Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Condusiv V-locity Server Single

Condusiv V-locity Server Single

Producent: Condusiv
Kategoria: Bazy danych

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

2 495,18 zł brutto
2 028,60 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10, Windows Server 2008 R2, 2012, 2016, 2019
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.condusiv.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Condusiv V-locity Server jest to oprogramowanie pozwalające na efektywne przyspieszenie pracy serwerów SQL i innych rodzajów, bez konieczności wznawiania systemu czy zmian w kodzie. Program wykorzystuje do tego redukcję ruchu wejściowego i wyjściowego (we/wy).

V-locity eliminuje dwa kluczowe powody nieefektywnych operacji wejść/wyjść w środowisku wirtualnym, generujące minimum 30-40% ruchu we /wy niepotrzebnie zużywającego cenne zapasy pamięci.

Należy się spodziewać nie tylko natychmiastowego przyspieszenia i odzyskania 30 do 40 % operacji we/wy na sekundę, ale także wielu odciążeń ponad połowy ruchu we/wy z pamięci masowej. Pozwala to na dwu- do dziesięcio-krotnego zwiększenia wydajności.  Proste przydzielenie odrobiny dodatkowej pamięci do kluczowych systemów, pozwala lepiej wykorzystać V-locity. Jeszcze większe korzyści można odnotować dla MS-SQL, aplikacji Oracle, ERP, VDI, EXR (Meditech), aplikacji Business Inteligence (BI), CRM, Exchange, SharePoint, serwerów plików, kopii zapasowych i innych.

 
Najważniejsze cechy Condusiv V-locity:
  • V-locity to narzędzie programowe typu „ustaw i zapomnij”. instalowane na maszynach wirtualnych z systemem Windows lub serwerach fizycznych. Działa ono automatycznie w tle, praktycznie nie obciążając serwera. 
  • Opatentowana optymalizacja zapisu V-locity eliminuje poważne nieefektywności przesyłania danych pomiędzy systemem Windows, a podstawową pamięcią. Generujące ono zbyt małe, podzielone, losowe zapisy i odczyty, obniżające wydajność serwera. Dzięki zapewnieniu systemowi Windows możliwości tworzenia dużych, czystych i ciągłych plików w czasie rzeczywistym, maksymalne obciążenie jest utrzymywane dla każdej operacji we/wy w celu zwiększenia wydajności pamięci.
  • Program zmniejsza liczbę operacji we/wy do pamięci, dzięki swojemu drugiemu opatentowanemu silnikowi DRAM. Obsługuje on aktualne odczyty z bezczynnej, dostępnej pamięci dynamicznej DRAM. Nic nie musi być umieszczone w pamięci podręcznej, ponieważ V-locity dynamicznie dostosowuje się na bieżąco tylko do tego co jest nieużywane, więc nie występuje rywalizacja o pamięć. 

Kontrola poprawności działania

Pulpit nawigacyjny programu informuje o wartości dostarczonej każdej maszynie wirtualnej lub ich grupie, poprzez wyświetlanie procentowej wartości odciążenia ruchu odczytów i zapisów z pamięci, całkowitej liczby odciążonych operacji we/wy oraz ile czasu zostało w wyniku tego zaoszczędzone. Administratorzy mogą łatwo zobaczyć wydajność we/wy zwróconą do podsystemu pamięci masowej w wyniku wyeliminowania nieefektywności, zobaczyć ile czasu pozwala to zaoszczędzić oraz szybko zidentyfikować kluczowe systemy, które mogłyby by znacząco skorzystać na dodaniu nieco większej ilości pamięci. 

W przypadku posiadania poprzedniej wersji programu, istnieje możliwość jej aktualizacji do najnowszej wersji. 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler