Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Dr.Web Security Space

Dr.Web Security Space

Producent: Dr. Web
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

83,89 zł brutto
68,20 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://drweb.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Dr.Web Security Space to program antywirusowy, który zapewnia ochronę przed wirusami, spyware i adware, atakami hakerów, wyciekiem danych oraz innymi zagrożeniami. Program zapewnia także automatyczne uaktualnianie bazy sygnatur wirusów, dzięki czemu komputer użytkownika jest zawsze dobrze zabezpieczony. Ponadto Dr.Web Security Space posiada wbudowany Scheduler pozwalający planować regularne zadania aktualizacji baz sygnatur wirusów oraz skanowania plików komputera. Oprogramowanie Dr.Web wykorzystuje analizę heurystyczną pozwalającą na wykrywanie jeszcze nieznanych wirusów. 

Najważniejsze zadania programu Dr.Web Security Space:

  • Ochrona przed okradaniem kont
  • Ochrona przed oszustami
  • Ochrona przed wykorzystaniem słabych punktów programów
  • Ochrona danych i informacji
  • Ochrona przed kradzieżą urządzeń i szpiegowaniem
  • Kontrola rodzicielska

Programu zawiera następujące moduły:

Dr.Web Scanner – niezwykle szybko skanuje wybrane obiekty na dysku, pamięć komputera, pliki startowe oraz przenośne urządzenia pamięci masowej. Program wykorzystuje wielowątkowość, dzięki czemu możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości systemów wielordzeniowych. Niezależnie czy to wirusy, trojany czy inne szkodliwe oprogramowanie, Dr.Web dzięki obszernej bazie zawierającej bogaty zbiór danych o spyware, riskware, adware, oraz narzędziach hakerskich, zneutralizuje każde zagrożenie. Dr.Web Shield anty-rootkit wykrywa złożone wirusy bazujące na technologii rootkit potrafiące ukrywać się w zainfekowanym systemie.

SpIDer Guard – monitoruje na bieżąco stan systemu przechwytując wszystkie połączenia z plikami znajdującymi się na dyskach lokalnych, CD/DVD/Blu-ray i dyskach flash. Monitor plików jest wysoce odporny na próby przerwania lub zatrzymania działania przez złośliwe oprogramowania.

SpIDer Mail monitor – to skaner poczty sprawdzający wysyłane i odbierane wiadomości poprzez SMTP/POP3/NNTP/IMAP4, a także zaszyfrowane przy pomocy SSL. Samo skanowanie nie wstrzymuje operacji wykonywanych przez program pocztowy, dzięki czemu unika się zbędnych opóźnień. System reguł, który w zależności od typu zagrożenia reaguje w odpowiedni sposób, sprawia, że żadne szkodliwe oprogramowanie nie przedostanie się do komputera.

Dr. Web Firewall - to doskonałe zabezpieczenie przed atakami sieciowymi. Narzędzie korzysta jedynie z własnej bazy danych i zaufanych aplikacji. Program kontroluje dostęp aplikacji i procesów do zasobów sieciowych oraz rejestruje wszystkie próby połączenia w dzienniku.. Natomiast funkcja "podczas gry" ułatwia korzystanie z zapory w trakcie używania aplikacji w trybie pełno-ekranowym.

Dr.Web Anti-spam - zapewnia filtrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej w celu wyeliminowania spamu. Narzędzie to nie wymaga konfiguracji i nie powoduje opóźnień. Dzięki zastosowaniu różnych technologii filtracji otrzymujemy rozwiązanie zapewniające najwyższy stopień detekcji phishingu, pharmingu, scammingu, oraz spamu. Żadna z wiadomości nie jest usuwana, a zostaje przeniesiona do osobnego, zabezpieczonego folderu by umożliwić weryfikację, czy przypadkiem nie doszło do błędnego zakwalifikowania jej jako spam.

SpIDer Gate HTTP monitor - to moduł skanujący ruch http w czasie rzeczywistym. Przechwytuje i filtruje wszystkie przychodzące dane w celu zabezpieczenia użytkownika przed niebezpiecznymi treściami. Jego podstawowe funkcje to: automatyczna blokada zainfekowanych stron niezależnie od przeglądarki oraz skanowanie plików i archiwów. Listy pozwalają określić jakie aplikacje muszą być skanowane, a jakie uznajemy za bezpieczne. W celu szybszego skanowania program pozwala także wykluczać dane przesyłane prezz HTTPS i ruch generowany przez aplikacji z prawidłowymi podpisami cyfrowymi.

Dr.Web Parental control - Dr.Web Security Space umożliwia ochronę dzieci przed niewłaściwą dla nich treścią. Zakazane treści podzielono na 12 różnych grup takich jak: treść dla dorosłych, przemoc, broń, narkotyki, hazard itp. Ponadto program blokuje dostęp do określonych pików i folderów, aby zapobiec przed usunięciem lub niepożądanym dostępem do danych. Przydatną funkcją jest czasowe ograniczanie dostępu do komputera i Internetu.

 

W przypadku potrzeby obsługi większej liczby stanowisk lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Więcej informacji o produktach

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler