Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Articulate Storyline 3 - Upgrade

Articulate Storyline 3 - Upgrade

Producent: Articulate
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

3 346,95 zł brutto
2 721,10 zł netto

System operacyjnyWindows XP (SP3), 2003, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://articulate.com
Polska wersjanie

Opis programu

Articulate Storyline 3 - Upgrade z wersji 2 jest to aktualizacja do najnowszej wersji oprogramowania firmy Articulate pozwalającego na szybkie i kompleksowe przygotowanie kursów e-learningowych. Narzędzie pozwala na tworzenie atrakcyjnych kursów w bardzo szybki i łatwy sposób. Program posiada intuicyjny interfejs, co sprawia, że początkujący użytkownicy nie mają problemów z zapoznaniem się z Articulate Storyline 3. Produkt firmy Articulate jest również bardzo potężny. Zawiera w sobie dużo możliwości przeznaczonych dla ekspertów. Tworzenie interakcji nie potrwa dłużej niż kilka minut. W odróżnieniu od Articulate 360, program Storyline 3 posiada bezterminową licencję z limitami dotyczącymi wersji.

Oprogramowanie Articulate Storyline 3 jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows.

 

Program Articulate Storyline 3 posiada wiele właściwości. Oto najważniejsze z nich:

Skrócona droga do otrzymania atrakcyjnej treści
Program pozwala poczuć się jak profesjonalista - nawet jak jest się początkującym użytkownikiem, dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi. Uruchomienie kursu dzięki konfigurowalnymi szablonami i powiązanymi cechami. Nie ma potrzeby zaczynania wszystkiego od nowa (chyba, że użytkownik sam tak zdecyduje).

Łatwa interaktywność, bez limitów
Bardzo proste budowanie interkacji przy użyciu Articulate Storyline 3. Wystarczy pozwolić uczącym na kliknięcie, najechanie lub przeciągniecie dowolnego obiektu, aby wywołać konkretne działanie. Narzędzie daje możliwość budowania wciągających interakcji w ciągu kilku minut używając: suwaków, przycisków, markerów. Program sprawia, że tworzenie dynamicznych, spersonalizowanych interkaktywności z intuicyjnymi zmiennymi jest niezwykle łatwe. Nie wymaga umiejętności programowania.

Pokaż, nie mów
Program Articulate Storyline 3 pozwala na budowanie bardziej wciągających, angażujących w doświadczenia słuchaczy przy użyciu wideo lub symulacji. Nagrywanie aktywności ekranu, dodawanie zrzutów ekranu i importowanie wszelkiego rodzaju plików wideo. Aby stworzyć symualcję oprogramowania wystarczy nagrać raz ekran a następnie go edytować (w dowolnym czasie i w dowolny sposób). 

Odkrywanie wiedzy uczących się
Program Articulate Storyline 2 posiada wszystko, co jest potrzebne do oceny ucznia w dowolny sposób. Umieść obiekty na slajdzie służące do aktwności podejmowania decyzji albo użyj 25 różnych rodzajów pytań przeznaczonych do tworzenia quizów. Dodatkowo można przetestować cały kurs, aby uzyskać pełny obraz dotycżacy wydajności i łączenia wyników z wielu quizów w jeden wynik.

 

Nowości w programie Articulate Storyline 3:

  • Responsywność - lepsza adaptacja widoku kursów, pasków narzędzi do ekranów tabletów i smartfonów
  • Obsługa gestów, ukrywanie menu paska bocznego
  • Kontrola odtwarzania przyjazna dla urządzeń mobilnych
  • Dodawanie napisów, w celu zapewnienia przystępności kursów dla wszystkich uczestników
  • Interaktywność kursów - uczestnicy mogą wybierać dane interakcje, które pozwalają na manipulowanie treścią slajdów, Możliwość symulacji rzeczywistych obiektów i zadań ,aby zapoznać ich ze związkami przyczynowo-skutkowymi
  • Możliwość tworzenie interakcji podobnych do gier
  • Publikacja wydajnych kursów w HTML5

 

Zapraszamy do aktualizacji oprogramowania Articulate Storyline z wersji 2 do wersji 3. 

UWAGA:

W celu przeprowadzenia aktualizacji programu do najnowszej wersji, wymagany jest aktualnie używany klucz licencyjny. 

 

Obecnie w ofercie dostępne są dodatkowe rabaty dla obecnych użytkowników programu Articulate Storyline, którzy chcą zakupić Articulate 360 for Individuals oraz Articulate 360 for Teams.

W takiej sytuacji prosimy Pańtwa o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

 

W przypadku pojawienia się innych wątpliwości również prosimy o kontakt.

 

Polska strona programu Articulate 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler