Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Ferro CCTV

Ferro CCTV

Producent: Ferro
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

139,24 zł brutto
113,20 zł netto

System operacyjnyWin 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.ferrocctv.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Program Ferro CCTV to uniwersalne narzędzie do obsługi kamer cyfrowych i analogowych. Dzięki niemu małym kosztem zbudujesz własny system monitoringu wideo. W ten sposób można zabezpieczysz mieszkanie, działkę lub samochód pozostawiony na parkingu. Można też zdalnie kontrolować własną firmę, magazyn, sklep lub biuro. Program Ferro CCTV umożliwia profesjonalną ochronę Twojego mienia.

Ferro CCTV to:

 • profesjonalna ochrona
 • podgląd obrazu z kamer i nagrywanie

Używając programu Ferro CCTV można na żywo oglądać obraz z dziewięciu kamer i odsłuchiwać dźwięk z dziewięciu mikrofonów. Obrazy i dźwięki mogą być równocześnie zapisywane na dyskach twardych komputera. Ponieważ oprogramowanie używa formatu zapisu - Windows Media Video wykorzystuje wydajny algorytm kompresji MPEG-4, który eliminuje konieczność stosowania zewnętrznych kodeków (DivX, XVid, H.264).

Wykrywanie ruchu i wykrywanie dźwięku
Ferro CCTV jest wyposażony w moduł umożliwiający wykrywanie ruchu i dźwięku, które włączają nagrywanie tylko wtedy, gdy   obiekt znajdujący się w kadrze kamery porusza się lub gdy w pobliżu mikrofonu słychać rozmowę. Dlatego zapisany materiał audio i  wideo zawiera tylko te fragmenty, w których jest coś istotnego z puntu widzenia użytkownika. Pozwala to zaoszczędzić miejsce na dysku oraz szybciej przejrzeć pliki z nagraniami. Wykrywanie jest możliwe również w przypadku kamer, które nie posiadają wbudowanych detektorów.

Oszczędność miejsca na dysku
W przypadku stosowania programu Ferro CCTV, na dysku mieści się o wiele więcej materiału, co umożliwia tez jego dłuższe przechowywanie bez konieczności oszczędzania miejsca, niż w wypadku używania innego programowania. Jest to możliwe ze względu na oszczędności przy zapisie wynikające z zastosowania wydajnej kompresji, zapisu po-klatkowego oraz stosowania detektorów. Program posiada funkcje oszczędzania miejsca na dysku, polegającą na tym, że zwolni miejsce, usuwając najstarsze nagrania. Monitorowanie może się odbywać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko uaktywnić opcję automatycznego włączania zapisu po uruchomieniu komputera.

Zabezpieczenie dostępu do programu
Dostęp do programu można zabezpieczyć za pomocą hasła lub poprzez ukrycie jego okna głównego. Ukryty program działa "w tle", ale jest niewidoczny dla innych użytkowników komputera.

Obsługa różnych kamer i kart DVR
Źródłem sygnału wideo mogą być wszystkie popularne kamery internetowe podłączane do komputera poprzez port USB, kamery IP  działające w sieci lokalnej LAN (kamery sieciowe), bezprzewodowe kamery IP korzystające z sieci bezprzewodowej WiFi, wielokanałowe karty DVR lub karty telewizyjne (tunery).

Identyfikator czasowy
Do obrazu z każdej kamery dodawany jest identyfikator czasowy (data i godzina), który pozwala ustalić, kiedy zarejestrowane zdarzenie miało miejsce. Obok identyfikatora może być wyświetlany dowolny tekst wprowadzony przez użytkownika (np. opis kadru). Umiejscowienie napisu i jego wygląd można zmieniać ustawiając kursor w wybranym miejscu ekranu i wybierając kolor, rozmiar i rodzaj czcionki.

Synchroniczne odtwarzanie nagrań

Nagrania można przeglądać na stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub w komputerze, przy pomocy dowolnego programu do odtwarzania plików wideo (Windows Media Player, Ferro Cyfrowy Magnetowid). Najwygodniej jednak przeglądać nagrania we wbudowanym w program odtwarzaczu, który wyświetla zsynchronizowany obraz z wszystkich kamer. Suwak przewijania pokazuje czas zarejestrowania materiału, a przyciski "do przodu" i "do tyłu" pozwalają na przewinięcie nagrania do punktu, w którym coś się działo (nastąpiło wykrycie ruchu lub dźwięku).

 • Równoległy podgląd obrazu z 9 kamer
 • Zapis filmów na dysku w popularnym formacie Windows Media Video (WMV)
 • Wydajna kompresja MPEG-4
 • Wykrywanie ruchu i dźwięku
 • Automatyczne zwalnianie miejsca na dysku
 • Identyfikator czasowy wkomponowany w obraz
 • Obsługa kamer internetowych, kamer sieciowych IP oraz wielokanałowych kart DVR
 • Cyfrowy obraz i dźwięk z możliwością definiowania jakości nagrywania
 • Możliwość podglądu obrazu z kamer z dowolnego komputera stacjonarnego, laptopa lub urządzenia przenośnego (PDA) podłączonego do sieci lokalnej LAN lub sieci Internet
 • Nowość! Nowy synchroniczny odtwarzacz nagrań
 • Nowość! Obsługa kamer M-JPEG
 • Nowość! Archiwizacja nagrań na zewnętrznym serwerze FTP
 • Nowość! Wysyłanie zdjęć na e-mail


Ferro CCTV. Program obsługuje kamery internetowe (kamery USB), kamery przemysłowe (kamery CCTV), kamery DV, kamery VHS, karty PVR, karty DVR

Stop-klatki i zoom cyfrowy
Zarówno w trybie monitorowania, jak i w trybie odtwarzania nagrań można wykonywać tzw. stop-klatki. Uchwycony w danym momencie obraz można zapisać do pliku jako zwykły obraz, wydrukować lub otworzyć w edytorze obrazów. Oba tryby posiadają także możliwość przybliżania obrazu (zoom) nawet, jeśli stosujemy kamery, które nie posiadają tego typu funkcji.

Podgląd zdalny (strumieniowanie)

Program Ferro CCTV posiada wbudowany serwer multimediów, który udostępnia obraz i dźwięk z wybranych kamer w sieci komputerowej. Podgląd strumieni audio-video może odbywać się poprzez sieć lokalną lub Internet. Strumień emitowany jest w popularnym formacie ASF/WMV. Można go odtwarzać w dowolnym programie obsługującym ten format, np.: Windows Media Player (system Windows), VLC media player (systemy Windows, Linux, Mac OS), MPlayer (systemy Windows, Linux, Mac OS).

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler