Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Dr.Web Mobile Security Suite

Dr.Web Mobile Security Suite

Producent: Dr. Web
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

19,93 zł brutto
16,20 zł netto

System operacyjnyAndroid 4.4 do Android 10.
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://drweb.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Dr.Web Mobile Security Suite to oprogramowanie chroniące urządzenia z systemem Android przed wszystkimi rodzajami złośliwych oprogramowań okradających z pieniędzy i danych, a także przed szyfrującym ransomware, niebezpieczną zawartością stron internetowych oraz niepożądanymi telefonami i SMS-ami. Chroni on smartfony, tablety, smart TV i konsole do gry.

Program obsługuje urządzenia z systemem operacyjnym od Android 4.4 do Android 10.

Moduły ochronne programu Dr.Web Mobile Security Suite:

Antywirus – chroni urządzenie przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania stworzonego z przeznaczeniem dla urządzeń mobilnych. Wykonuje szybkie lub pełne skanowanie systemu lub skanowanie tylko określonych plików i folderów. Dzięki technologii Origins Tracing wykrywa nowe, nieznane zagrożenia. Na bieżąco monitoruje wszystkie próby zapisania plików w pamięci urządzenia.

Kontrola rodzicielska – ochrona urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Można określić jakie strony mają być zablokowane dla dzieci lub innych nieupoważnionych osób poprzez dodanie ich do czarnej listy lub sortowanie po tematyce stron. Możliwość blokowania dodawania nowych kontaktów, uruchamiania określonych aplikacji i wprowadzania zmian w ustawieniach.

Anti-theft – pomaga w odnalezieniu zgubionego lub skradzionego sprzętu, a jeśli to konieczne, zdalnie usuwa poufne dane z urządzenia. Urządzenie może zostać zablokowane po każdym restarcie urządzenia, po zmianie karty SIM lub po wprowadzeniu niepoprawnego hasła.

Anty-spam – filtrowanie połączeń i SMS-ów, także na urządzeniach z dwoma kartami SIM. Możliwość blokowania i odblokowywania połączeń przychodzących, zezwalanie na kontakt tylko z numerami z książki adresowej, tworzenie czarnej listy kontaktów, które mają być blokowane.

Filtr URL – ograniczenie dostępu do niebezpiecznych stron internetowych. Kontroluje dostęp do stron internetowych niezależnie od używanej przeglądarki, dzieli potencjalnie niebezpieczne serwisy na podgrupy, dodaje strony do czarnej listy. Ustawienia filtrowania są chronione hasłem ustawianym przez administratora urządzenia.

Firewall – kontrola aktywności sieciowej aplikacji i zapobieganie wyciekaniu poufnych informacji.  Aby możliwe było korzystanie z zapory sieciowej, konieczne jest połączenie VPN. Moduł nie wymaga uprawnień roota i domyślnie jest nieaktywny.

Security Auditor – diagnozuje i analizuje bezpieczeństwo urządzenia oraz oferuje konkretne rozwiązania w przypadku zaistnienia problemów z bezpieczeństwem. Moduł wykrywa ukrytych administratorów urządzeń, aplikacje z najwyższym priorytetem przetwarzania SMS-ów oraz luki w zabezpieczeniach i ustawienia wpływające na bezpieczeństwo urządzenia.

 

W przypadku potrzeby obsługi większej liczby stanowisk lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Więcej informacji o produktach

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler