Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Wondershare TunesGo

Wondershare TunesGo

Producent: Wondershare
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

226,44 zł brutto
184,10 zł netto

System operacyjnyiOS12, Android 8.0
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.wondershare.com
Polska wersjanie

Opis programu

Wondershare TunesGo – to nie tylko oprogramowanie pozwalające na zarządzanie plikami muzycznymi, to kompleksowy manager telefonu, pozwalający m.in. na przesyłanie, usuwanie zdublowanych elementów i  tworzenie kopii zapasowej kontaktów, zdjęć, utworów muzycznych, SMS-ów i wielu innych plików na urządzeniu z iOS lub Android.

 

Muzyka:

Program obsługuje wiele typów plików audio m.in. muzykę, playlisty, filmy, programy telewizyjne, audiobooki. Umożliwia przesyłanie plików z iTunes i komputera do iPhona, iPada, iPoda i urządzeń z Androidem, a także pomiędzy nimi bez ograniczeń. Możliwa jest też swobodna edycja opisów utworów.

Narzędzie firmy Wondershare służy do tworzenia własnych dzwonków na telefon i playlist oraz automatycznego naprawiania muzycznych tagów i zachowania wysokiej jakości podczas przesyłania.

Wondershare TunesGo automatycznie konwertuje prawie każdy rodzaj plików muzycznych do formatu wspieranego przez dane urządzenia oraz iTunes.

Zdjęcia:

Oprogramowanie pozwala także na organizację i kompleksowe zarządzanie zdjęciami. Można je przesyłać pomiędzy urządzeniami, dodawać z komputera lub aparatu do telefonu, oraz sortować czy umieszczać w albumach. Dodatkową funkcją jest tworzenie i edycja animowanych GIF- ów. 

Kontakty:

Narzędzie Wondershare TunesGo daje możliwość obsługi kontaktów w telefonie, w tym ich dodawania, usuwania i edycji. Dostępne jest narzędzie tworzenia kopii zapasowej kontaktów, ale też wielu kont przypisanych do urządzenia. Kontakty można dodawać z komputera oraz swobodnie przesyłać pomiędzy różnymi urządzeniami, także z poczty email.

Pliki:

Oprogramowanie firmy Wondershare daje dostęp do wszystkich plików w telefonie, także tych ukrytych. Można je przenosić do innych aplikacji bądź komputera i tworzyć skróty. Ciekawą opcją jest wykorzystanie telefonu z Androidem lub iOS jako pamięci przenośnej.

Przyznanie dostępu do Roota:

Zarządzanie telefonem przez komputer z poziomu roota pozwala na przyspieszenie urządzenia poprzez zwalniane pamięci, usuwanie reklam, oszczędzanie baterii, usuwanie zbędnych aplikacji oraz personalizację.

Wspierane urządzenia:

Program obsługuje większość dostępnych na rynku urządzeń (telefonów i tabletów) w szczególności najnowsze modele. Jest kompatybilny z systemem iOS 5 i nowszymi oraz Android 2.1 i nowszymi. Wspiera urządzenia następujących producentów: Apple, Samsung, HTC, LG, HUAWEI, Google, Motorola, ZTE, Sony oraz Acer.

Program dostępny jest zaróno dla systemów Windows oraz Mac. 

 

 Licencja dostępna jest w dwóch wariantach:

  • TunesGO Suite (1 year lub Lifetime) - iOS i Android
  • TunesGO iOS Devices (1 year lub Lifetime)
  • TunesGO Android Devises (1 year lub Lifetime) 

 

 

Polska strona programów firmy Wondershare

 

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby licencji Wondershare TunesGo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler