Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Ferro Backup System Enterprise

Ferro Backup System Enterprise

Producent: Ferro
Kategoria: Archiwizacja i backup

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 074,53 zł brutto
873,60 zł netto

System operacyjnyWindows 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Windows Server 2000, 2003, 2008, 2012, Core, Hyper-V, 2016, 2019
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.ferrobackup.com/pl/
Polska wersjatak

Opis programu

Ferro Backup System – to profesjonalny program do backupu i archiwizacji komputerów w sieciach lokalnych LAN. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Dzięki niemu można z łatwością chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących w systemach operacyjnych Microsoft Windows, Novell NetWare, Linux, MacOS.

W odróżnieniu od podobnych produktów, Ferro Backup System używa schematu kopiowania danych przez sieć. Możliwe jest wykonywanie kopii zapasowej plików i systemu ze wszystkich komputerów naraz, co oznacza jednoczesną archiwizację danych i kopiowanie systemów wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.

Dzięki Ferro Backup System można błyskawicznie zaplanować wykonanie kopii plików lub całego systemu operacyjnego i zabezpieczyć dane szczególnie ważne dla funkcjonowania  przedsiębiorstwa przechowywane na komputerach lokalnych.

Przeprowadzone badania wykazują, że od 60% do 80% szczególnie ważnych danych jest przechowywanych w komputerach biurowych i laptopach. A zawartość 90% laptopów i komputerów biurowych nie jest nigdy kopiowana w celu stworzenia kopii zapasowej. 

Najważniejsze cechy programu Ferro Backup System Enterprise:

 • Kopia zapasowa typu delta z kompresją
 • Tworzeniu obrazu dysku
 • Odzyskiwanie całego systemu operacyjnego
 • Kopie zapasowe i przywracanie plików i katalogów
 • Kopie zapasowe uprawnień i dowiązań symbolicznych
 • Archiwizacja plików także otwartych czy zablokowanych
 • Cofanie zmian (w oparciu o wersjonowanie)
 • Kopie zapasowe uruchamiane przy wyłączaniu komputera
 • Wykonywanie kopii zapasowych po podłączeniu urządzenia do sieci
 • Kopie zapasowe maszyn wirtualnych z hosta
 • Obsługa napędów taśmowych i bibliotek
 • Opcja instalacji klienta przez GPO
 • Obsługa serwerów Syslog
 • Dwuosobowa kontrola administracyjna

 

Szybkie, jednoczesne kopiowanie danych ze stacji roboczej i serwera.

Ponieważ możliwe jest jednoczesne stosowanie kompresji danych, backupu różnicowego i typu delta po stronie stacji roboczych i równoległe wykonywanie innych zadań, Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie zapasowe plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.

Niskie koszty implementacji rozwiązania  Ferro Backup System

Ferro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych. Kopiowanie danych odbywa się już po stronie stacji roboczych, a nie na serwerze. Tak więc na serwer przechowujący kopie zapasowe można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.

Automatyczne wznawianie kopiowania danych

W przypadku zerwania połączenia, zadania kopiowania zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia, bez konieczności interwencji ze strony administratora.

Łatwa instalacja i uruchomienie

Aby wykonywać kopię dysków, plików lub kopie zapasowe systemu operacyjnego, nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.

Rozwiązanie nie wymagające obsługi

Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alarmów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeżeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad procesem kopiowania danych.

Kopiowanie w tle

Kopia jest wykonywana w tle i nie jest zauważalna dla pracowników. Administrator ustala szybkość jej wykonywania.

Wygodny system kopiowania i odzyskiwanie danych

Administrator nie musi martwić się tym, kiedy ostatnio wykonano pełna archiwizacje danych, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji częściowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii częściowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych.

Kopia aktualnie używanych plików

Wbudowana w Ferro Backup System opcja Open File Manager pozwala na kopiowanie aktualnie używanych plików systemowych oraz plików zablokowanych przez inne procesy.

Kopia systemu operacyjnego

Ferro Backup System daje możliwość wykonania kopii zapasowej systemu operacyjnego oraz późniejszego przywrócenie systemu i programów na nowym, czystym dysku bez potrzeby ponownej instalacji.

 

Program występuje w następujących wariantach:

 • Standard – posiada wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do skutecznego wykonywania kopii zapasowych danych na stacjach roboczych i laptopach
 • Professional – posiada wszystkie cechy wersji Standard, ale zapewnia większą wydajność, obsługę urządzeń taśmowych i szybką instalację przez GPO
 • Enterprise – posiada wszystkie cechy pozostałych wersji, ale zapewnia największą wydajność i funkcjonalność, pozwala m.in. na dwuosobową kontrolę administracyjną 

Dostępne licencje różnią się liczbą stanowisk, które można archiwizować w ramach jednej licencji, w przypadku zainteresowania inną liczbą niż przedstawione w cenniku prosimy o kontakt.

Dodatkowo istnieje opcja dołączenia do archiwizowanych urządzeń serwerów i/lub maszyn wirtualnych hosta ESX/ESXi lub Hyper-V. W przypadku zainteresowania którąś z tych opcji prosimy o kontakt.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zobacz także:
Ferro Backup System Standard
Ferro Backup System Professional
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler