Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

VNC Viewer Plus

VNC Viewer Plus

Producent: RealVNC Ltd
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

644,27 zł brutto
523,80 zł netto

System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10, Mac OS X (10.10, 10.11. 10.12, 10.13), Linux, UNIX
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.realvnc.com/
Polska wersjanie

Opis programu

VNC Viewer Plus to rozbudowana wersja oprogramowania firmy RealVNC Ltd., opracowana specjalnie do użytku w przedsiębiorstwach. Program firmy RealVNC Ltd to narzędzie do zdalnego dostępu do dowolnego komputera, na którym zainstalowano VNC Server. VNC Viewer Plus zapewnia bardzo wydajne i łatwe w administrowaniu funkcje dzięki czemu zdalne zarządzanie komputerami w sieci nigdy nie było tak proste. 

Różnica pomiędzy VNC Viewer Plus a innymi produktami firmy RealVNC Ltd., jest ścisła współpraca z firmą Intel. Dzięki temu można się cieszyć pełną kontrolą komputera poprzez zaimplementowany program bezpośrednio na procesorze. Umożliwia to kontrolę komputera nawet gdy jest wyłączony lub nie posiada w pełni działającego systemu operacyjnego.

VNC Viewer Plus to doskonałe narzędzie do komunikacji i zarządzania w sieci komputerowej. Program został wyposażony w wiele przydatnych funkcji takich jak chat, wymiana plików, skalowanie pulpitu i zlecanie druku. Oprogramowanie wielce przydatne przy wspólnej pracy nad projektami. Służy do łatwego dzielenia się plikami i informacjami między sobą. Aplikacja zapewnia doskonałą współpracę między różnymi komputerami zabezpieczoną na najwyższym poziomie. Dzięki temu uzyskuje się całkowitą poufność komunikacji.

VNC Viewer Plus jest w pełni kompatybilne z VNC Enterprise EditionVNC Personal Edition oraz VNC Free Edition.

Główne funkcję programu VNC Viewer Plus:

 • Komunikacja poza pasmem z KVM (Maszyną Wirtualną bazującą na Jądrze)
 • Technicy nie muszą już polegać na działającym systemie operacyjnym i sterownikach sieciowych by przejąć kontrolę nad komputerem. VNC Viewer Plus może się połączyć z komputerem posiadjącym wsparcie dla technologii Intel® Core™ vPro™ przy pomocy komunikacji poza pasmem. Oznacza to, że bardziej złożone komplikacje jak błędy systemu operacyjnego czy problemy z rozruchem mogą być zdiagnozowane zdalnie. Bez konieczności obecności technika przy zepsutym komputerze.
 • Szybkie wzywanie pomocy w technologii Intel®
 • Przy pomocy odpowiedniej konfiguracji i architektury, VNC Viewer Plus może działać jako konsoloa zarządzania w sesji szybkiego wzywania pomocy. Wówczas automatycznie zostanie utworzone bezpieczne połączenie internetowe z komputerem technika, który będzie mógł przejąć bezpośrednią kontrolę.
 • Zdalny reset
 • Nawet jeśli możliwe jest przejęcie zdalnej kontroli przy pomocy komunikacji poza pasmem, to komputer może nie odpowiadać na polecenia myszki lub klawiatury. VNC Viewer Plus może przeprowadzić reset sprzętu i kontynuować diagnostykę bez wizyty technika.
 • Bezpieczeństwo
 • VNC Viewer Plus łączy się przy pomocy wbudowanej technologi bezpieczeństwa Intel® Core™ vPro™. Przy odpowiedniej konfiguracji VNC Viewer Plus może zapewnić dodatką ochronę w fromie TLS (Transport Layer Security) zapewniając zabezpieczenie przed atakami typu snoop czy man-in-the-middle lub packet-tampering (podmianą pakietów).
 • Montowanie Obrazu
 • Kolejnym elementem związanym z uszkodzonym systemem operacyjnym czy rekordem rozruchu jest komputer, który nie będzie wstanie się uruchomić z własnego dysku. Taki problem normalnie wiązałby się z wizytą technika przy zepsutym komputerze. Dzięki połączeniu poza pasmem komunikacji, używając VNC Viewer Plus można zmontować obraz dyskietki, płyty CD lub DVD i doprwadzić do rozruchu komputera z tego obrazu.
 • Programowalne połączenie
 • VNC Viewer Plus można uruchomić lub połączyć się z nim automatycznie przy pomocy linii komend lub przeglądarki używając poniższego schematu URI: kvm://nazwaUżytkownika:hasło@komputer_hosta

W przypadku zainteresowania większą liczbą licencji zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego i podlinkuj słowa zapytania ofertowego wpisując link do formularza

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler