mogą być zainstalowane jednocześnie na tym samym komputerze.

Wersja Alcohol 120% jest sprzedawana z licencją zawierającą aktualizację dożywotnią. Ponieważ zmiany i poprawki do produktu wprowadzane są dość często i mają zdecydowany wpływ na jego funkcjonalność i komfort użycia, zakup wersji dożywotniej jest zdecydowanie opłacalny z finansowego punktu widzenia. Wówczas użytkownik nie musi się martwić o aktualizację i ma pewność, że każda najnowsza wersja jest dla niego w każdej chwili dostępna.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler