Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Zend Server with Z-Ray Developer Edition - Enterprise

Zend Server with Z-Ray Developer Edition - Enterprise

Producent: Zend Technologies
Kategoria: Strony www i FTP

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

4 991,71 zł brutto
4 058,30 zł netto

System operacyjnyWindows 7, Windows 10 (Windows Server 2012 R2), Mac OS X(10.11, 10.12), Linux (Ubuntu 14.04 (LTS), 16.04 (LTS), RHEL / CentOS 7.x, Debian GNU/Linux 8.x)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://zend.com
Polska wersjanie

Opis programu

Zend Server jest kompletnym serwerem aplikacji do zarządzania i uruchamiania aplikacji PHP wymagających wysokiej wydajności i bezpieczeństwa. Zend Server działa w systemach Windows, Linux i IBM i. Zend Server pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na testowanie, instalowanie i konfigurowanie bibiotek PHP. Wbudowany mechanizm cache zapewnia wysoką wydajność a zintegrowane monitorowanie aplikacji pozwala szybko wykrywać i rozwiązywać problemy. Użytkownicy Zend Server otrzymują wsparcie techniczne, aktualizacje i poprawki. Najważniejsze funkcje Zend Server:

 • Wsparcie dla PHP 5.7
 • Śledzenie kodu i szybka analiza.
 • Integracja z Zend Framework.
 • Integracja z Apache/IIS.
 • Wbudowana łączność z bazami danych.
 • Konsola administracyjna.
 • Interfejs debuggera.
 • Cache API.
 • Java connector.
 • Menadżer zadań.
 • Monitorowanie aplikacji.
 • Diagnostyka problemów związanych z aplikacją.

 

Zend Server dostęny jest w dwóch wersjach:

 • Standard
 • Enterprise (koncentracja na zespoły programistyczne)

 

Poprawa niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji PHP 
Śledzenie, instalacja, konfiguracja i testowanie wielu bibliotek i driverów PHP to czysta strata czasu dla programistów, testerów i administratorów. Bardzo częste aktualizacje i zmiany w kodzie na szybko zmieniającym się rynku aplikacji sieciowych Web wymuszają potrzebę zarządzania niezawodnym i bezpiecznym środowiskiem PHP.

Zend Server zawiera gotowy do procesu produkcji zestaw, który ma PHP, Zend Framework, wymagane rozszerzenia i drivery – wszystko zainstalowane poprzez RPM/DEB w systemie Linux lub MSI w systemie Windows. Zend Server obsługuje też IBM i.

Klienci Zend Server mają dostęp do zaawansowanej pomocy technicznej Zend i otrzymują online aktualizacje oprogramowania, poprawki czy łatki bezpieczeństwa, aby mieli pewność, że pracują z najbardziej niezawodną, bezpieczną i aktualna wersją PHP.

Pewność poprawnie działających produktów
Wiele problemów, z którymi spotykamy się podczas uruchamiania wyprodukowanych aplikacji lub jeszcze na etapie produkcji pojawia się w wyniku stosowania różnych wersji i konfiguracji PHP jaki są używane w procesie produkcji i testowania

Zend Server umożliwia publikację aplikacji PHP z użyciem zaufanych metod, sprawiających, że każdy członek zespołu używa tego samego, wyjątkowo niezawodnego środowiska na każdym etapie i w każdym cyklu tworzenia aplikacji.  W przypadku wysyłania aplikacji PHP do zdalnego klienta, Zend Server ze swoimi funkcjami instalacji  zapewnia szybka i bezpieczna dystrybucję.

Wykrywanie problemów
Kiedy coś idzie nie tak z tworzona aplikacją, każdy chce jak najszybciej poznać przyczynę i rozwiązać problem zanim jego skutki dotkną użytkownika.  Zend Server umożliwia proaktywne podejście kiedy dochodzi do sytuacji, w której konieczne jest monitorowania działania aplikacji PHP i powiadamianie o występujących problemach.

Szybkie odnajdywanie źródła problemów przy pomocy Code Tracing
Kiedy tylko pojawia się komunikat o napotkaniu problemu, odnalezienie jego przyczyny – szczególnie kiedy pojawia się on w środowisku produkcyjnym- zajmuje mnóstwo czasu programistom i administratorom systemu. Zend Server stosuje tu metodę wirtualnej czarnej skrzynki, takiej, jak stosowane w samolotach. Może ona zbierać informacje o próbach uruchomienia aplikacji w czasie testowania lub produkcji, szybko pomagając znaleźć przyczynę błędu czy tez powstawania wąskich gardeł w kodzie.

Przyspieszenie działania aplikacji
Po bardzo ważnych, biznesowych, działających w sieci aplikacjach spodziewamy się wysokiej jakości i doświadczenia użytkowników, nawet podczas pracy w przeładowanym systemie, jednak zakupy nowego sprzętu w celu poniesienia wydajności mogą być kosztowne. Zend Server dostarcza wiele rożnych możliwości poprawy czasu reakcji aplikacji i minimalizacji wykorzystania zasobów systemowych:

 • Przyspieszanie kodu – PHP kod w cache pozwala na zwiększenie szybkości bez zmian w aplikacji
 • Cache pełnych stron – bazujący na URL HTML output cache nie wymaga żadnych zmian w aplikacji
 • Cache części strony – zestaw funkcji, który pozwala programistom przechowywać w  cache dane z pamięci współdzielonej lub dysku


Zend Server Community Edition (CE)
Ta edycja Zend Server jest darmowa, jest to prosty serwer środowiska PHP Web Application którego można używać w procesie programowania lub produkcji. Nie zawiera monitorowania aplikacji, diagnostyki i cashowania stron. Zend Server Community Edition dla Windows/Linux/Macintosh ma pomoc techniczną dostępną tylko poprzez forum techiczne Zend.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Zobacz pełną ofertę Zend Technologies

 

Polska strona oprogramowania Zend firmy Rogue Wave

 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler