Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

MailNavigator

MailNavigator

Producent: GEO Ltd
Kategoria: Poczta elektroniczna i fax

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

131,00 zł brutto
106,50 zł netto

System operacyjnyWindows 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.mailnavigator.com/mailnavigator.html
Polska wersjatak

Opis programu

MailNavigator firmy GEO Ltd. to program który został stworzony do ułatwienia nawigacji i filtrowania poczty e-mail. Działa na systemach Windows takich jak: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).

System wyszukiwania wbudowany w MailNavigator pozwala na odszukanie informacji w archiwach najpopularniejszych programów pocztowych: Windows Live Mail, Windows Mail (Vista), MS Outlook, Outlook Express, MS Mail, MS News, Netscape Messenger, Mozilla Thunderbird, Opera Mail, The Bat, Eudora, Forte Agent, Pegasus Mail, Eserv oraz we wszystkich popularnych formatach sieci informacyjnej Fidonet. Filtry w wyszukiwarce MailNavigator obejmują rozpoznanie standardowych operatorów takich jak: OR, AND, NOT, NEAR. Wyszukiwanie docelowych wiadomości może opierać się na całym słowie, jak i jego części, jak i z pól samego tematu.

Podczas uruchomienia programu, pliki zapisane jako archiwum poczty są porządkowane w listy, które można dowolnie konfigurować, bądź pogrupować tematycznie. Rejestr wyszukiwania zachowuje w swojej pamięci 100 ostatnio przeprowadzonych wyszukań.

Po przeprowadzeniu wyszukiwania wyniki wyszukiwania są dodawane do specjalnej wirtualnej skrzynki pocztowej, która jest automatycznie ładowana do nawigatora wiadomości. Wszystkie słowa kluczowe wyszukiwania, które zostały przeprowadzone, są wyróżnione jasnymi kolorami.Oprócz standardowych dla tego typu programów,
 

MailNavigator zawiera szereg nowych narzędzi i rozwiązań:

 • W nawigatorze wiadomości można łączyć wirtualne pliki wyników wyszukiwania z archiwami poczty, a następnie bezpośrednio przeprowadzać bardziej wyrafinowane wyszukiwania na scalonym materiale.
 • Nawigator wiadomości posiada własny, wydajny mechanizm operacyjny, oraz bogaty selektor filtrów, który nawiguje wyświetlaniem informacji w MailNavigator.
 • Poza oknem podglądu wiadomość może być uruchomiona za pomocą edytora wiadomości przychodzących, lub wychodzących, celem podglądu, modyfikacji oraz przygotowania wiadomości do wysyłki.
 • MailNavigator zawiera wbudowany program komunikacyjny (connect.exe), którą można używać z poziomu programu bądź samodzielnie, a pozwala ona na zoptymalizowanie pracy w trybie Dial-Up oraz umożliwia ładowanie wiadomości w trybie wielowątkowym.
 • The subscription manager czyli menedżer subskrypcji to wygodne narzędzie pozwalające na zapisanie się do grup dyskusyjnych. Ponad to do każdej z dodanych na listę subskrypcji grup, można wybrać filtry, plik składowania i status subskrypcji.
 • MailNavigator posiada również łatwą w użyciu książkę adresową, która pomaga w szybkim dostępie do informacji teleadresowych. Funkcja natychmiastowego wyszukiwania pozwala nawyszukiwanie po wpisaniu zaledwie dwóch liter.

Informacje w książce adresowej są grupowane w katalogach, które podobnie jak pliki e-mail w przeglądarce wiadomości mogą być równocześnie wybrane do podglądu. Katalogi w książce adresowej mogą również służyć jako listy mailingowe.

Dostępne są trzy warianty licencyjne:

 • Personal – do użytku prywatnego,
 • Business – pozwala na użytek komercyjny,
 • Site License - przewidziana dla firm i organizacji. Pozwala na używanie oprogramowania na określonej liczbie komputerów w sieci lokalnej danej organizacji.

Po zakupie produktu zostanie wysłany klucz licencyjny za pośrednictwem email. Klucz pozwala odblokować oprogramowanie.

W przypadku "Site License" w ilości większej niż podana w cenniku, zapraszamy do kontaktu email.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler