Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Directory Opus

Directory Opus

Producent: GPSoftware
Kategoria: Strony www i FTP

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

341,82 zł brutto
277,90 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 10, 11 (wersje 64-bit)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.gpsoft.com.au
Polska wersjanie

Opis programu

Directory Opus to jeden z najlepszych dostępnych na rynku managerów plików w systemie Windows. Program firmy GPSoftware jest doskonałą, rozbudowaną alternatywą dla Eksploratora Windows. Zyskał dużą popularność głównie dzięki łatwości obsługi, wydajności oraz znakomitej funkcjonalności.

 

Najważniejsze cechy programu Directory Opus:

Prosty w użyciu – na ile to możliwe, Opus działa tak jak Explorer. Nie ma zatem konieczności uczenia się nowych, skomplikowanych skryptów czy niestandardowych technik wykorzystania myszy. Przykładowo kopiowanie plików, odbywa się dokładnie tak samo jak w Explorerze.

Konfigurowalny – prawie każdy aspekt działania programu Opus może zostać zmodyfikowany, poczynając od przycisków na pasku narzędzi do wyboru koloru tła dla skompresowanych plików.

Wydajny – Directory Opus został zaprojektowany z myślą o jak najwyższej wydajności. Program wykorzystuje wielowątkowość, aby nie trzeba było czekać na zakończenie jednej operacji przed rozpoczęciem kolejnej.

Kompatybilny – jako zamiennik dla Explorera, Opus pojawia się w systemie w ten sam sposób co Explorer. W granicach określonych przez Microsoft, Opus zapewnia po instalacji także poprawne działanie programów dedykowanych dla Explorera. 

Inne istotne cechy programu:

 • Interfejs z podziałem na zakładki pozwala na otwieranie wielu folderów jednocześnie i płynne przełączanie między nimi
 • Kompleksowe zastępstwo dla Explorera Windows
 • Szybkie filtrowanie, sortowanie, grupowanie i wyszukiwanie folderów
 • Oznaczanie plików kolorami, przypisywanie ikonek statusu, ocenianie, dodawanie tagów oraz opisów
 • Obsługa najnowszych monitorów z technologią 4K i 5K bez rozmyć i małych ikon
 • Pełna integracja z systemem operacyjnym, obsługa połączeń FTP oraz formatów Zip, 7-Zip, RAR i wielu innych formatów archiwizacyjnych
 • Dostęp do treści na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony, tablety i aparaty
 • Wbudowane narzędzia do synchronizacji, wyszukiwania zduplikowanych plików, konwerter obrazów i wiele innych
 • Drukowanie i eksportowanie list folderów, kopiowanie list plików do schowka, obliczanie rozmiarów folderów
 • Wypalanie płyt CD/DVD
 • Obsługa najnowszych funkcji systemu Windows, w tym list szybkiego dostępu i wyszukiwania indeksowanego

 

Co nowego w wersji 13?

 • Pełna konfigurowalność wyglądu interfejsu programu– Directory Opus 13 umożliwia zmianę koloru dowolnych obiektów w interfejsie programu, w tym okien dialogowych, przycisków, pól wyboru i wielu innych elementów sterujących. Ponadto w tej wersji dodano tryby Light Mode i Dark Mode, a także możliwość dodania własnego trybu w pełni konfigurowalnej kolorystyce.
 • Wydajniejsze wyszukiwania plików i folderów – w najnowszej wersji programu wyszukiwanie jest jeszcze szybsze. Dodatkowo możliwe jest szybkie przeszukiwanie zawartości całego systemu w poszukiwaniu pliku. Ulepszono też wyszukiwanie folderów z wyróżnieniem zawartych w nich plików o podanym rozszerzeniu oraz wyszukiwanie plików po zawartości konkretnych słów.
 • Zaawansowane funkcje organizacji plików oraz pracy z folderami – oprogramowanie pozwala teraz na łatwe otwieranie wielu podfolderów, dodawanie skrótów do folderów i umieszczanie ich w pasku ulubione, a także umożliwia konfigurowanie ich ułożenia w oknie eksploratora. Dodatkowo w wersji 13 wprowadzono też możliwość zmiany kolejności lub wyłączenia korzeni drzewa. Ponadto użytkownik może od teraz aktywnie zarządzać otwartymi gałęziami.
 • Nowa jakość pracy z multimediami – w Directory Opus 13 wprowadzono nowy odtwarzacz wideo oparty na nowoczesnych API, z opcją pełnoekranowego wyświetlania z panelu podglądu oraz odtwarzania plików audio z okładką. Ulepszono także interfejs użytkownika do konwertowania grafik. Pozwala on teraz m.in. na zapisywanie presetów, aby usprawnić proces edycji grafiki. Ponadto ułatwiono wyświetlanie i edycję metadanych plików dźwiękowych.
 • I wiele więcej…

 

Sposób licencjonowania

Program dostępny jest w trzech wariantach, różniących się liczbą urządzeń obejmowanych przez licencję:

 • Directory Opus 13 Single – licencja na jedno urządzenie plus jeden osobisty laptop 
 • Directory Opus 13 Dual – licencja na dwa urządzenia plus jeden osobisty laptop
 • Directory Opus 13 Five – licencja na pięć urządzeń plus jeden osobisty laptop

Wszystkie wersje licencji obejmują wieczystą elektroniczną pomoc techniczną producenta oraz rok darmowych aktualizacji do najnowszych wersji. Po roku możliwe jest dokupienie aktualizacji na kolejne lata.


Directory Opus od GPSoftware to kompleksowe rozwiązanie, które idealnie zastępuje Eksplorator Windowsa. Dzięki wszechstronnym funkcjom umożliwia łatwe zarządzenie plikami czy folderami i ich strukturą na urządzeniu. Program oferuje też liczne dodatkowe funkcje, w tym konwerter grafik, nowoczesny odtwarzacz wideo czy dedykowany IDE do tworzenia skryptów. 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler