Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Didger

Didger

Producent: Golden Software
Kategoria: GPS i mapy

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

1 772,92 zł brutto
1 441,40 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.goldensoftware.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Didger to potężne narzędzie firmy Golden Software do geoprzetwarzania, pozwalające na digitalizację, georeferencję, reprodukcję i przetwarzanie map papierowych, wykresów, fotografii i raportów z odwiertów na dynamiczne formaty cyfrowe. Program jest niezbędnym rozwiązaniem dla każdego kto pracuje z niespójnymi formatami danych.

Najważniejsze funkcje programu Didger:

Dynamiczna digitalizacja – program przekształca mapy, wykresy, obrazy i raporty w wersji papierowej na nowoczesne formaty cyfrowe. Dostępne są zarówno narzędzia do automatycznej jak i ręcznej digitalizacji. 

Dane georeferencyjne – zwiększenie dokładności projektu, dzięki przekształceniu danych bez odniesienia, danych wektorowych lub obrazów w rzeczywisty układ współrzędnych do zastosowania w projektach przedstawiających rzeczywisty świat. Dostępnych jest 10 metod transformacji przestrzennej i automatyczne obliczenia wartości błędów dla określenia jakości odwzorowania. Operacje matematyczne pozwalają także na przesuwanie prezentowanych elementów w dowolnym kierunku. Program dokonuje również automatycznych przeksztaceń obrazu w celu eliminacji zniekształceń/dystrosji. 

Różne układy współrzędnych – program z łatwością radzi sobie z danymi bez odniesienia oraz materiałami w różnych układach współrzędnych (wbudowanych i dodawanych) 

Pełna analiza danych – program pozwala na przeprowadzenie wielu operacji analitycznych w tym tworzenie punktów/wielokątów dla przecinających się obszarów, wyznaczanie powierzchni, odległości, łączenie i dzielenie wysp i wiele innych.

Natychmiastowy dostęp do danych online – Didger zapewnia szybki dostęp do obrazów pobieranych z dowolnych internetowych usług mapowania (WMS) publicznych lub prywatnych.

Pełna kompatybilność – program bezproblemowo odczytuje pliki w wielu formatach w tym SHP, DXF i PDF, XLSX i TIF .

 

Golden Software posiada także bogatą bazę zasobów wspierających użytkowników podczas pracy z programem. Są to: filmy instruktażowe, webinaria, baza wiedzy, podręcznik użytkownika, skrócona instrukcja obsługi, blog i inne zasoby online dostępne 24/7

Produkt dostępny jest w następujących wariantach:

  • single user - licencja przeznaczona dla użytkowników indywidualnych, może z niej korzystać jedna osoba
  • university - licencja przeznaczona dla instutucji edukacyjnych
  • student - opcja przeznaczona dla studentów w formie subskrypcji rocznej (w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt) 

Dostępne warianty (oprócz wersji student) są licencjami wieczystymi.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler