Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

avast! Pro Antivirus

avast! Pro Antivirus

Producent: AVAST Software a.s.
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

128,90 zł brutto
104,80 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Windows 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.avast.com
Polska wersjatak

Opis programu

Avast! Pro Antivirus – to program służący do ochrony komputera podczas surfowania w Internecie

Dzięki programowi avast! Pro Antivirus w najnowszej wersji, oferującemu nowe technologie Cloud i prostą obsługę dostosowywanie oprogramowania antywirusowego do osobistych preferencji stało się jeszcze prostsze. Tryb pracy w tle pozwala, na granie (lub generalne korzystanie z Internetu) bez zakłóceń.

Avast! Pro Antivirus jest całkowicie funkcjonalnym programem antywirusowym. Jest to bardziej zaawansowana wersja niż bezpłatny antywirus, lecz nie zawiera modułów zapory ogniowej i antyspamu, które znajdują się w ramach produktu avast! Internet Security. Taką wersję można polecić użytkownikom, którzy chcieliby indywidualnie skonfigurować zabezpieczenia swoich systemów.

Najważniejsze cechy:

 • Silnik antywirusowy i anti-spyware,
 • Silnik heurystyczny,
 • Ochrona antyrootkit w czasie rzeczywistym,
 • Avast! Community IQ,
 • Skaner działający podczas uruchamiania systemu,
 • Praca w tle/uruchomiona gra pełnoekranowa,
 • Obsługa systemów 64-bitowych,
 • Avast! Sandbox

Silnik antywirusowy i anti-spyware

Ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym oraz innymi złośliwymi elementami.

Silnik heurystyczny

Proaktywne wyszukiwanie złośliwego oprogramowania, którego nie można wykryć za pomocą zwykłych definicji i sygnatur wirusów.

Ochrona antyrootkit w czasie rzeczywistym

Zapobieganie działaniu złośliwego oprogramowania wspomagającego włamania (tzw. „rootkitów”), które po załadowaniu do systemu operacyjnego komputera jest niewykrywalne dla zwykłych skanerów.

Skaner działający podczas uruchamiania systemu

Skanowanie komputera w celu wykrycia przypadków zarażenia, zanim system operacyjny jest w stanie aktywować jakiekolwiek obecne w nim wirusy.

Praca w tle/uruchomiona gra pełnoekranowa

Automatyczne wykrywanie aplikacji działających na pełnym ekranie i wyłączanie okien wyskakujących oraz innych powiadomień ekranowych, z równoczesnym zachowaniem skuteczności zabezpieczeń.

Obsługa systemów 64-bitowych

Obsługa platform systemów Windows 7 oraz Windows Vista o architekturze 64-bitowej.

avast! Sandbox

Dodatkowa warstwa zabezpieczeń umożliwiających uruchomienie komputera i aplikacji w środowisku wirtualnym, gdzie zostają skierowane wszelkie ataki (zamiast na rzeczywisty komputer).

Stała osłona

Kontroluje cała działalność użytkownika na komputerze przy pomocy paru czujników (system pliku, rejestru i podstaw sieci) oraz generuje raporty i blokuje jakiekolwiek podejrzane zachowanie. Osłony działające w czasie rzeczywistym to najważniejsza część programu, ponieważ nieprzerwanie chronią komputer przed zarażeniem. Kontrolują wszystko co wykonywane jest na komputerze, sprawdzają wszystkie programy i pliki w czasie rzeczywistym, tj. w chwili uruchomienia programu i przy każdym otwarciu lub zamknięciu pliku. Program antywirusowy avast! Pro Antivirus 7 wyposażono w osłony działające w czasie rzeczywistym:

 • Osłona systemu plików
 • Osłona poczty
 • Osłona www
 • Osłona P2P
 • Osłona komunikatorów
 • Osłona Sieciowa
 • Osłona przed skryptami
 • Monitorowanie zachowań

Nowości w avast! Pro Antivirus:

Aktualizacje bazy wirusów przesyłane w czasie rzeczywistym

Teraz wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym, przy użyciu technologii Cloud, z laboratorium antywirusowego AVAST. Dzięki temu eliminujemy konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy wirusów. Najnowsze definicje są w sposób ciągły dodawane do bazy.

System reputacji plików

Funkcja FileRep informuje użytkownika przed otwarciem pliku, czy jest on bezpieczny. Informacje te są częściowo ustalane na podstawie algorytmu, zawierającego miedzy innymi ile razy plik został otwarty oraz kiedy był stworzony. Z tej technologii korzysta również silnik skanujący, dzięki czemu w trakcie skanowania podejmuje szybsze i bardziej inteligentne decyzje.

Autosandbox

Podejrzane programy są teraz automatycznie umieszczane w środowisku avast! Sandbox. Gdy program zakończy pracę, tworzony jest pełny raport i na podstawie analizy działania programu użytkownik otrzymuje zalecenie, jak powinien postępować w przyszłości.

Środowisko sandbox przeglądarki

Włączane jednym kliknięciem, umożliwia pełne odizolowanie przeglądarki od reszty systemu — nawet jeśli kontrola nad przeglądarką zostanie przejęta, system pozostanie nietknięty.

Webrep

Wtyczki do przeglądarki WebRep w najnowszej wersji zapewniają lepszą ochronę przed witrynami wyłudzającymi informacje i przeprowadzają analizę heurystyczną tego typu strony internetowe. Dodatkowo teraz avast! wykrywa fałszywe certyfikaty SSL, zapobiegając atakom typu man-in-the-middle kierowanym przeciwko witrynom HTTPS. Ponadto rozszerzyliśmy obsługę przeglądarek o przeglądarkę Safari™ firmy Apple™.

Safezone

Funkcja SafeZone (obecna tylko w oprogramowaniu Pro Antivirus i Internet Security) jest naszym najbezpieczniejszym sposobem obsługi transakcji finansowych. Teraz automatycznie wyświetla monity dla użytkownika i przenosi go do środowiska SafeZone z jego przeglądarki.

Portal zarządzania avast

Internetowy portal do zarządzania kontami avast! zawiera katalog wszystkich danych użytkownika związanych z oprogramowaniem avast!. Umożliwia rejestrowanie wszystkich instalacji oprogramowania avast! wraz z informacjami o ich poprawności, stanie i przydatnymi danymi statystycznymi. Portal obsługuje różne platformy, umożliwiając zarządzanie instalacjami oprogramowania avast! z komputera z systemem Windows, komputera Mac lub urządzenia z systemem Android.

Zdalna pomoc

Nowe narzędzie do zdalnej pomocy pozwala skorzystać ze zdalnego wsparcia udzielanego przez znajomego eksperta lub członka rodziny. Inicjowane przez użytkownika połączenie następuje za pośrednictwem serwerów firmy avast!, omija zapory ogniowe i może zostać zakończone w każdej chwili. Już nigdy nie trzeba będzie prosić o pomoc telefoniczną.

Konfigurowalna instalacja

Oprogramowanie avast! można teraz zainstalować w trybie zgodności, co pozwala na doskonałe współdziałanie z innym oprogramowaniem antywirusowym i dodanie w ten sposób dodatkowej warstwy obrony. W przypadku instalowania oprogramowania avast! w zwykłym trybie, użytkownik ma możliwość zainstalowania tylko tych składników, których naprawdę potrzebuje.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler