Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Ashampoo Registry Cleaner

Ashampoo Registry Cleaner

Producent: Ashampoo GmbH
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

47,97 zł brutto
39,00 zł netto

System operacyjnyWindows 7, Windows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://ashampoo.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Ashampoo Registry Cleaner jest to program firmy Ashampoo, który pomaga przywrócić wydajność Twojego komputera poprzez aktualizację rejestru Windows. Dzięki temu narzędziu użytkowanie komputera stanie się szybkie i bezproblemowe.

Ashampoo Registry Cleaner jest centrum administracyjnym Twojego systemu. Tutaj znajduje się większość ustawień i danych konfiguracyjnych. W czasie używania mogą pojawiać się błędy. Dzięki oprogramowaniu firmy Ashampoo można łatwo, szybko i bezpiecznie usunąć niepotrzebne lub uszkodzone odniesienia w rejestrze. Dodatkowa opcja wykonywania kopii zapasowych w czasie rzeczywistym zapewnia maksimum bezpieczeństwa. W każdej chwili można przywrócić oryginalną wersję rejestru.

Program dostępny w polskiej wersji językowej.

 

Dokładny i bardzo wydajny
Ashampoo Registry Cleaner dzięki swojej prostocie i intuicyjnej obsłudze jest bardzo wydajnym i efektywnym narzędziem. Zapewnia on czystość rejestru dzięki zoptymalizowanym algorytmom wyszukiwania. Program został specjalnie dopasowany do potrzeb nowych użytkowników, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy.

Funkcjonalny
Rejestr to centrum sterowania Twojego komputera, który musi być regularnie czyszczony i sprawdzany. Im dłużej pracuje komputer, tym bardziej widoczne stają się problemy z wydajnością. Registry Cleaner sprawia, że system operacyjny staje się szybszy, gdyż podczas pracy potrzebna jest mniejsza moc obliczeniowa. Program skanuje bazę danych i identyfikuje błędne i uszkodzone odniesienia, aby je w pełni automatycznie naprawić lub usunąć.

Bezpieczny
Optymalne algorytmy wyszukiwania dają perfekcyjne wyniki. Zapewniają dokładne oczyszczanie Rejestru Windows przy całkowitym bezpieczeństwie całego systemu. Dodatkową zaletą jest wykonywanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowych kluczy. Wszystkie ustawienia domyślne pozostają bezpieczne. Registry Cleaner wyszukuje te klucze, które może usunąć bez ryzyka. Dodatkową opcją jest identyfikacja i usuwanie wpisów, które mogą ingerować w prywatność użytkownika.

 

Najważniejsze funkcje i możliwości Ashampoo Registry Cleaner:

  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Zoptymalizowane algorytmy wyszukiwania
  • W pełni automatyczne usuwanie niepotrzebnych wpisów
  • Naprawa uszkodzonych odnośników i wpisów
  • Wyszukiwanie wpisów w rejestrze, mogących naruszać prywatność użytkownika
  • Wykonywanie kopii zapasowych w czasie rzeczywistym
  • Zwiększenie wydajności komputera 

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler