Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Stellar Converter for OST

Stellar Converter for OST

Producent: Stellar Data Recovery
Kategoria: Poczta elektroniczna i fax

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

350,43 zł brutto
284,90 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://www.stellarinfo.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Stellar Converter for OST to oprogramowanie przeznaczone do konwersji niedostępnych plików OST na pliki Outlook PST. Konwersja obejmuje wszystkie elementy skrzynki pocztowej – wiadomości e-mail, załączniki, kontakty, kalendarze i usunięte elementy. Przenoszona zawartość pozostaje w 100% kompletna. Program obsługuje pliki OST programu Outlook 200, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 i 2019.

Najważniejsze cechy programu Stellar Converter for OST:

 • wyszukiwanie i zapis poszczególnych e-maili w obrębie jednego pliku OST
 • konwersja zaszyfrowanych plików OST na pliki PST (współpracuje także z plikami IMAP OST)
 • konwersja dużych plików OST na PST bez limitu rozmiaru
 • prosty eksport plików OST do Office 365 i Live Exchange (wersja Technician i Toolkit)
 • konwersja wielu plików OST do formatu PST (wersja Technician i Toolkit)

 

Kiedy Stellar Converter for OST jest niezbędny?

Niedostępne lub osierocone pliki OST – administratorzy  IT często mają do czynienia z awariami Server Exchange lub problemami z synchronizacją skrzynki pocztowej, które powodują, że pliki OST stają się niedostępne lub osierocone. Ryzyko utraty danych ze skrzynki pocztowej pojawia się np. dlatego że, dyski pamięci z plikami OST mogą zawierać dużą liczbę uszkodzonych sektorów. Stellar Converter for OST konwertuje niedostępne pliki OST i wyodrębnia dane ze skrzynki pocztowej w pliku PST.

Migracja do nowego komputera – pliki OST to lokalna pamięć podręczna skrzynki pocztowej Exchange, dlatego nie może być bezpośrednio przeniesiona do programu Outlook lub otwarta na innym urządzeniu. Dlatego w przypadku zmiany komputera, dane przechowywane w plikach OST zostaną utracone, chyba że zostaną przeniesienie do formatu takiego jak PST, który może być otwierany w Outlook client na dowolnym innym urządzeniu. Doskonałym rozwiązaniem do konwersji pliku OST do PST jest w tym przypadku Stellar Converter for OST.

Migracja do innej usługi e-mail – podczas zmiany platformy mailowej, niezwykle trudno jest zachować dostęp do danych przechowywanych w plikach OST lub kont skonfigurowanych na poprzedniej platformie. Aby uniknąć utraty danych skrzynki pocztowej wystarczy przekonwertować niedostępne pliki OST do PST i wydobyć z nich wszystkie dane takie jak kontakty czy załączniki.

Problemy z obsługa kreatora importu/eksportu programu Outlook – jest to niesamowite narzędzie do migracji danych OST do formatu OST, ale wymaga od użytkownika dużej wiedzy technicznej i czasu. Konieczne jest też korzystanie z tego samego oryginalnego konta Exchange i nie można konwertować niedostępnych plików OST. Program Stellar zapewnia łatwą i szybką konwersję plików OST do PST  za pomocą bogatego graficznie interfejsu użytkownika.

 

Inne cechy Stellar converter for OST:

 • Wydobywanie danych skrzynki pocztowej z niedostępnych plików OST do PST
 • Konwersja danych OST w wielu formatach
 • Interfejs wzorowany na programie Outlook
 • Zapis i wznawianie operacji konwersji
 • Wydobywanie obiektów Exchange z plików OST z wysoką precyzją
 • Organizowanie wiadomości ze skrzynki pocztowej dla większej czytelności
 • Konwersja plików szyfrowanych

Program dostępny jest w trzech wariantach:

 • Corporate – funkcjonalność opisana powyżej, obsługa 5 skrzynek pocztowych
 • Technician – obsługa nielimitowanej liczby skrzynek pocztowych, dodatkowo konwersja Batch, Dzielenie i kompaktowanie dużych plików PST, eksport danych do Live Exchange i Office 365, wiele opcji zapisu, eksport kontaktów Outlook.
 • Toolkit – to co w wersji Premium oraz dodatkowe narzędzia: Repair for Outlook, Merge Mailbox for Outlook, Splitter for Outlook, Compactor for Outlook, Deduplicator for Outlook, Password Recovery for Outlook, Undelete Emial for Outlook

Dostępne licencje są licencjami rocznymi przeznaczonymi do użytku biznesowego.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler