Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Blu-ray Ripper

Blu-ray Ripper

Producent: Xilisoft Corporation
Kategoria: CD i DVD

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

244,40 zł brutto
198,70 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows XP (SP2 or later), Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://xilisoft.com
Polska wersjanie

Opis programu

Xilisoft Blu Ray Ripper to program do konwersji blu-ray na formaty video HD. Wraz z wejściem technologii blu-ray i jej popularyzacji coraz więcej filmów powstaje na blue-ray. Często rodzi to potrzebę użycia rzetelnego programu, który zgra film blu-ray i umożliwi oglądanie go na urządzeniach multimedialnych. Xilisoft Blu Ray Ripper pozwala na konwertowanie plików blu-ray na formaty video HD z niezrównaną szybkością i z zachowaniem jakości. Wraz z wejściem NVIDIA CUDA oraz AMD APP i ich technologią akceleracji program może nawet podwoić szybkość konwertowania. Jeśli dodamy do tego wsparcie dla procesorów wielordzeniowych z możliwością  zgrywania i konwertowania wielu filmów naraz program staje się na prawdę znakomitym narzędziem. 

Po za konwertowaniem na format HD program firmy Xilisoft umożliwia także konwertowanie do popularnych formatów takich jak: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, and FLV. Większość odtwarzaczy multimedialnych jak iPod, iPhone, Apple TV, PSP, Xbox, Zune, NDS, Wii, or mobile phones posiada wsparcie dla tych formatów.

Xilisoft Blu Ray Ripper to nie tylko konwerter czy narzędzie do zgrywania filmów, ale także narzędzie do edycji, dzięki któremu można dzielić film na części, zmieniać rozdzielczość dostosowywać parametry, dodawać znaki wodne czy napisy. Program wspiera także wielojęzyczne ścieżki dźwiękowe oraz napisy w wielu formatach.

Xilisoft Blu Ray Ripper jest doskonałym wyborem dzięki następującym możliwościom:

  • Odtwarzanie ulubionych filmów na odtwarzaczach multimedialnych

Blue-ray Ripper dzięki technologiom dekodowania może zgrywać i konwertować filmy blu-ray na formaty HD oraz standardowe pliki video. Program umożliwia również wyodrębnianie muzyki i ścieżki dźwiękowej z filmów oraz konwersję na takie popularne formaty jak: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU. Wbudowana opcja łapania obrazu pozwala na tworzenie obrazów z filmu poprzez wbudowany odtwarzacz i zapisywanie w takich formatach jak JPG, PNG, GIF oraz BMP.

  • Edytowanie filmów i dodawanie efektów

Za pomocą wielu funkcji wbudowanych w program można dzielić i łaczyć filmy, zmieniać ich rozdzielczość, dodawać znaki wodne czy tytuły i napisy. Xilisoft Blu-ray Ripper posiada wiele efektów specjalnych pozwalających na zmianę barwy filmu na negatyw, przerobienie na styl starych filmów taśmowych i wiele innych. Same napisy zaś można dodawać i edytować tam gdzie mają się znajdować. Wszystkie parametry filmu można zmieniać np.: kontrast, jasność czy ostrość, a wszystkie zmiany można podejrzeć zanim zostaną zatwierdzone w celu uniknięcia pomyłek.

  • Pełna kontrola nad filmami

Wszystkie ustawienia można zapisywać w profilach i wykorzystywać przy tworzeniu następnych. Zmiany takiej jak: rozdzielczość, czestość próbkowania czy płynność można dostosować i zapisać, tak aby w przyszłości zastosować je przy pomocy jednego kliknięcia. Za pomocą kalkulatora Bit Rate można obliczyć spodziewany rozmiar plików i dostosować go do własnych potrzeb.

  • Jakość HD konwertowania

Dzięki najnowszym technologiom od NVIDIA i AMD można zwiększyć prędkość konwertowania i zgrywania. Do tego wsparcie dla technologii wieloprocesorowej umożliwia konwersję wielu plików jednocześnie. Samą aplikację zaś można pozostawić uruchomioną w tle, tak aby nie przeszkadzała w użytkowaniu komputera, a po skończonej pracy nakazać jej zakończenie działania. Umożliwia to funkcja akcja po konwersji. A więc szybko, łatwo i przyjemnie!

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler