Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Wondershare MobileGo

Wondershare MobileGo

Producent: Wondershare
Kategoria: Telefony/Tablety

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

135,55 zł brutto
110,20 zł netto

System operacyjnyWindows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.wondershare.com
Polska wersjanie

Opis programu

Wondershare MobileGo jest to bezpieczne i wydajne oprogramowanie służące zarządzania danymi z mobilnych urządzeń w jednym miejscu. MobileGo to rewelacyjne narzędzie będące managerem plików, które ułatwia pobieranie, zarządzanie, import i eksport muzyki, zdjęć i plików video. Program posiada przyjazny i intuicyjny interfejs. Dodatkowo dzięki produktowi firmy Wondershare możliwe jest tworzenie duplikatów kontaktów, kopii zapasowej, przelączanie między urządzeniami, odzyskiwanie danych, podłączanie urządzeń, zarządzanie aplikacjami, a nawet wysyłanie wiadomości z pulpitu komputera.

Odzwierciedlenie urządzenia mobilnego z systemem Android na ekranie komputera.

 

Funkcje managera plików:

Zarządzanie muzyką
Przyjazny interfejs programu umożliwia szybkie dodawanie / usuwanie oraz transfer muzyki do mobilnego urządzenia.

Zarządzanie zdjęciami
Wondershare MobileGo pozwala na szybkie porządkowanie zdjęć. Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać, wyeksportować, usunąć wybrany plik graficzny. Dzięki temu zyskuje się dużą oszczędność czasu.

Zarządzanie plikami wideo
Wyszukiwanie, pobieranie i przesyłanie ulubionych plików wideo do telefonu lub tabletu nigdy nie było takie szybkie, jak teraz. Wszystko trwa tylko kilka sekund. Dodatkową funkcją programu jest możliwość zachowania plików na później w celu szybkiego dostęu w późniejszym czasie.

Wysyłanie wiadomości
Programie Wondershare MobileGo pozwala na odbieranie i wysyłanie wiadomości SMS z telefonu na pulpicie komputera PC. Dodatkowo możliwe jest wybieranie wielu kontaktów, pisanie wiadomości z wieloma osobami oraz oglądanie przebiegów konwersacji. Wszystko to może dziać się w tle podczas wykonywania innych czynności na komputerze.

Zarządzanie kontaktami
Możliwość szybkiego wyszukiwania, scalania lub tworzenia duplikatów kontaktów. Wiele danych, takich jak numery telefonów, adresy email, może być magazynowanych pod nazwą jednego wpisu. 

Zarządzanie aplikacjami
Wbudowany manager aplikacji pozwala na proste pobieranie, zarządzanie i usuwanie aplikacji dla urządzenia z Adroidem.

Zarządzanie plikami
Manager plików w programie Wondershare MobileGo porządkuje zawartość urządzenia w przyjazną strukturę plików. Przyjazna organizacja i łatwy dostęp do wszystkich danych.

Transfer treści
Program Wondershare MobileGo przy pomocy jednego kliknięcia może można przesłać treści do lub z urządzenia niezależnie od marki, modelu lub operatora. Pliki są zorganizowane, a poufne dane ukryte. 

Otrzymywanie powiadomień z telefonu
Powiadomienia z aplikacji, spotkań itd. pojawiają się jednocześnie w telefonie i na ekranie komputera.

Kopia zapasowa i odzyskiwanie danych
Narzędzie do prostego przywracania danych w przypadku awarii, złośliwego ataku lub aktualizacji, które nie zostały jeszcze nadpisane (funkcja dodatkowo płatna).

Dostęp roota
Możliwość pominięcia uprawnień użytkownika w urządzeniach z systemem Android, w celu swobodnego instalowania niektórych programów i wersji systemu operacyjnego. 

Oszczędzanie miejsca
Oprogramowanie optymalizuje pliki i zasoby urządzenia. Ta cecha ma na celu dbanie o to, żeby w czasie ważnych aktualizacji oprogramowania nie zabrakło pamięci w urządzeniu. 

Zrzuty ekranu
Wondershare MobileGo pozwala uchwycić aktualny widok ekranu urządzenia z systemem Android. Funkcja przydatna do późniejszego odwołania się lub podzielenia uchwyconym obrazem z innymi. 

 

Program Wondershare MobileGo obsługuje komputery PC, telefony komórkowe oraz tablety. Jest on w pełni kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows oraz z systemami Android i iOS (włączając najnowsze wersje):
- Windows 10/8.1/8/7/XP/2003/Vista
- Android 2.0 - 6.0
- iOS 9/8/7/6/5
- Symbian 40/60/^3

Sposób połączenia może być bezprzewodowy – za pomocą sieci Wi-Fi lub przy użyciu kabla USB. Do odzyskiwania danych i transferu plików między urządzeniami wymagane jest połączenie USB. Program firmy Wondershare obsługuje większość formatów plików (audio, wideo i innych).

Dostępna jest również wersja programu Wondershare MobileGo na urządzenia z systemem Android.

 

Polska strona programów firmy Wondershare

 

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby licencji Wondershare MobileGo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler