Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Code Compare

Code Compare

Producent: Devart
Kategoria: Bazy danych

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

339,23 zł brutto
275,80 zł netto

System operacyjnyWindows (Visual Studio 2015/2017/2019, .NET Framework 4.0, 4.5 lub 4.6)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://devart.com
Polska wersjanie

Opis programu

Code Compare firmy Devart to wszechstronne narzędzie służące do porównywania i scalania różnych plików i folderów. Program z łatwością integruje się z popularnymi systemami kontroli: TFS, SVN, Git, Mercurial i Perforce. Oprogramowanie jest dostarczane jako samodzielne narzędzie lub jako rozszerzenie programu Microsoft Visual Studio.

Program Code Compare jest obsługiwany przez systemy operacyjne Microsoft Windows Vista/7/8/8,1/10. Wymaga zainstalowania .NET Framework (wersja 4.0, 4.5 lub 4.6). Program jest kompatybilny z Visual Studio (2015, 2017 i najnowszym 2019).
 
Poniżej znajdują się najważniejsze funkcje programu Code Compare. Ich pełną i aktualną listę razem ze szczegółowym opisem mogą Państwo zobaczyć na stronie producenta - firmy Devart.
 
Porównywanie i scalanie tekstu
Program zaznacza bloki kolorem w zależności czy dany fragment tekstu został wstawiony, zmodyfikowany czy usunięty. Dla każdej linii pokazane są szczegółowe informacje o wprowadzonych zmianach. Dodatkowo Code Compare umożliwia zwijanie tych fragmentów kodu, które nie były modyfikowane. Dzięki temu analiza wszystkich zmian staje się bardzo czytelna. Dla zaawansowanych użytkowników istnieje opcja służąca do łączenia skrótów.

Strukturalne porównywanie kodu źródłowego
Narzędzie firmy Devart podświetla składnie języków programowania. Dodatkowo posiada funkcję, która dopasowuje odpowiednie linie kodu. Przeniesione bloki kodu zostaną wykryte, nawet jeśli kod źródłowy jest w innej kolejności.
 
Integracja z programem Visual Studio
Zapewnienie pełnej integracji z Visual Studio. Użytkownik może wybrać (standardową lub zintegrowaną z VS) wersję programu Code Compare. Dodatkowo narzędzie jest powiązane z Android Studio, umożliwiające scalanie i łączenie kodu.
 
Code Review
Program umożliwia dodawanie komentarzy do wyników otrzymanych po porównaniu tekstów lub folderów. Dodatkowo Code Compare podświetla te fragmenty kodu, których dotyczy dany komentarz. Dzięki temu można dzielić się uwagami z innymi osobami z zespołu.
    
Porównanie i automatyczne łączenie tekstu
Potrójne okno z układem do pionowego i poziomego porównywania treści. Program gwarantuje automatyczne i bezkonfliktowe scalanie plików oraz pełną integrację z innymi systemami kontroli wersji.

Porównanie całych hierarchii katalogów
Inteligentne porównywanie katalogów z opcjami filtrowania typów plików, z zaawansowanymi opcjami analizy porównawczej i szybkim otwieraniem poszczególnych plików.      
 
Program Code Compare jest dostępny w dwóch wersjach: darmowej i Professional. Pierwsza z nich umożliwia programistom wykonywanie zadań polegających na porównywaniu kodu źródłowego. Narzędzie posiada następujące funkcjonalności: dwa sposoby porównywania i scalania tekstu, funkcję porównywania i scalania folderów, integracja z programem Microsoft Visual Studio i Windows Explorer, interfejs wiersza poleceń i integracja z VCS oraz edytor tekstu z opcją wyszukiwania i zakładkami. Ponadto program pozwala na podświetlanie składni dla wielu języków i pokazywanie zmian w danych liniach kodu. 
 
Natomiast wersja programu Code Compare Professional to kompleksowe narzędzie z zaawansowanymi funkcjami służącymi do porównywania kodu źródłowego. Jest ono przystosowane do lokalizowania zmian kodu ze względu na jego strukturę. Code Compare Pro posiada funkcję potrójnego sposobu scalania tekstu, dzięki czemu unika się konfliktów związanych z tą operacją.

Wersja darmowa nie obsługuje następujących funkcji dostępnych w wersji Professional: 
•    Potrójny sposób porównywania i scalania plików
•    Automatyczne scalanie plików
•    Zorganizowane porównywane kodu ze względu na jego strukturę
•    Zmiany okna nawigacji
•    Przenoszenie wykrytych bloków kodu źródłowego
•    Wykrywanie podobnych linii kodu
•    Składanie fragmentów kodu
•    Zwijanie niezmienionych regionów kodu
•    Porównywanie tekstu słowo po słowie
•    Porównywanie tekstu linia po linii
 
W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk Code Compare prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler