Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

PowerDirector Ultimate Suite 16

PowerDirector Ultimate Suite 16

Producent: Cyberlink
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

914,14 zł brutto
743,20 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows 7/ 8 /8.1/10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://cyberlink.com/products/powerdirector-ultra/features_en_US.html
Polska wersjanie

Opis programu

PowerDirector Ultimate Suite 16 firmy CyberLink to jedna z wersji oprogramowania PowerDirector, którego celem jest edycja materiału wideo. Służy do modyfikacji, udoskonalania i poprawiania jakości materiału filmowego. Narzędzie niezwykle łatwe w użyciu, dzięki czemu każdy użytkownik – niezależnie od stopnia zaawansowania – czerpie wiele korzyści w czasie użytkowania. Nowa wersja programu jest znacznie szybsza i wydajniejsza od poprzedniej. Oprogramowanie dostarcza również ogromny wybór narzędzi do projektowania, włączając unikalne przejścia alfa, animowanych tytułów, obiektów PIP oraz wiele innych służących do pracy nad plikiem wideo. Dzięki programowi można odkryć swoją kreatywność w tworzeniu unikalnych kreacji wideo.

Program obsługuje import i eksport wszystkich popularnych formatów obrazów i plików wideo. 

Power Director zawiera narzędzia do projektowania rozkładu ścieżek w celu tworzenia pokazów slajdów i świetnych plików wideo. PowerDirector pozwala użytkownikowi nadać szczególnego wyrazu swoim projektom  (stają się bardziej spersonalizowane i zindywidualizowane) poprzez pobranie i zastosowanie wielu efektów i szablonów, które zostały udostępnione przez innych użytkowników na DirectorZone - forum społecznościowym użytkowników PowerDirector.


Nowości w nowym PowerDirector 16

obsługa 360o wideo (wsparcie proporcji obrazu 2:1, import, edycja i tworzenie 360 o wideo oraz True360™ View  - wyświetlanie plików wideo w pionie (obsługa 120/240 fps, orientacja SVRT) 
projektowanie maski (tworzenie maski z napisów i obrazów, kluczowa ramka do kontroli położenia, skali i obrotu)
Video Blending (różne tryby mieszania i zadawania efektów wideo)
Action Camera Center (zatrzymanie efektu ruchu, efekt powiększenia lub panoramy)
TrueTheater Color (rozszerzenie palety wideo dla produkcji wideo)
Ulepszony wygląd (silnik renderowania TrueVelocity 6, sprzętowa akceleracja 4K)


Poniżej znajdują się najważniejsze cechy oprogramowania PowerDirector. Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie producenta – CyberLink.
 
Niezwykle łatwy w obsłudze
Program PowerDirector został zaprojektowany w taki sposób, aby proces twórczy był instynktowny i naturalny. Interfejsu ułatwia użytkownikowi pracę oraz osiągnięcie zamierzonego celu poprzez dyskretne kierowanie procesem tworzenia projektu. Ponieważ obecnie wiele dużych filmów jest wyświetlanych pionowo na urządzeniach mobilnych, dlatego program firmy CyberLink ma dodany nowy tryb projektowania pozwalający na optymalizację filmu na YouTube, Facebook, Vimeo – pozbywając się czarnych, pustych pasków. Dodatkowo Express Projects – to szybki i łatwy sposób na tworzenie profesjonalnych filmów w trzech prostych etapach (otwarcie Express Project i impoert plików wideo, przenoszenie i upuszczanie plików w odpowiednim miejscu projektu, tworzenie i zapis filmu).

Edycja wideo 360o
Zupełnie nowe spojrzenie na tworzenie filmów za pomocą znanych narzędzi. Montaż w 360o otwiera zupełnie nowe możliwości. Dodawanie napisów i efektów ma wpływ na odbiór filmu przez widza. Zatem program pozwala na eksperymenty z przejściami, animowanymi obiektami i wieloma innymi efektami. View Designer to unikalna innowacja w PowerDirector, która umożliwia korzystanie z efektu 360o w standardowych projektach filmowych. To wygląda tak, jakby filmowana scena została otrzymana z wielu kamer w różnych miejscach.
 
Wiodące formaty i wydajność
Program PowerDirector  zaperwnia  nowatorską obsługę technologii renderowania i produkcji wideo oraz wsparcie dla najnowszych formatów wideo.
- silnik renderowania TrueVelocity 6 (64 bitowy oferuje płynniejsze przeglądani i znacznie szybszą produkcję)
- obsługa najnowszych formatów i kodeków (4K Ultra HD, AVCHD, 3D/Progressive, XAVC-S oraz H.265)
import (kompatybilność z iPhone, GoPro i innymi popularnymi kamerami)
edycja i produkcja (dodawanie napisów i efektów, wykorzystanie działania Action Camera Center, import i eksport wysokiej jakości klatek)- orientacja SVRT (inteligentna technologia renderowania video – SVRT analizuje projekt i renderuje jedynie te elementy, które zostały zmienione, niezależnie od orientacji klipów)
processing OpenCL (Power Director wykorzystuje akcelerację OpenCL, w celu szybszego przeglądania i optymalizacji wydajności wbudowanych lub zewnętrznych kart graficznych)
 
Unikalne narzędzia projektowe
Program zawiera potężny zbiór narzędzi projektowych, które podkreślają wyjątkowość pracy poprzez proste dodawanie imponujących efektów do swojego projektu. Narzędzie pozwala na dodawanie i przesuwanie efektów wideo, korektę zniekształceń oraz stabilizację chwiejnego obrazu, zastosowanie trybu zwolnionego tempa oraz powiększenie klatki. Dodatkowo PowerDirector umożliwia:
- tworzenie maski z różnych tytułów i obrazków. Każdy obiekt może być ustawiony niezależnie od siebie
- proste tworzenie animowanych pokazów slajdów. Wystarczy przeciągnąć efekt do materiału
- dostosowywanie ruchu tytułu, rozmiaru czcionki, koloru gradientu, obramowania, poziomu rozmycia i przejrzystości
- tworzenie niepowtarzalnych przejść z obrazów lub logo używając maski kanału alfa, aby kontrolować kształt
- łączenie i przełączanie między maksymalnie czterema ujęciami kamery w jednym zsynchronizowanym wideo
- nakładanie animowanych obiektów w filmach
- tworzenie w pełni konfigurowalnych szablonów  menu, struktury, styli czcionek i miniatur rozdziałów
 
Wzmocnienie kolorów
Narzędzie pozwala na uzyskanie wyglądu kinowego dowolnego materiału wideo. Color Enhancement inteligentnie analizuje materiały wideo, optymalizuje barwy oraz wyrazistość chroniąc przed zniekształceniami.
 
Ostateczna edycja wideo
Możliwość uzyskania zupełnie innego poziomu ze specjalnymi efektami oraz profesjonalnymi narzędziami do edycji za pomocą popularnych wtyczek (NewBlueFX, Pixelan, proDAD).
 • Color Director 5 (oprogramowanie służące do kolekcji kolorów, bardzo intucyjne w użytkowaniu)
 • AudioDirector 7 (zaawansowane narzędzie do nagrywania, edycji i miksowania  plików audio)
 
PowerDirector 16 obsługuje następujące języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, koreański, hiszpański, chiński (tradycyjny i uproszczony).
 
PowerDirector Ultimate Suite 16 jest jedną z wersji programu PowerDirector 16. W porównaniu do innych wersji programu Ultimate Suite 16 posiada wszystkie funkcjonalnośći. W wersji Ultra lub Ultimate można występuje brak następujących funkcji:
 • AudioDirector 7
 • ColorDirector 5
 • Wedding Pack
 • CyberLink Holiday Pack 7
 • CyberLink Travel Pack 3
 • NewBlue Video Essentials 5
 • NewBlue Video Essentials 6
 • NewBlue Video Essentials 7
 • NewBlue Titler Pro v1.5
 • proDAD Adorage 2
 • proDAD VitaScene 2 LE
   
W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk PowerDirector Ultimate Suite 16 prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler