Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

ipMonitor

ipMonitor

Producent: Solarwinds
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

7 728,58 zł brutto
6 283,40 zł netto

System operacyjnyWindows Server 2012, 2012R2, 2016, 2019, Windows 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.solarwinds.com/
Polska wersjanie

Opis programu

ipMonitor to szybkie oprogramowanie to monitorowania wydajności sieci, serwerów oraz aplikacji. Program zapewnia przejrzysty wgląd w stan urządzeń, aby jak najszybciej zarejestrować pojawienie się problemów. W identyfikacji potencjalnych jak i bieżących problemów pomaga prosty w obsłudze intuicyjny interfejs.

Narzędzie nie stanowi dużego obciążenia, ponieważ pracuje na jednym komputerze z minimalnymi wymaganiami systemowymi. Niepotrzebna jest także oddzielna baza danych. Co istotne, kompleksowe działanie programu opiera się na bezagentowej architekturze.

Najważniejsze funkcje programu ipMonitor:

  • Monitorowanie urządzeń sieciowych, serwerów i aplikacji z jednej konsoli - Program prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces automatycznego wykrywania i konfiguracji powiadomień, jednocześnie oferując przygotowane rekomendacje dotyczące wyboru elementów do monitorowania dla każdego z urządzeń i aplikacji. 
  • Powiadomienia o problemach z dostępnością i wydajnością - błyskawiczne powiadamianie o zaistniałych problemach z siecią i awariach aplikacji. Do wyboru jest wiele rodzajów powiadamiania, dzięki czemu nie ma wątpliwości, że żadna informacja o problemach lub błędach nie zostanie przeoczona.
  • Monitorowanie stanu sieci na mapach i w doku NOC - możliwość szybkiego sprawdzenia, na których urządzeniach, serwerach lub aplikacjach występują problemy z dostępnością lub wydajnością oraz wgląd w szczegółowe informacje dotyczące określonych wielkości powiązanych z danym problemem.
  • Minimalizacja przestojów, dzięki automatycznym naprawom - ponowne uruchamianie aplikacji i usług Windows, które przestały działać, ponowne uruchamianie serwerów, wykonywanie kopii zapasowych plików oraz uruchamianie skryptów.
  • Wygodniejsze monitorowanie, dzięki wbudowanym raportom i pulpitom nawigacyjnym - monitorowanie historii wydajności na podstawie dostosowywalnych raportów oraz planowanie dostarczania powiadomień poprzez e-mail.

 

Produkt dostępny jest w trzech wariantach różniących się liczbą elementów monitorujących: 500, 1000 i 2500.

Każda z licencji zawiera roczny maintanance zapewniający m.in. wsparcie techniczne i dostęp do wszystkich aktualizacji bez dodatkowych opłat.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Polska strona oprogramowania ipMonitor firmy Solarwinds

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler