Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Ashampoo Snap 11

Ashampoo Snap 11

Producent: Ashampoo GmbH
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

128,04 zł brutto
104,10 zł netto

System operacyjnyWindows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://ashampoo.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Ashampoo Snap 11 to kolejny produkt ze znakomitej serii Ashampoo. Program ten umożliwia tworzenie wysokiej jakości zrzutów ekranowych, plików wideo oraz przygotowanie demo zawartości ekranu. Pozwala edytować, zapisywać i udostępniać wyniki swojego działania innym. Nowa wersja zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i cech oraz poprawek, szczególnie w obszarze przechwytywania wideo oraz narzędzi do edycji.

 

Nowe funkcje Ashampoo Snap 11:

 • Nowy tryb obsługi
 • Zupełna przejrzystość podczas nagrywania i edycji
 • Najwyższa jakość nagrywania dźwięku
 • Nowe kodeki dla jeszcze lepszej jakości wideo
 • Zoptymalizowane ustawienia automatyczne
 • Większe możliwości dostosowania nagrań WMV

Ulepszone funkcje Ashampoo Snap 11:

 • Zrzuty ekranu z pełnoekranowych gier 3D
 • Bardziej intuicyjne okna ustawień
 • Większa szybkość działania programu
 • Przechwytywanie ekranu z wielu monitorów aż do rozdzielczości 4K
 • Automatyczne skalowanie wideo
 • Rozwiązanie problemów z DPI
 • Dowolne opcje wyświetlania w trybie edycji

 

Zapis filmów i obrazów z Internetu

Snap 11 pozwala na proste przechwytywanie wszystkiego co widać w przeglądarce Internetowej. Zapisane pliki można w pełni edytować, aby dostosować je do swoich potrzeb.

Proste udostępnianie

Program zapewnia możliwość dzielenia się plikami przez popularne platformy internetowe oraz usługi w chmurze takie jak Twitter, Facebook, Dropbox, OneDrive, Google Drive itd. Materiały można także przesłać przez email lub po prostu do przestrzeni internetowej Ashampoo za darmo.

Wygoda korzystania dzięki inteligentnemu oprogramowniu

Program oferuje dodatkowe udogodnienia w pracy dzięki automatycznemu numerowaniu stron, inteligentnemu rozpoznawaniu znaków (OCR) dla siedmiu języków oraz możliwości zaplanowania uruchomienia nagrywania w określonym czasie. 

Wszystkie informacje, których potrzebujesz w jednym obrazie

Snap 11 pozwala na łatwe dzielenie się ważnymi informacjami. Korzystaj ze strzałek, grafik, automatycznego numerowania i wielu innych opcji, aby zamienić swoje obrazy w istne dzieła sztuki. 

Tworzenie wideo w czasie rzeczywistym
Edytuj swoje wideo na żywo, dodawaj teksty, rysunki i komentarze wideo. Doskonałe narzędzie dla poradników. Nie zapomnij o dodaniu znaku wodnego do swoich wideo, aby chronić swoją własność. 

Praca z dowolnym ekranem

Podczas pracy z wieloma monitorami jednocześnie, może pojawić się problem rożnych rozdzielczości i ustawień DPI pomiędzy ekranami. Snap pozwala na pracę na wielu ekranach o różnych rozdzielczościach i wartościach DPI, w tym na ekranach w jakości Full HD i 4K. Program automatycznie dostosowuje się ustawień danego wyświetlacza, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Nagrywanie gier w wysokiej jakości
Niezależnie czy dana gra posiada format 2D czy 3D, Ashampoo Snap 11 pozwala na perfekcyjne przechwycenie ekranu także w trybie pełnoekranowym, z możliwością obsługi rozdzielczości aż do 4K.

Edycja wideo dla osiągnięcia idealnego efektu
Nawet dobre wideo wymagają pewnych poprawek: przycięcia niepotrzebnych scen, usunięcia reklam czy podzielenia wideo na części. Dzięki Ashampoo Snap 11 nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania! 

Bezpiecznie przesyłanie lub zapis w chmurze
Chcesz mieć dostęp do swoich obrazów wszędzie? Ashampoo Snap 11 pozwala na wysyłanie obrazów przez email, zapis w Ashampoo Webspace lub przesyłanie do usług w chmurze (Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive). Możliwość optymalizacji obrazów przed dalszym przesłaniem.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler