Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Xilisoft Blu-ray to Video Converter

Xilisoft Blu-ray to Video Converter

Producent: Xilisoft Corporation
Kategoria: CD i DVD

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

241,57 zł brutto
196,40 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://xilisoft.com
Polska wersjanie

Opis programu

Xilisoft Blu-ray to video Converter to program do konwersji filmów Blu-ray na formaty video HD, a także formaty 3D z niezrównaną szybkością i z zachowaniem jakości. Wraz z wejściem NVIDIA CUDA oraz AMD APP i ich technologią akceleracji, program może nawet podwoić szybkość konwertowania. Jeśli dodamy do tego wsparcie dla procesorów wielordzeniowych z możliwością  zgrywania i konwertowania wielu filmów naraz program staje się na prawdę znakomitym narzędziem.  

Po za konwertowaniem na format HD program firmy Xilisoft umożliwia także konwertowanie do popularnych formatów takich jak: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, and FLV. Większość odtwarzaczy multimedialnych takich jak iPod, iPhone, Apple TV czy PSP obsługuje takie formaty. 

Blu-ray to video Converter to nie tylko konwerter czy narzędzie do zgrywania filmów, ale także narzędzie do edycji, dzięki któremu można dzielić film na części, zmieniać jego rozdzielczość dostosowywać parametry, dodawać znaki wodne czy napisy. Program wspiera także wielojęzyczne ścieżki dźwiękowe oraz napisy w wielu formatach.

Uwaga: Nie można zgrywać/konwertować materiałów Blu-Ray z prawami autorskimi.

 

Blu-ray to video Converter jest doskonałym wyborem dzięki następującym możliwościom:

  • Odtwarzanie ulubionych filmów na odtwarzaczach multimedialnych

Blu-ray to video Converter dzięki technologii dekodowania może zgrywać i konwertować filmy blu-ray na formaty HD oraz standardowe pliki video. Obsługiwane formaty wideo HD: H.264/MPEG-4 AVC, Apple TV h.264 720P, HD WMV, MPEG-2/MPEG-4 TS HD Video. Obsługiwane formaty standardowe wideo: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, and FLV.

Program umożliwia również wyodrębnianie muzyki i ścieżki dźwiękowej z filmów oraz konwersję na takie popularne formaty jak: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU. 

Wbudowana opcja przechwytywania obrazu pozwala na tworzenie obrazów z filmu poprzez wbudowany odtwarzacz i zapisywanie w takich formatach jak JPG, PNG, GIF oraz BMP.

Program pozwala nie tylko konwertować pliki wideo Blu-ray 3D na standardowe formaty filmowe i inne formaty filmów 3D, ale także konwertować standardowe filmy Blu-ray na formaty wideo 3D.

  • Edytowanie filmów i dodawanie efektów

Za pomocą wielu funkcji wbudowanych w program można przycinać, dzielić i łaczyć filmy, zmieniać ich rozdzielczość, dodawać znaki wodne czy tytuły i napisy. Blu-ray to video Converter posiada wiele efektów specjalnych pozwalających na zmianę barwy filmu na negatyw, przerobienie na styl starych filmów taśmowych i wiele innych. Same napisy zaś można dodawać i edytować tam gdzie mają się znajdować. Wszystkie parametry filmu można zmieniać np.: kontrast, jasność czy ostrość, a wszystkie zmiany można podejrzeć zanim zostaną zatwierdzone w celu uniknięcia pomyłek.

  • Zmiana preferencji dla optymalizacji profili

Wszystkie ustawienia można zapisywać w profilach i wykorzystywać przy tworzeniu następnych. Zmiany takie jak: rozdzielczość, częstotliwość próbkowania czy płynność można dostosować i zapisać, tak aby w przyszłości zastosować je przy pomocy jednego kliknięcia. Za pomocą kalkulatora Bit Rate można obliczyć spodziewany rozmiar plików i dostosować go do własnych potrzeb. 

Program zapewnia lepszą obsługę dysków Blu-Ray i źródłowych plików wideo (w tym wielojęzycznej ścieżki dźwiękowej i napisów w wielu formatach), dzięki zwiększeniu kompetencji oprogramowania do dekodowania .

  • Jakość HD konwertowania

Dzięki najnowszym technologiom od NVIDIA i AMD można zwiększyć prędkość konwertowania i zgrywania nawet dwukrotnie. Do tego wsparcie dla technologii wieloprocesorowej umożliwia konwersję wielu plików jednocześnie. Samą aplikację zaś można pozostawić uruchomioną w tle, tak aby nie przeszkadzała w użytkowaniu komputera, a po skończonej pracy nakazać jej zakończenie działania. Umożliwia to funkcja akcja po konwersji (możliwość wyłączenia, czuwania, uśpienia lub wyjścia). Pliki Blu-ray M2TS można konwertować na formaty wideo HD zapewniające jakość obrazu jak najbardziej odpowiadającą rzeczywistości.

 

Program dostępny jest zarówno dla urządzeń z systemem Windows jak i Mac

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler